Masterchef US

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Acum...nu se compara cu cea din SUA . Nici la cat de priceputi sunt concurentii, nici la emisiunea in sine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Imi place tare mult cum gateste Mimi pe care o confund mai tot timpul cu cealalta blonda care vorbeste cu accent. :))

Nu inteleg de ce la emisiunea de ieri nu i-a atras nmeni atentia Andreei ca nu are voie sa ia toata "marfa" si sa o ascunda sub tejghea... m-am bucurat insa cand i-au atras atentia cu flirturile ei grosiere. Au fost totusi niste domni chefii cand au spus "aa......glumite". Subtili si domni :))
Am vazut ca le trimitea bezele la barbati, le facea cu ochiul si alte cele. ma asteptam sa isi dea jos bluza sau sa le promita "una mica" dupa emisiune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sdcristian spune:

oricum, cred ca nicaieri nu s-a mai facut o pagina facebook pt eliminarea unui concurent de la masterchef

andreea cea cu funda in cap sincer ma dispera, dar probabil nu o vor scoate curand din show, ca na, putintica drama face rating

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

pe mine ma nedumereste un pic de ce concurentii sunt lasati sa gateasca (la nunta, la cantina saracilor) fara sa respecte niste reguli minime de igiena, daca vreti : parul strans/acoperit, uniforma sau macar jacheta de bucatar peste imbracamintea "de strada". am observat ca au mai pus mancarea pe jos (chiar le-a atras atentia unul dintre jurati), au scapat pe pardoseala pachetele de aluat congelat, isi mai dau cu mana pe la nas, prin par, pe fata si pe urma continua sa toace/taie ingredientele, a mai fost o faza in care concurentul cu codite (imi scapa numele lui), dupa ce a pus tava cu placinta fierbinte pe raft, a ridicat de pe jos un cleste de inox si l-a pus pe raft...

stie cineva, care e treaba cu palarioarele ciudate ale concurentei care e artist plastic sau cam asa ceva ? vrea sa-si promoveze creatiile sau are o problema cu podoaba capilara si vrea s-o camufleze cu aceste accesorii ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sdcristian spune:

nu stiu ce e cu palarioarele dar sunt hidoase... acum cateva editii parca avea foi de varza in cap

macar ea nu are multe figuri in cap totusi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

Citat:
citat din mesajul lui sdcristian

nu stiu ce e cu palarioarele dar sunt hidoase... acum cateva editii parca avea foi de varza in cap

macar ea nu are multe figuri in cap totusi...




ba mi se pare ca n-a ratat ocazia sa se bage in seama, spunand unuia dintre jurati ca joaca intr-un serial de comedie (atunci cand acesta i-a spus "parca te cunosc de undeva"). care o fi serialul si pe ce post ? ma rog, sper sa nu confund eu concurenta cu pricina...
iar unul dintre concurenti spunea aseara ca aceasta d-na cum isi pune palaria, rade intr-una, cum o scoate, devine serioasa.
mi se pare ca si sisoko joaca un pic teatru : la testimoniale e volubil, vorbaret si degajat, iar cand e vorba de verdicte sau critici, ii tremura chilotii. aseara mai avea un pic si lesina...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Citat:
citat din mesajul lui sdcristian

oricum, cred ca nicaieri nu s-a mai facut o pagina facebook pt eliminarea unui concurent de la masterchef

andreea cea cu funda in cap sincer ma dispera, dar probabil nu o vor scoate curand din show, ca na, putintica drama face rating


Care-i pagina?

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Emisiunea de aseara a fost absolut jalnica! Jalnicaaa! Atata nesimtire n-am vazut de mult! Nu inteleg de ce juratii n-au luat atitudine cand au vazut ca zambet13 a luat triplu fata de ce avea nevoie! Ori le dai tuturor aceeasi sansa, ori spune frate ca e blat, dai albei ca zapada premiul si pa ura si la gara!

De mancare
Dulciuri
Din gradina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melaroxy spune:

nici eu nu pot sa o sufar pe doamna Andreea care pune mai presus de familie emisiunea asta, care plange si incerca sa ne pacaleasca cu " drama " ei, si descoperim la fiecare emisiune ca este o prefacuta, o carcotasa, o barfitoare...... joaaca f murdar. poate o sa pacaleasca asa vreun barbat care si-ar dori ceva de la ea...in rest. nu-ti trebuie un nas fin sa mirosi ce face ea.
RUSINE!!!!

Mergi la inceput