Sarbatori fericite!!! Fluturasi de 2011(102)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Citat:
citat din mesajul lui mandreeac

MADUTA ce de patanii ati avut si voi, dar bine ca s- au terminat cu bine

STRUMPHY nici mie nu mi se par urate,ma gandesc ca unde sunt atat de mari nr 10 inseamna cat? 40 si cat ca Sotul meu poarta 7 jumate adica 41,10 cred ca e 44.Cu o marime asa mare nu ai ce face, asa ca mai bine le vinzi daca nu le schimbi.Si eu vreau poze cu familia Smith de Craciun si in special cu piscotica dulce.Ea cati dinti are?

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela




nu stiu cat inseamna nr 10, cred ca 44, din cate stiu eu 7-7.5 e in jur de 40-41 , acum cizmele de mi le-a luat Nick inainte de Craciun cadou sunt 7,5 si sunt numai bune, 8 ar fi fost mai largi, iti dai seama nr 10 cum sunt eu in ele, talpa gastei ele in poze arata frumos, da... asa are si soacra mea , exact acest model , aceeasi culoare pe care mi-au dat-o si mie, maroniu ....abia aseara am realizat, dar ea a scos firul ala de se da de jur imprejur si par mai simple .... dar mie mi se pare urate pentru ca au talpa aia neagra si e cam urat contrastul.... plus ca maroniul ala nu-mi place deloc, poate daca erau un gri murdar, sau maro inchis, da nu maro de asta cacaniu scuzati expresia deci... da , le vand si-mi iau ceva care sa imi placa, cizme nu am nevoie ca nu le schimb mereu ca pe chiloti, una si buna, hai 2 perechi, dar nu cate una pentru fiecare zi a saptamanii

poze cu piscoata iti trimit linkul pe PM acum dupa ce scriu mesajul asta aici pentru ca-s multe si le-am pus pe picasa mea si mi-e lene sa aleg cateva sa pun pe contul de picasa comun , poate mai tarziu sper sa nu te plictisesti sa vezi 300 si ceva de poze

piscoata are 4 dnti, 2 sus, 2 jos, dar cred ca ii mai ies cativa, nu m-am uitat in gura ei de mult, dar prea a fost mofturoasa si a plans noptile trecute, deci trebuie sa ii fac un control azi, daca m=o lasa ca inchide gura ca un cleste cand vreau sa ma uit, o deschide larg cand trebuie sa isi infiga coltii in mainile mele, picioare, brate.,... pe unde apuca

ma duc sa ii dau sa suga putin ca a papat fructele, azi para cu caisa, cred ca e combinatia exploziva dar are nevoie ca e putin constipata si ma gandeam ca tre sa o ajut

pupici


trimit pm acum cu linkul la poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui mandreeac

Delia pup mamica frumoasa.Eu nu am ugg, dar alte cizme din acelasi material si nu intra apa deloc, e un material impermeabil, pare ca seamana cu pielea intoarsa.Te - am tot intrebat de cateva ori dar nu mi- ai raspuns cums- a simtit Maria in tabara?Dodo ce mai face?Daca nici acum nu imi raspunzi intru la idei.pup

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela



scuze, Andreea draga mea!
eu azi am inceput sa ma limpezesc la minte
Maria a petrecut minunat, a venit ragusita de tipat, acum e la bunici, a zburat singura cu avionul, sunt f mandra de ea!
Andra mai e mucioasa un pic , ne luptam in parte cand luam siropuri, in rest e o nazdravana, pupam mamica si raresutul scump si cuminte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Strumph, sa-ti iei lenjerie sexy, de banii de pe cizme! si eu vreau poze sa vad... si in aceeptia mea maro cu negru e cah

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

hadeti mai fetelor, ce atata liniste pe aici ca deja s-a terminat cu Craciunul, e zi de munca, ce faceti ? pe unde sunteti?

ailed, sa stii ca imi iau ceva sexos da numa sa le vand, stai ca nici nu le-am pus pe ebay si eu deja visez la ceva frumos ti-am trimis PM cu linkul ca pe mess nu stiu de ce se plange lumea ca nu-l primeste ?

andreea iti raspund aici ca nu mai am timp sa scriu separat un Pm, multumim de aprecieri si da ii place la nebunie piscoatei de catel si de pisici oftica masii, adica a mea iti dai seama cand tti in casa o vedeau cum rad la caine si motan cum dadea cu nasu de ei si socrii si toti ceilalti, vai uite ce ii plac animalele... asta o spuneau apasat sa imi faca mie in ciuda ca eu nu le plac in casa printre picioarele si oalele mele si eu numa nu le spuneam inapoi , las sa -i plac numa odata pe an ca atata pupa sa le vada , bine ca am scapat eu de matze sa nu le mai vad in casa mea

hai ca fug ca s-a trezit piscotel si sa ne imbracam sa iesim afara la cumparaturi de mancare , deci marea aprovizionare inainte de anul nou sa nu ne gaseasca cu frigi sexy si gol


poate apareti si voi mai multe pana revin eu de pe afara si am ce citi si vedea, puneti si poze de la Craciun cu puiutii



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

poze de la petrecere nu am am avut aparatul pregatit dar nu am avut timp sa fac..si nu s-a oferit nimeni sa faca in locul meu..dar am poze de pe 24 cand a venit mosul..le incarc acum

strumph, lui Cristi i-a placut "pam" de pe felicitare(asa spune el la masina) si s-a urcat pe mobila sa o puna langa cealelalte felicitari (de la tine si de la Lidia )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Io am vrut sa pun poze in Picassa si m- am enervat ca ineva binevoitor mi- a sters 17 poze din album. I s- o fi parut ca am prea multe?
Sau nu o fi putut sa mai puna poze si s- a gandit sa stearga din ale mele.
M- am uitat pe urma si am vazut ca nici albumul lui Pisuc nu mai este al piscotelei iar viss parca l- a sters ea.
Pana una alta, cine a sters pozele mele? Huh?

Daca deranjeaza pe cineva, mai bine sa imi spuna ca jur ca nu ma supar, dar nu sa le stearga miseleste. Offf


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Va las aici cateva poze, cu dedicatie speciala ptr Strumph si mandreeac , ca nu mai am rabdare sa le pun in Picassa.
O sa sterg linkul mai tarziu.

https://picasaweb.google.com/motocmim/Jol2011?authkey=Gv1sRgCP2fxpa9vfPLEw


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui Happiness_4_us

Va las aici cateva poze, cu dedicatie speciala ptr Strumph si mandreeac , ca nu mai am rabdare sa le pun in Picassa.
O sa sterg linkul mai tarziu.

https://picasaweb.google.com/motocmim/Jol2011?authkey=Gv1sRgCP2fxpa9vfPLEw





off, iarasi s-au sters albume?
Maria este o veselie frumoasa si seamana ff bine cu Andrei . Si ce plete are , Andrei am vazut ca este f iubitor iar tu cred ca ai slabit mult. Asa e?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Citat:
citat din mesajul lui madutza_bra

Citat:
citat din mesajul lui Happiness_4_us

Va las aici cateva poze, cu dedicatie speciala ptr Strumph si mandreeac , ca nu mai am rabdare sa le pun in Picassa.
O sa sterg linkul mai tarziu.

https://picasaweb.google.com/motocmim/Jol2011?authkey=Gv1sRgCP2fxpa9vfPLEw





off, iarasi s-au sters albume?
Maria este o veselie frumoasa si seamana ff bine cu Andrei . Si ce plete are , Andrei am vazut ca este f iubitor iar tu cred ca ai slabit mult. Asa e?


http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=148713" target="_blank">Cozonacelul meu, Cristian Andrei
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=163729" target="_blank">Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

http://community.webshots.com/user/madutza_bra" target="_blank">Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Viata trebuie traita asa cum este, pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati!


merci <Mada. Nu am slabit, as fi vrut eu, doar m-a ajuns oboseala foarte tare, si fizic si psihic.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

happi, fata de pozele de acum 1 an esti mult mai trasa la fata, mai recent de atat nu cred ca am mai vazut poze cu tine. Cred ca te-a ajuns oboseala, sper ca v-ati mai revenit iar in pauza asta de sarbatori sa prindeti putere sa luptati in continuare

am pus si eu poze acum

Mergi la inceput