Strugurasii de S-O'11 il asteapta pe Mos!!! *18*

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancaroro spune:

Citat:
citat din mesajul lui LenaC

Ionela, intrebare: daca pitica papa la un san bine bine, apoi peste putin timp vrea sa pape... eu ii dau celalalt san, dar ea mananca doar un pic...sa zic o treime sau jumatate.
de unde ii dau tura urmatoare?

Lena - fericita a Maiei

Bebe Maia - 8 oct 2011



Din ultimul din care i-ai dat, asa stiu eu. Dar sa raspunda Ionela mai bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:

Citat:
citat din mesajul lui ancaroro

Citat:
citat din mesajul lui LenaC

Ionela, intrebare: daca pitica papa la un san bine bine, apoi peste putin timp vrea sa pape... eu ii dau celalalt san, dar ea mananca doar un pic...sa zic o treime sau jumatate.
de unde ii dau tura urmatoare?



Din ultimul din care i-ai dat, asa stiu eu. Dar sa raspunda Ionela mai bine

mami de Flavius

Bijuteriile mele


Da Anca... asa ii dau si eu, k dak ii dau din celalalt asta se umple tare pana la urmatoarea tura.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:

Inca o intebare... e ok dak pitica tine gurita deschisa afara... ma gandesc k e cam frig

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancaroro spune:

De aia e buna suzeta
Nu stiu ce sa zic, daca i-ar fi rece ar inchide gurita. Poate nu respira decat pe nas, si atunci doar sta cu ea deschisa, nu si trage aer rece pe ea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:

Anca, noi suntem cele mai lenese ?
stam la calculator in loc sa facem curatenie/mancare?

Asa ma gandeam si eu. Eu ii mai ridic barbuta ca sa ii inchid gurita, de obicei mergea, dar azi tot o deschidea inapoi.

A stat toata ziua numai in brate... ma doare spatele de nu mai pot :(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Lena... zicea Ionela acu ceva vreme ca nici un copil nu se raceste de la aerul rece, ci de la virusi.. asa am retinut eu..

Anca .. cred ca de umblam dupa ea cu tita era mai mult in greva.. asa s-a razgandit repede
cred ca cioco femeia , vanilie barbat e o chestie a majoritatii cuplurilor...oricum la mine valabil e: orice numai dulce sa fie

Oana te astept cu impresii..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:



Fii ajutorul lui Mos Craciun
Lali mamica de Paul-Iulian ( 01.10.2009)
si Ioana Teodora (23.08.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

Citat:
citat din mesajul lui ancaroro

De aia e buna suzeta



la fel gandesc si eu cand iesim seara tarziu ii indes suzeta!

Noi am avut serbarea de Craciun azi, suntem in vacanta! yupiii!

si avem o zi supeeerba, is 2o de grade afara! dimineata si seara e tare rece, insa de pe la 12 pana seara la 7 e foarte ok.

eu la capitolul prajituri fac doar prajitura rasturnata cu mere si caramel si un chec, chit ca am musafiri in ajun, la cina. Ciocolata o afecteaza pe pitica mea, cremele cu lapte la fel...ce altceva sa fac¿ as face saratele uc chimen, dar nu cred ca o sa am timp...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

buna fetelor!!!
E un cer inchis la noi de zici ca-i miezul noptii...
Lena am observat noul tau avatar imediat ce l-ai pus ,imi place mult.
Am citit tot dar e ceata in cap la mine.
Eu fac cozonac,ma apuc acum de el,pana adorm e gata . Il fac cu cacao,rahat si stafide,am uitat sa cumpar nuca. Mi-am luat juma' de kil de stafide pentru 4 cozonaci,ca jumatate mi le mananca Paul cu taicasu.
Mai fac si cornulete cu rahat , prajiturica cu crema,sa vaz de care , chec si cam atat ,ca numerg aproape nicaieri si aproape nimeni nu vine la mine. In schimb la mancare fac mai multe feluri. Dupa esecul cu piftia,ca am facut inainte sa merg la sora-mea si nu stiu ce am gresit dar nu sa inchegat,e prima oara cand mi se intampla asta,trebuie sa repet figura,sa fac alta,sper eu buna,nu naspa. Fac si ssarmalute,fripturica de pui,porc si iepure,carnaciori facuti de surioara(eu am tinut doar matzul) ,salata de beuf,ciorbita de pui,acra,sa treaca greata de la alcool si carnuri multe, cartofi taranesti si salata de sfecla sa nu intre carnea greu, sunculita afumata. Mezeluri nu cumpar,nu mai vreau. Aa,am si caltabosi,tot de la surioara.
Revin,fac cate ceva si revin cu pupici fiecareia,si pun si ultimele poze in bradut.

Fii ajutorul lui Mos Craciun
Lali mamica de Paul-Iulian ( 01.10.2009)
si Ioana Teodora (23.08.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Lena.. eu am fost la shoping.. am facut doar rafaello..

Bunny.. poze de la serbare? cum a fost?

Mergi la inceput