FIV in Ungaria 147

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adriana_mari spune:

Lorena felicitari din toata inima dupa cum ti-am mai zis sa dea Dzeu sa ai o sarcina usoara si sa nasti un bebe sau doi sanatosi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria81 spune:

lorena felicitari si sarcina usoara
samira tin pumnii pup



Mutatia MTHFR 1298 A>C heterozigota
Mutatia 1691 G>A in Factorul V heterozigota
Mutatia 675 4G in gena PAI - I homozigota
3 IA nereusite, 1 FIV nereusit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank30 spune:

woooww lorena esti o fericita graviduta deja, doamne ce ma bucur pentru voi si ma rog ca DD sa va aduca la toate vestea asta...si mie la anul. Va pup .

--------------------------------------------------------------
V Leiden pozitiv, MTHFR 1298 heterozigot, PAI-1-4G/5G heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dragoste777 spune:

LORI felicitari, sarcina usoara
in leg. cu valoarea prog. eu am avut 80, si asa stiu ca e optim ca sa fie peste 40 peantrua sustine sarcina, sa ma contraziceti daca stiti altceva dar parca valori din astia mia zis PK ca tre sa am.
Bafta multa celor fete in asteptari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris_25 spune:

Super buna vestea, Lore ... ma alatur si eu celor care se bucura ca s-a dat startul la vesti bune. Haideti fetelor, asteptam sa umplem forumul cu felicitari!

Samira, vezi ca de tine depinde unde imi petrec eu revelionul. Ca mi-ai "bagat" oarecum in cap si mie chestia asta cu "schimbatul norocului" ... si stam pe ganduri daca o sa ne pertecem revelionul la Brasov (pt ca acolo l-am petrecut si anu' trecut), desi ne place tare mult zona si ne simtim bine de fiecare data! Colegul de apartament zice ca-s putin "dusa" cu superstitiile mele cu tot. Voi ce ziceti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorenaflore spune:

Multumesc fetelor!
Eu am dat startul, am pasit cu dreptul asa ca luna decembrie e luna cadourilor.

LORI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tannoo25 spune:

felicitari, lorena!
sa fie bine totul, pana la capat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

lorena, ce calica!cata beta hcg-ul!
bravoooooooooooooooooooooooooooo!!!
eu am avut 300,01 in z 12 de la ET, cu transfer de z3, iar PGR tot in jur de 40.ce a zis pk?
doamne, ce ma bucur! pupam si pe misho!

qiao, pe scatiu il keama tanase?daca nu, e musai sa il botezati asa!
samireto, ce faci cu ailalti, ii congelezi?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tannoo25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui adipapazi

lorena, ce calica!cata beta hcg-ul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_vreau spune:

Lorena felicitari!!!! Sarcina usoara!!!! Asta cere intalneala ca sa "udam" burtica cu limonada!!! Da mai asteptam putin ca sa te prinda si celelalte fete din urma, ca sa avem mai multe burtici! ca si eu cred ca se anunta un capitol furtunos plin de felicitari!!!

ioana, bombi, samira, adriana va astept si pe voi la cotitura ca sa va felicit!!!

pupici la toate aspirantele (si fostii aspiranti, actuali tatici ), gravidutele si mamicile mele preferate!!!



Laura



19+

Cand erai tu foarte mic, Galbenus pulsand sub coaja, Cand intreaga ta faptura Era jumatate vraja,
Cand beai aerul cu mine, Cand visai in visul meu, Cand vedeai lumina lumii Pe care-o vedeam doar eu...
Ei, dar e-o poveste lunga Despre Dor si Duiosie, E o stranie poveste Despre Aripi-care-cresc,
Pe care cand vei mare, Poate–odata si odata Tot am sa ti-o povestesc...

Mergi la inceput