Mamici inimoase de Cta - An nou Fericit!(159)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Georgi,nu a fost ziua mea,a fost ziua lui David pe 18 acum.Ziua mea e vara.Dar, oricum multumesc frumos.

POZE CU NOI
de David Christian

Speranta si incredere pentru David
Poti ajuta si tu!Bazar umanitar pt copilasi speciali!.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Stiam Ledi, dar toate fetele se exprimau ca si cum te felicitau pe tine... am furat si eu ideea...

Va ofer un spectacol de lumini
http://www.youtube.com/watch?v=2ZH0eZ9KT1U&feature=player_embedded#!

si un colind

http://www.clarrissegill.com/videoclips/amazing_grace.php





Ce am eu de oferit si/sau vandut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Buna!

Impresionant, m-ati facut sa plang urmarind pozele, felicitari tuturor pentru implicare

Eu am avut aseara petrecere organizata de firma, azi sunt numai buna de munca

sa aveti spor la pregatiri!


Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Cornelia si Georgipuia va multumesc!!!!

CRACIUN FERICIT va doresc!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

seara buna,

Monica si Mihaela, sunteti absolut minunate, sunt o fericita ca va cunosc

Vreau sa va doresc de acum, tuturor, un Craciun plin de iubire, de caldura sufleteasca si bucurii.

I LOVE YOU girls!




SOACRA MARE

Vine Mos Nicolae, Hai la portocale !

Ajuta-l pe Mos Craciun sa vina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Buna seara doamnelor!
pentru Monica, Mihaela & co, fericirea citita pe chipurile copiilor a fost rasplata pentru efortul tuturor, dar mai ales al celor doua iniMoashe.


Spor la pregatiri pentru maine!

***************************************
Puii nostrii speciali: Mihaita, Bogdan, Ionut Minoiu, David, Bibi
***************************



1 , 2, 3
Eu, Alexandra -Elena & Teodora Lucia




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisoi_aluna spune:

Salutare si felicitari pentru actiune! Emotiile sunt clare pe fetele tuturor in poze...

Noi azi intentionam sa stam cuminti acasa, dar n-am avut incotro...pisoiul a avut o criza de plans azi noapte de nu mai stiam ce sa-i fca, lucru care nu s-a mai intamplat si imi imaginez ca e de la al doilea dintisor care ii iese. Problema e ca dimineata s-a sculat cu un ochisor rosu si nu imi dau seama daca o fi de la plans, s-o fi lovit sau eu stiu ce...Asa ca m-am dus cu el la Homeomed iar dr. Cristescu care l-a consultat a zis ca are rosu in gat si ca ochisorul tot de acolo i s-ar trage, un fel de conjunctivita, ceva...ne-a dat picaturi de ochi Betabioptal, unguent kanamicina, tantum verde spray pentru gat si vitamina C, fiindca nu a facut febra iar starea general este buna, nici nu ne-am fi gandit la asa ceva, noi am ne-am dus pentru ochisor. Adevarul e ca daca ma gandesc bine, zilele astea nu prea a mancat cat mananca de obicei, dar am pus-o pe seama dintisorului. Nu stiu care cum o fi pana la urma...
Daca tot nu ne-a dat antibiotice, si ma rugam sa nu fie nevoie c an-am luat pana acum, o sa-i administrez tratamentul ca nu stiu ce sa fac altceva si nu mai gasesc pe nimeni decat la urgenta...ca nici azi nu am gasit oftalmolog...
Sper sa fie bine...


www.breslo.ro/Shop/dannasrainbow" target="_blank">GIGELELE MAMEI si ale www.breslo.ro/Shop/indieshop" target="_blank">MELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bettyk spune:

LA MULTI ANI FETELOR!
In aceste zile, de Nasterea Mintuitorului IISUS, zile pline de lumina , va doresc ca sa aveti parte de calauzirea pasilor pe calea destinului, sa va ocroteasca, sa aveti toata binecuvintarea "UNIVERSULUI" si ajutor deplin, in realizarea tuturor dorintelor,
"MULT NOROC si VISE IMPLINITE"!
CRACIUN DE POVESTE ALATURI DE CEI DRAGI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

La multi ani Georgi!

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!
Razbunarea cea mai cruda este cand dusmanul tau e silit a recunoaste ca esti bun si dansu-i rau.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Craciun Fericit!

Doamne ajuta si lumineaza!

Daca
viata de
zi cu zi te
pune pe alergat
,te agita,te streseaza,
ia o pauza si ureaza celor dragi
CRACIUN FERICIT,asa cum iti urez si eu tie.
Craciunul aduce armonie,iar armonia incepe cu un zambet.
Zambeste in fiecare zi a vietii tale!
NASTEREA DOMNULUI,sa va aduca liniste sufleteasca,bucurie in suflet,prosperitate in casa,multa SANATATE!
CRACIUN FERICIT!
LA MULTI ANI!


~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!
Razbunarea cea mai cruda este cand dusmanul tau e silit a recunoaste ca esti bun si dansu-i rau.




Mergi la inceput