Buburuze - LMA Alexandra-Maria,David!!(119)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Irinukaaa spune:

Ana tu esti pasare de noapte , eu invatata 1 an de zile nici sa prea deschid ochii... mi se pare tare greu.
Azi noapte de exemplu pe la 4 nu mai avea somn si se ridicase in fund si se tot uita, invartea... nu stia cum sa ne atraga atentia mie sau lui tac'su. Eu terminata de somn ca la 2.30 ma pusesem in pat... eram chiauna, dar am dedus sau presupus ca ii era foame si tzitzi ale mele erau cam goale ca el tragea dar parca gara spor asa.
N-am avut putere sa ma ridic sa vad care cum e treaba cu LP... de-aiua vreau sa-mi iau masuri de precautie si sa mai invat si de-astea.

Irina ~ mamica norocoasa de scumpel Patrick Cristian {07.12.2010}

www.dropshots.com/PatrickCristian1#date" target="_blank">Albumul piticului si www.dropshots.com/PatrickCristian2#date" target="_blank">Poze noi

www.dropshots.com/patrickcristian01#date" target="_blank">Botezul si www.dropshots.com/PatrickCristian02#date" target="_blank">Motul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shubulina spune:

Cata,al meu se trezeste cu tot cu cereale.Deocamdata nu ma deranjeaza,odata si-odata tot trebuie sa doarma si ei ca lumea.Ins chimb,e nasol la fetele cu job,adevarat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinukaaa spune:

Si al meu papa noaptea si nu ma deranjeaza faptul in sine ca mananca, ci ma gandesc la el, la stomacelul lui care ar trebui sa ia si o pauza noaptea. O sa incerc si ceai... voi de care folositi?

Irina ~ mamica norocoasa de scumpel Patrick Cristian {07.12.2010}

www.dropshots.com/PatrickCristian1#date" target="_blank">Albumul piticului si www.dropshots.com/PatrickCristian2#date" target="_blank">Poze noi

www.dropshots.com/patrickcristian01#date" target="_blank">Botezul si www.dropshots.com/PatrickCristian02#date" target="_blank">Motul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shubulina spune:

As folosi ceai,da cine-l bea?Zici ca e pelin cand il gusta.


He he,pe vremea cand eram pasare de noapte,dormeam si mai tarziu dimineata.Acusi...fost-ai lele...

Mergi la inceput
Mergi la inceput