Craciun fericit strugurasi de S-O'11 ! *19*

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Hayat_Kh spune:

Citat:
citat din mesajul lui May3

Salut.

Va uram si noi Craciun Fericit si multe bucurii alaturi de cei dragi si de bebelusii vostri.

pitica mea s-a gandit sa ii faca o bucurie lui ta-su si s-a ridicat in fundulet de ieri. numai asa trage sa stea. nu o ridica nimeni. daca ii iei manutele in palme imediat se ridica. direct asa... are o forta. vroiam sa va intreb: nu-i prea devreme?
acum suntem cu okii ca pe butelie pe ea ca da mereu sa se ridice si mi-e ca pica de pe pat sau din leagan.



...........................................
mamica de www.youtube.com/BeatriceAna2011" target="_blank">Beatrice-Ana - 26.09.2011
..........................................
zebraroz.ro


Mance-o mama pe ea de fortoasa. . pup

Mami fericita de Razvan Octavian 15.09.2011



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

Craciun fericit alaturi de puiutii nostri dragi !

_


de T 3+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Eu am venit cu colindul:

, l-as asculta nonstop,ma linisteste si ma emotioneaza.
daca preferati cantat de un copil,nu de un cor.
Eu va doresc un Craciun fericit alaturi de familiile voastre,Iisus sa va lumineze calea si sa va ocroteasca intotdeauna !
Azi faceam treaba si ma gandeam la voi, la cum facceti fiecare treburile voastre,cu strrugurasii alaturi,cum multe dintre noi la sarbatorile trecute nici nu ne gandeam ca in pantecele noastre plamadeste un bebel mic,unele sperau doar,altele nici nu mai indrazneau sa viseze,iar acum ii avem alaturi,ne zambesc,ne apuca de degete,de par ,fac "abdomene" incercand sa se ridice in fundulet,sau chiar reusesc[MAy ).
Am "furat" pozici de la toata lumea care era pe grup,fie pe yahoo ,fie pe fb,chiar daca unele persoane nu si-au dat acordul,macar nu si-au dat dezacordul. Sper sa le fac o surpriza placuta celor care nu ne-au citit in ultimul timp,dar poate o fac cu ocazia sarbatorilor,si isi vad strugureii in bradut.
Eu am facut azi mancarica cu ambii copii in bucatarie,Paul m-a ajutat la umplerea cozonacului cu rahat,stafide si nuca , mi-a dat condimentele pentru carne si m-a ajutat la curatenie,Teodora a chiuit vesela toata ziua si a |vorbit" cu Paul.

Va pupic,sting aragazul la sarmalute si ma bag si eu la nanel, maine nu plecam nicaieri ca sotul lucreaza,ne destrabalam a doua si a treia zi de sarbatoare.

Sper ca mosul va aduce in noaptea asta tot ceea ce va doriti!

Fii ajutorul lui Mos Craciun
Lali mamica de Paul-Iulian ( 01.10.2009)
si Ioana Teodora (23.08.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Craciun de poveste si Mos bogat va urez!
Multumesc pentru sms-uri


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

MAY.. asa de pe la 3 luni dadea si Elena sa se ridice.. se enerva cand nu o lasam ii trecea, o mai si lasam sa se ridice.. acum la 4 luni cum prinde un pantalon sau o pozitie mai inclinata e in fund.. sunt mari fetele noastre.. Mai las-o putin, o mai lasi jos...

LALi.. harnicie mare ce esti.. anul asta sotu nu m-a lasat sa fac nimik.. cand ma certa cu el sa fina repede acasa sa fac prajiturile , a mers in oras si mi-a luat kg de prajituri si cozonac.. cica sa nu ma agit si sa stric Craciunul cu agitatia in bucatarie.. practic am facut doar cheh si rafaello, mancare nu ca suntem la bunici.. dar sincer e asa frunos sa stai sa te bucuri de cei dragi..

HAYAT

OANA .. pupam sa treaca repede iritatia..

MATZA.. ce fata fortoasa ai.. noi am uitat sa ne intoarcem dupa 2 zile

CE V-a adus MOSUL? ati fost cuminti?

VA DORIM SI NOI CRACIUN FERICIT SI O ZI DE BASM... la noi ninge pt prima data anul asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anilansa spune:

Craciu fericit! alaturi de cei dragi,


Noi suntem muciosi cu totii, Mosul a venit cu multe cadouri ... Darius a primit tot ce si-a dorit... puzzle cu leu, carte de colorat cu leu, elicopter care zboara, masina bw s5 cu telecmanda, hainute ...Baetii au fost la colindat si din banii stransi mi-a zis ca vrea birou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

CRACIUN FERICIT

multa sanatate tuturor ..ca e mai buna decat toate..pupici


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annare spune:

CRACIUN FERICIT!..va urez multa sanatatee si copii frumosi si sanatosi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikka11 spune:

CRACIUN FERICIT ALATURI DE CEI DRAGI!

Mamica fericita de Maria Alexandra (20.09.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kora_B spune:

CRACIUN FERICIT ALATURI DE CEI DRAGI!

E primul Craciun al strugurasilor nostri

mamica de Iannis (25.02.2009) + si de bebe Dimitris (21.09.2011)

Mergi la inceput