Buburuze - LMA Alexandra-Maria,David!!(119)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

la mamici!!

Am fost la pediatru: Ana e ok, are 10,4 kg, 80cm, urmeaza 2 masele; fontanela cam inchisa, doar o urma fina mai are, dar capul i-a crescut cu inteligenta cu tot foarte bine.
Robert nu are nimic bronsic sau pulmonar, in rest..rino-traheo-amingdalito-faringita - dat chestii anti-tuse de aia horror si alte punctuale, homeopate sau nu.El e mai bine, multumesc lui Dumnezeu.

Doloress da, mai hai cu presupusul!!! Eu nu vreau s arecunosc, da-s mai curioasa decat Monica (app, ai proimit AVIIIIZUUUUUL???[PUP])

La multi ani ALEXANDRA!!
La multi ani DAVUD!!!


Tunde nu plecam mama, nicaieri, doar ca mai vb si acolo, asa, mai..chat...e mai relaxant fara moderatori constipati sau acri. Ieri, desi a fost greu de urmarit, a fost o distractie maxima acolo. Sa nu te mai simt asa trista ca vin acolo, si te mananc cu fulgi cu tot!!!

hai, pe fb cu mine,sA vad ce mai e acolo, poze cu coadouri, sper!!! Si avizul Monicai!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monika_bt spune:

Ziua buna!

LA MULTI ANI, ALEXANDRA!!!

LA MULTI ANI, DAVID!!!

SA CRESTETI MARI, SANATOSI SI MINTOSI!!


La multe lunite Sara, Tudor, Anastasia si Alexandra!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ppisic spune:




La Multi Ani Alexandra & David!!
Sa cresteti mari, sanatosi si norocosi!

Tunde: Aici poti donwnloada picasa, singura chestie e ca dupa ce il instalezi dureaza putin pana iti citeste pozele din calculator (depinde si cate poze ai haha)
Daca vrei iti fac niste printscreen-uri sa-ti faci o idee cum arata...
Ar mai fi si Irfanview sau faststone...de astea free...

hai ca revin in cateva minute :)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monika_bt spune:

Lorich, nik, mama! nimicutza!...mi s-au lungit ochii, urechile si gura de cat am strigat! Da nu vine el odata...

Apropo, imi pare rau de socrul tau...poate totusi va fi o minune si-si va reveni!

Loutzy, nu fi suparici...daca pleci eu tot te gasesc pe FB nu scapi!

Multa sanatate la puiuti!!!

Simo, si eu am avut noapte alba...eh, dar si cand vor creste!

Maimutiko, ma bucur ca ai dat un semn!

O zi faina ptr ca am auzit ca ninge la voi! la mine e frig rau, nu mai ninge...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luciact spune:


LA MULTI ANI ALEXANDRA

LA MULTI ANI DAVID





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

neata

LA MULTI ANI, ALEXANDRA!!!

LA MULTI ANI, DAVID!!!




La multe lunite Sara, Tudor, Anastasia si Alexandra!!

www.facebook.com/media/set/?set=a.196760250402336.49917.100002050865534&type=1&l=02a4ec60dc br / " target="_blank"> poze Tudor 9 luni



cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mada23 spune:

LA MULTI ANI!

Alexandra-Maria


David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ppisic spune:

Tunde, uite aici testat 4 programe de scos ochi rosii LINK cu poze

1. www.irfanview.com/" target="_blank">IRFAN, e micut, rapid, gratis...Rezultatul asa si asa, dar e gata repede (in cateva minute am downloadat, instalat si prelucrat poza) Daca ai un pc mai vechi si nu ai f multe pretentii e OK...

2. www.faststone.org/" target="_blank">Faststone si asta e gratis si relativ rapid. Poate mai multe decat Irfan-ul...Rezultatul e mai bun, dar cred ca programul ocupa o idee mai mult spatiu..Ce ma enerveaza e trebuie sa dai multe clikuri...lucrezi fiecare ochi pe rand...OK+

3. Picasa, gratis,dar e mai mare si dureaza cava prima data cand il instalezi...Rezulatul e MULT superior decat cele 2 de dinainte... Mie imi place ca si organizator...plus ca uploadezi rapid in picasa...Eu pe asta l-as recomanda daca ai timp sa-l instalezi si ai ceva cunostinte sau/si putina rabdare

4. www.adobe.com/special/products/photoshop/compare/" target="_blank">Photoshop :) nu e gratis, chiar e foarte scump...Eu am CS4, well..rezultatul e bun, operatiunea dureaza cateva secunde (2 clikuri) dar programul e mare si doar pentru acasa/hobby nu cred ca merita €€€...

Si bineinteles cred ca poti schimba si setarile din aparat, sa scoata singur ochii rosii...aparatul meu mic ii editeaza singur cam 80%...dar nu neaparat foarte bine..

Sper sa-ti fie de folos...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mimo spune:

LA MULTI ANI PENTRU

Alexandra Maria, pui de mami Sunshine_Rox

David, pui de mami GGSK !




Luca Alexandru, mica mea comoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mimo spune:

La multe lunite bebeilor sarbatoriti astazi!



Luca Alexandru, mica mea comoara

Mergi la inceput