Bubu-LMA REBECCA, RAZVAN, ROBERT, STEFAN! (120)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mamutz spune:

"Cu colinde de Craciun, va dorim un an mai bun, si cu dragoste crestina sa primiti in dar lumina, zurgalai de flori de gheata sa va bucure de viata, mult noroc sa aveti in toate, la multi ani cu sanatate!”


http://www.crestinortodox.ro/colinde-audio-colinde-craciun/stefan-hrusca/stefan-hrusca-ferice-ferice-127988.html


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

LA MULTI ANI TUDOR SI IRIS!

SA CRESTETI MARI,SANATOSI,SA AVETI O VIATA MINUNATA!



CRACIUN FERICIT TUTUROR, ALATURI DE CEI DRAGI!









Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

asa....executat sarmale, salata beof, cozo 2 bucati, dar nu s multumita de cum arata, salata icre, chec aperitiv, am la rece coca pt saratele, foi pt alba ca zapada pt care am de facut crema

mai am de facut rulada cu ciuperci,de copt saratelele, de pus la marinat carnea de frigarui, de invelit ficateii in bacon, fursecuri cu stafide, chec cu albusuri ca am vreo 5, de umplut foile cu crema,

deci o gramada de treaba, dar noaptea e lungaaaaaaaaaaaaaaaaa

ma bucur ca i a ajuns cadoul lui Pati si ca i a placut

Robert tare agitat a fost azi, nush ce i cu el, ii mai las un pic si ii duc la nani sa pot sa mi termin si eu treaba...bine ca am 2 cuptoare.....acum am prea multe


fetele mele un CRACIUN LINISTIT SI FRUMOS si cum il vreti voi....pacat ca nu e zapada, ar fi fost si mai si

sunt prin zona, daca are careva nevoie de mine

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simis spune:

LA MULTI ANI FERICITI TUDOR SI IRIS!!
Sa cresteti mari, sanatosi si bucurosi!
Si fetelor, iubitele mele, va doresc din tot sufletul CRACIUN FERICIT!!!, si tot ce va doriti sa se implineasca!
Cred ca mai intru in 27 cand merg la lucru ca tare rau imi mere netul acasa, asa ca va pup pe toate cu buburuze cu tot!

Mirelush, m-ai dat pe spate cu meniurile tale, cum ai timp si putere mami sa mai faci atatea? Spor la treaba si te

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns missmj spune:



La multi ani Tudor si Iris








Craciun Fericit, Mosul sa aduca in casele voastre numai voie buna si liniste sufleteasca !!!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maimutzica10 spune:

Craciun linistit va doresc!

Schimbat resedinta, suntem la socrela acum; va pup si fug sa ma relaxez, ca numai am colindat, impachetat, imbracat si dezbracat copil am executat zilele astea!

Rox mami de maimutzica Marie Lorelei (18.01.2011) si 13s
think pink

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mimo spune:

CRACIUN LINISTIT, ALATURI DE CEI DRAGI VOUA!



In seara asta ni s-au intamplat trei lurcuri neplacute:
1. l-am lasat pe prichindel in baie, langa tati, stiid ca el sta rezemat de marginea cazii si se uita in cada in asteptarea baitei. Gresit. A luat sticluta cu acetona si habar n-am cum a desurubat capacul. Cred, sper ca n-a apucat decat sa linga capacul, care din fericire nu avea urme, ca l-am testat
2. a cazut si a dat cu ceafa de un colt de mobila, din fericire protejat cu cauciuc, dar tot s-a umflat
3. s-a aruncat din pat in cap, desi stie foarte bine sa se dea jos din pat.
Concluzia: ma doare capul si-s ingrijorata rau sa nu fi patit ceva. Pare totusi ok.


Luca Alexandru, mica mea comoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mimo spune:

Mirelush, spor la trebaluit!

Eu am facut doar un tort. Am incercat blatul de la Loutzy, crema ganache de la Roxx si o crema din smantana. N-am mai putut astepta pana maine, as ca l-am testat si-mi place.


Luca Alexandru, mica mea comoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Zikiutz'am ras is am plans la postarea ta..esti un om minunat!sa stii ca peste tot e bine dar acasa e cel mai bine..acolo in cuibusor la caldurica..impreuna

Mirelush;poa sa te pupe barbatu si in talpa..



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

mimo si ai mei stiu sa se dea jos din pat, dar mai nou le place sa se arunce din pat cu capul inainte...am mai zis eu, s or crede la piscina

se urca n pat si se ridica in picioare...din cauza asta ma pus niste perne pe langa pat si ei stau linistiti ca s pernele pe jos, dar uneori mai uit sa le pun si poc, pica



mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput