Gala cei mai iubiti la Desprecopii - 2011

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

Eu vreau sa nominalizez "ratusca" DC: pe voi toti care sunteti aici; de un an jumate ma sustineti si ma ajutati, uneori cu un mesaj adresat personal, alteori cu mesaje pe care le citesc cu drag, adresate oricui si tuturor. In special vreau sa nominalizez toate mamicile de la Mai-iunie 2008 care mi-au fost alaturi cand Victoria a fost diagnosticata cu leucemie, cand eram disperata ca a facut febra, cand m-am bucurat si s-au bucurat si ele alaturi de mine ca Victoriei ii e bine. Multumesc tuturor si multumesc Mirela si Florin ca ati creat acest forum. Fara voi nu as fi avut parte de atat sprijin moral de care am avut atata nevoie in ultimul an si jumatate. Asa cum spunea Marius, intru pe DC si ma simt in lumea mea.

_
Mami si Daddy lupta impotriva leucemiei, impreuna cu Printesa Victoria Isabella 22.05.2008

VICTORIA


www.facebook.com/pages/Acute-Lymphoblastic-Leukemia/178051842277685" target="_blank">Acute Lymphoblastic Leukemia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

un brat mare de celor 2 ursoaice de gemenasi (noiembrie-decembrie 2010) -sugubina si adipapazi, pentru felul lor de a povesti-foarte umoristic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

Am cunoscut aici o persoana, pe care, desi nu am vazut-o de prea multe ori si nici nu apucam sa vb prea des, mi-a devenit mai draga decat multe alte persoane pe care le vad si cu care interactionez zilnic.

O admir, e un exemplu pentru mine in multe privinte si o am mereu in ganduri - mihaela77O

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Mirela.....pentru ca a fost una din putinele(chiar daca-i sefa)persoane care au inteles in sfarsit cine si mai ales ce e in sufletul meu.
Si toti ceilalti care m-ati sustinut de-a lungul tumultosului meu traseu pe aici.
Si obligatoriu fetele de la umanitare.Si baietii Rufus(chiar stii sa faci fata unei dispute civilizate)Marius (bun simt absolut),Capcaunul(nu esti ceea ce vrei sa pari,dar esti simpatic nevoie mare)...
Deceneus se straduie atat ca parca as zice ceva si de el...

Un an nou plin de sanatate..restu` vin si se duc..si daca ai sanatate..te poti bucura de restul lucrurilor frumoase din viata.

Madalina si Eva-Maria
https://picasaweb.google.com/lhmadalina/Dezastrul?authkey=Gv1sRgCIKAmOzUz-zXAw#5640047175923810098

TE IUBESC MINUNEA MEA ...ESTI ALFA SI OMEGA PENTRU MINE,RATIUNEA MEA DE A TRAI.....TE IUBESC.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

Le iubesc pe toate mamicile de dovlecei de septembrie-octombrie 2009 Ele m-au ajutat atat de mult, au fost asa unite si cu dragoste pentru Raisa, ele au facut blogul si m-au sustinut. As vrea sa le pot intoarce tot binele primit caci ele mi-au daruit speranta cand credeam ca totul e pierdut si speranta schimba vieti!

Le iubesc pe fetele de la umanitare, le admir si le respect pentru eforturile lor!

Le iubesc pe mamicile de copilasi cu nevoi speciale pentru ca sufletul meu simte cu al lor!

La Multi Ani cu sanatate tuturor membrilor DC!

RAISA MARIA
BLOGUL NOSTRU
POFTITI IN BAZAR

www.youtube.com/watch?v=RaEsz-p1E0M" target="_blank">Lasati copiii sa vina la Mine...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AB_AC spune:

In general nu prea ma intereseaza declaratiile de amor in public si nici nu consider ca trebuie sa-mi nominalizez prietenii doar ca sa le arat ca-i apreciez. Am fost foarte impresionata de o postare a Anei Stroe la subiectul "Craciunul...". Puterea de citi ceva nou care pune intr-o perspectiva noua ceva care ne e drag merita o floare. A accepta noul si a-l integra coerent si ajusta frumos in propriul sistem de valori e ceva deosebit. Este pentru mine esenta existentei unui forum de discutii in care poti intalni oameni complet diferiti de tine si poti invata sa-i apreciezi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marox spune:

pentru moderatorii Laura25, Marius si Marina. Poate ca interventiile lor n-au fost intotdeauna apreciate, insa eu admir felul in care s-au investit pentru buna functionare a forumului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

Nominalizez pe toti membrii DC
1.Toti membrii ptr ca mi-au fost alaturi si la haz si la necaz

si la urma ma nominalizez (si pe mine)
2.de ce si eu? ptr ca intr-un final sunt o invingatoare si ,cu ajutorul Lui Dumnezeu,la 40 de ani am dat nastere un baietel superb !



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelaradu spune:

Eu sunt atat de mica si nestiutoare intr-ale forumurilor, insa de cateva luni de cand am ramas insarcinata (prin surpindere ) incep fiecare dimineata cu Odiseea mea Ianuarie-Februarie 2011.
Fac parte din diaspora, sunt singura aici, fara mami mea, fara sora mea, tatal meu sau alte rubedenii, doar cu o soacra (vorba cuiva de pe aici: o dau de gratis si nici asa nu cred ca o vrea cineva) si un sot devotat, iubitor si iubit. Am descoperit cat de frumos e sa ceri un sfat, o idee, o parere. Fetele, "colegele mele" cum incerc sa-i explic sotului, nu sunt partinitoare, nu judeca, nu au aere de superioritate. Am trait alaturi de ele sarcini usoare, sarcini cu probleme, nasteri premature, am trecut vara, toamna, Craciunul si Rev-ul impreuna. Am plans ca un copil cand s-a nascut primul bulgaras. Am plans cand mi s-a oferit ocazia sa fac si eu primul act de caritate.
Am crescut sufleteste. Am cunoscut si oameni din afara Bulgarasilor care m-au impresionat: Desiree2002 si altii a caror user nu mi-l amintesc.
Dar cum am spus: sunt mica si nestiutoare, nu m-am aventurat pe alte culuare ale forumului.
M-a impresionat totusi topicul asta si as vrea sa ii nominalizez si eu pe acei care au infiintat forumul/site-ul DC (habar n-am cine sunt ei) si pe absolut toate fetele din Odiseea mea pentru fiecare zambet, gand, sfat, dojana pe care mi le-au dat/transmis.
Am observat ca sunt multe mamici de copilasi cu probleme sau mamici care au pierdut copilasi. Pe toate acestea as vrea sa le nominalizez la orice categorie considerati voi, veteranii, ca se incadreaza.


32+ cu pisicutza Iris
http://flowerspeaking.wordpress.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

Mihaela, multumesc

_
Mami si Daddy lupta impotriva leucemiei, impreuna cu Printesa Victoria Isabella 22.05.2008

VICTORIA


www.facebook.com/pages/Acute-Lymphoblastic-Leukemia/178051842277685" target="_blank">Acute Lymphoblastic Leukemia

Mergi la inceput