Bubu-LMA REBECCA, RAZVAN, ROBERT, STEFAN! (120)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Citat:
citat din mesajul lui catal_ina10

Shines, tare norocos e sotul tau!

Mandra mamica de printesa filigran Sara Maria - 21.01.2011


Pai tot el?? :)))) eu sunt cea norocoasa




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ppisic spune:

Irina, si noi tot pe topfer, de asta si fac combinatii de astea cu apa calda , 40cc apa fierbinte + ca 60 cc rece,amestec cu 6lp, si apoi inca 80cc apa rece...
Sau 100cc 3o sec la microunde la maxim...
Combinatia asta o stiu si in somn
Am mai folosit si aptamil, ala merge bine cu apa rece

carmen, bine ai revenit !!

tunde..mama dar cate faci, spor la treaba!!!

Io planuiam sa fac niste sarmale, nu prea multe ca doar eu mananc...dar nu am frunze Am fost azi la magazinul turcesc care vinde asa ceva dar era o coaaaada, mama mia, m-am lasat pagubas...poate incerc sa fac cu varza,dar e asa tare...(varza murata nu exista pe aici decat tocata) Oare daca le fac cu frunze de salata ies?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catal_ina10 spune:

Mirelush, tu ai multi copii si toti baieti, iar cel mai mic este Mr.M-B. Nu reuseste oricine sa creasca 4 baieti !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catal_ina10 spune:

Shines, da, el, nu oricine primeste de Craciun o super trusa de scule .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ppisic spune:

Raspuns IVS: pe Mos Craciun pt. memoria lui :)))
Si totusi anul asta a uitat sa vina si la mine

Si fara sa glumesc...nu stiu, nu ma pot hotari... cred ca fiecare om are cate ceva de amirat, dar asa 100%...nu stiu..cred ca sunt eu mai greu de impresionat :)))

Simo, cum a fost la cumparaturi? Am avut si io o tentativa dar era o aglomeratie in oras..m-am intors acasa cu 2 sacose hainute pentru Adelici, si nix pt hubby sau pt mine...Mosu' asta :D


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

Gata si io treaba pe ziua de azi. Mult nu mai am, ca eu-s de serviciu cu dulciurile anul asta, restul le face mama si bunica sotului. Soacra someaza, se menajeaza pt vremuri grele. Apropo - bunica sotului, care are 86 de ani, a tinut neaparat sa faca ea cozonaci anul asta (n-a mai facut de ani buni, tot cumparam) pt ca a vrut sa mai simta macar o data miros de cozonac in casa, m-a impresionat foarte tare...

MIRELA, esti foarte tare cu toti copiii pe cap...si cate chestii faci! (iti iei revansa pt zilele fara gaze, ai?)

TUNDE, si tu la fel!sunteti wonder women, frate!

Luni pe 26 rupem si noi turta fetei. O tinem tot in petreceri (si in torturi)...deh! Nici nu-mi vine sa cred cand ma gandesc ce faceam anul trecut pe vremea asta si cata dulapul eram
Hai ca aberez, ma duc la nani ca noaptea e scurta!
Va pup!

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mimo spune:

LA MULTI ANI

TUDOR, pui de mami Ciudatica

IRIS, pui de mami Numeioana !



La multe lunite, Adeline!


Luca Alexandru, mica mea comoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufoasalaura spune:

deea_sav cel mai bine e sa fugi repede la posta!!! si eu am trimis cadoul ptr.craciunita mea miercuri dim.(tot in buc) si am fost asigurata ca pe 24 cel tarziu este la oficiu.du-te!poate o fi luat altcineva avizul!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

LA MULTI ANI!!!!!

TUDOR, pui de mami Ciudatica

IRIS, pui de mami Numeioana !



fetelor eu va urez de acum Craciun fericit !!!!Si tot ce va doriti!!! sarbatori argintate si pace in suflet!!!
eu n-o sa mai intru in perioada sarbatorilor,dar o sa fiu cu sufletul la voi!!!!
aviz tot nu am...probabil ca nu am fost cuminte
pupici la toateeeee!!!!!!!!!!!!!!!!

www.facebook.com/media/set/?set=a.196760250402336.49917.100002050865534&type=1&l=02a4ec60dc br / " target="_blank"> poze Tudor 9 luni



cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

neata si multi ani buburuzelor ce azi implinesc primul anisor pupi si sanatate multa si sa cresteti frumos

tunde mamica dar gatesti nu gluma
roxx, nush ce oi face eu cu Robi de gat, ca nu vrea sa stea cu nimeni, cum va vede ca ma tirez in bucatarie cum se pune pe urlat
simo, ce statuie, poate bust la cimitir

de 5 ore scriu mesajul asta..
n am putut sa fac mai nik, am framantat 2 cozonaci, am dat mancare la caini si ma apucasem sa toc castraveti pt beof......acum tre sa i culc........

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput