Buburuze - LMA Alexandra-Maria,David!!(119)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Andutza_B spune:

Simo, nu stiu ce a fost in trecutul tau, dar trebuie sa iti spun ca acum esti o mama/femeie/sotie absolut fenomenala si asta e tot ce conteaza acum. Mai ales ca cei din jurul tau stiu si ei asta si te apreciaza si te pretuiesc!

Eu am coleet!! Dar n-am nume!!

Andutza- de bebelusa fericita Miruna-Georgiana (26.01.2011)
---------------------------------------------------------------------------------------------------
"In an ugly and unhappy world the richest man can purchase nothing but ugliness and unhappiness." (George Bernard Shaw)

Atunci cand Dalai Lama a fost intrebat ce l-a surprins mai mult īn ceea ce priveste umanitatea, acesta a raspuns: " Omul. Pentru ca īsi sacrifica sanatatea pentru a face bani. Apoi sacrifica bani pentru a-si recapata sanatatea. Si pe urma este atāt de īngrijorat de viitor īncāt nu se poate bucura de prezent; rezultatul fiind ca el nu traieste īn prezent sau viitor; traieste ca si cānd nu va muri niciodata si apoi moare fara sa fi trait vreodata cu adevarat."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Zumzurica cand ai timp uita-te pe FB sa vezi ce am primit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

Neata!

balamuc mare la mine, bucatareala...vreau sa fac si bradul...si-s iar singura cu picea, tre sa stau si dupa fundul ei. Ma duc sa bag nasul in urma sa vaz ce ati mai scris, ieri am lipsit toata ziua si cred ca am pierdut destule. Pe FB n-am mai reusit sa tin pasul...am ametit. Acolo e ok doar dc esti online, daca incerci sa recuperezi din urma nu prea ai sanse.

MADA, ZUMZU, v-am trimis mesaje pe FB

revin

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

Citat:
citat din mesajul lui madalina_m

Zumzurica cand ai timp uita-te pe FB sa vezi ce am primit.

Mami fericita de minune Razvan Petru (20 ian 2011) si cu ingeras sus in cer, Filip Andrei (27 nov 2008-11 dec 2008)
Cu ajutorul lui Dumnezeu, al Sf. Stelian si al Sf. Nectarie, de data aceasta sunt mamica



ma uit imediat. ghicesc ca ceva de foto?!


Hainute de vanzare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

gata..terminat operatiune sandwish..mergem sa ne facem frumosi..si pe urma la serbare
Simo;Copilul meu vine in fiecare zi rupt in cur..poti spala zilnic hainele..cusut..in pIz...Da ma-ti de ciocolata daca nu ma lasa sa scriu macar un rand!!!!!!!!!!!!URASC CIOCOLATA POIANA!!!!!!!!!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

HUUUUUUUUOOO!!!!!!!!!!..RECLAME DE DOI BANI!LUATI-VA RECLAMELE D'AICI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Tulai doamne ce injuratura bagasi Tunde

daca se ma ia cineva de noi,promiti ca iti perfectionezi injuraturile ? :))))) da tot asa,cu perdea mami,ca nu se prinde nimeni :))





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

CUM?imi iese fum pe urechi..pfff..nu pot scrie.nu pot citi de ele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:

Tunde, conform regulamentului nu ai voie sa abuzezi de majuscule sau de dimensiunea textului...



"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"
"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."

Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

Mayane e musaiii sa ne faci un forum


Hainute de vanzare

Mergi la inceput