Buburuze - LMA Maria-Clara, Matei-Nectarie!!(118)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Doloress spune:

Sau, in memoriam Cesaria Evora



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Neata!




nu intrebati cum am dormit




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ziki spune:

Buna dimineata si de la mine! si cat cuprinde!

Dau buzna cu un link, ultimul, despre copilasii din Teiu-Vale

http://cuibusor.blogspot.com/2011/12/copiii-din-teiu-vale.html

imi cer scuze, dar am uitat cum sa ascund corect un link si la a 4-a incercare am hotarat ca il pun asa - chiar scuze!

Asta este varianta finala, miercuri isi iau zborul un rand de sacose din zecile care mi-au impanzit casa si balconul iar vineri dimineata Simona si cu mine ne vom posta la usa copiilor sa le auzim poezioarele, sa le impartim darurile si sa le traim emotia!

Pana plec cu Flavia inspre Pitesti o sa am o saptamana destul de incarcata, asa ca nu cred sa mai pot intra asa des pe FB sau pe blog sa mai postez ceva. Oricum, pentru cine doreste, sambata vor fi poze si de la Simo si de la noi, precis.

Asadar, va doresc tuturor o saptamana inaintea Craciunului plina de liniste, bucurii, frumuseti, iubire si intelegere, surprize cat cuprinde si multa multa distractie!

Sarbatori fericite si LA MULTI ANI!
O imbratisare sincera pentru fiecare dintre voi si multe urari de bine pentru familiile voastre!
Va pup cu mult mult mult drag


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

neata
multumim de cafea Simo!!!
nu te intrebam cum ai dormit!!!!dar ptem sa te intrebam cat ai dormit?
fug sa ma coafez ca la 2 ii luam motul unui baietel caruia ii sunt moasa euhihihi...abia astept!!!!
pup si o saptamana plina de fericire va doresc!!!!

www.facebook.com/media/set/?set=a.196760250402336.49917.100002050865534&type=1&l=02a4ec60dc br / " target="_blank"> poze Tudor 9 luni



cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

neata

noi cu drumuri in weekend, prin parc, la parinti,cumparaturi,prieteni etc. am lucrat si la poze.

aseara tocmai imi pregatisem un ditamai rapsunsul pt catalina, si deja imaginatia mea o luase razna, dar includea si sotul din dotare
daca-i fara nu stiu, relaxare la maxim, spa,cumparaturi cu sormea, zacut pe terase pe malul marii sa-mi odhnesc picioarele


Hainute de vanzare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

neata si de la noi

ma doare capul, azi noapte Razvan a revenit la programul de spital, sculat la 3 ore si halit ca nemancatul....deh dormea de la 6 juma

simo arunca n mine cu cafea, multa multa
am rufe de impaturit, altele de intins, dar dupa ce se culca monstrii ca altfel n am nicio sansa sa fac chestiile astea, plus ca vad ca acum imi aduna clestii si ii insira prin casa......deci tre sa fac tarash pe coate dupa ei

mimo si ai mei folosesc stanga la fel ca pe dreapta, daca pe ei nu i deranjeaja nu ma deranjeaja nici pe mine

din astea....nik nou
azi ar trebui sa mergem la compras, din alea gel LP, servetele umede, pampers......
aaaaaa, super mega oferta, la LIDL, am gasit ieri servetele la cutie, 200 de bucati, la numai 3 lei, la noi se folosesc servetele la greu

as vrea sa fac azi o placinta cu mere si o salata de pui cu ciuperci, sa vedem in ce ape ma scald
pt ei mai am paste cu carne si legume

si am scapat de grija tortului pt ziua motanilor, am o prietena care adora sa prajitureasca, si mi a propus ca ma ajuta cu tortul, in sensul ca l face ea, ii cumpar tot ce trebe si l presteaza ea....tort diplomat, ca sa le dau si piciilor sa gust din tortul lor si eu o sa mai fac unul de mere cu blat de gris

pupici fetelor

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monika_bt spune:

Neata!!

Simo, nu te intreb ptr ca stiu cine bantuia pe aici pe la ora 1 ast-noapte...Felicitari ptr mergaret, scump tare!!

Angie, felicitari si tie ptr mergaret! Ce scumpi sunt cum merg ei ca niste pinguini!

Noi am avut somn de la 9 la 5 si apoi pana la 7 juma...deci f ok. Eu de la 11 la 5, dar sunt multumita.

Prajituri cred ca voi presta o cioco de casa, una cu foi si crema de rahat si restul presteaza soacra si mama. Uitasem sa precizez la mancaruri, Andutz ( care apropo n-am vazut-o p-aci ieri) faimoasele racituri de curcan...cu mamaliguta...uhhh.

La IVS cred ca n-as rezista 24 de ore, dar in vreo 10 m-as duce la un spa...n-am fost niciodata, asa ca m-as duce din curioazitate sa vad daca e ca in filme.

La multe lunite Andrei, Lucas si Amalia!

Apropo, ce s-a intamplat cu Andri???

Fug la treaba...pup fetele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

bebelu am terminat cu pozele lui Nati(aproximativ)
Restul ti le dau cand ne mai vedem sau o ti le trimit pe mail dar mai incolo ca dureaza si sunt mari rau
sper ca va plac
http://photosbynicoleta.blogspot.com/2011/12/natalia.html


Hainute de vanzare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

eu fac cheesecake cu zmeura, atat. restul mancam si noi ce primim


Hainute de vanzare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielaromt spune:

Citat:
citat din mesajul lui zumzu

bebelu am terminat cu pozele lui Nati(aproximativ)
Restul ti le dau cand ne mai vedem sau o ti le trimit pe mail dar mai incolo ca dureaza si sunt mari rau
sper ca va plac
http://photosbynicoleta.blogspot.com/2011/12/natalia.html


Hainute de vanzare

Mamica de Darius Alexandru 2.01.2011
http://photosbynicoleta.blogspot.com


Vai ce ingeras frumos! In asentiment cu sarbatorile! Corina, good work!

Mergi la inceput