Buburuze - LMA Maria-Clara, Matei-Nectarie!!(118)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns piscotel2011 spune:

neata si de la noi!

si prezent!

noi am dormit bine...ne-am schimbat de pijamale si ne jucam cu ce putem...telecomenzi si telefoane...aaaa si cabluri...nu ca n-as avea jucarii si in baie:))

ma enerveaza vremea asta groaznic...ieri nu am iesit deloc din casa...azi parca-s de pe alta planeta...tre sa vad cum fac sa ies si io putin la lumina zilei...mi-astept soata sa vaz ce propuneri are...

in rest, inca il astept pe Mos Craciun:)))

Va pup.

Dana, Mami de Piscotel, Ioana-Alessia (11.01.2011)
http://concurs.herdea.ro/bebe/136/piscotel2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

Neata, dedu cineva ???

Robertache e rupt, copt, s-a agravat fv tare ce avea el, desi eu cred ca a luat un virus nou, adus de tati, care abia mai vorbeste; deci noapte alba, cu aerosoli cu flixotide sa poata respira, cu mii de treziri d ela Ana, care se trezea de la tusea lui Robert, apoi ma sugea, la un moment dat sugea prin bluza de pijama. Maine mergem la dr cu amandoi, abia astept sa-i vada dr.

Multumim pt vorbele frumoase, gandurile din suflet, se contureaza un plan, cred ca vineri vom pleca spre Braila si galati, nu stim inc ala ce ora, dar acolo il vom astepta pe Mos craciun.

ieri am finalizat cu cadourile (mai putin pt tati), Roxx daca te-ai devirusat si citesti asta ai un enorm, super ideea cu ceausl, a iesit beleaaaa.... am mai luat pt Robert un magzalici, pt Ana setul ala de 2 body rosii, caciuliota d emos, sosonei cu 50 lei...mai fetelor, de deja vacanta??? In Mall, in carefour te calcai pe ochi la ora 3!!! Nebunie de lume, eu care ziceam ca fentez aglometaria.

Va [pup, sunt in zona, va citesc si va pup pe fiecare in parte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piscotel2011 spune:

aaa...vazut poze frumoase de familie mare si fericita pe FB...tare frumosi sunteti toti...si de motanei mergareti si conducaciosi

Dana, Mami de Piscotel, Ioana-Alessia (11.01.2011)
http://concurs.herdea.ro/bebe/136/piscotel2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piscotel2011 spune:

Lori - ati luat-o de la capat...offff...sanatate la puiuti

Dana, Mami de Piscotel, Ioana-Alessia (11.01.2011)
http://concurs.herdea.ro/bebe/136/piscotel2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piscotel2011 spune:

LA MULTE LUNITE

MAIA REBECCA
TUDOR CRISTIAN!!!!

Dana, Mami de Piscotel, Ioana-Alessia (11.01.2011)
http://concurs.herdea.ro/bebe/136/piscotel2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

La multe lunite Maia-Rebecca,Razvanel si puiul meu scump Tudor!!!!mai aveti putin si faceti un an!!!!yupiiiiii

www.facebook.com/media/set/?set=a.196760250402336.49917.100002050865534&type=1&l=02a4ec60dc br / " target="_blank"> poze Tudor 9 luni



cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:

Booon... Am transmis "mostenire" parolele de la conturile comune. Nu de alta, dar mesajele private eu mi le citesc o data pe an, iar pe forum nu mai sunt activa ca in "tinerete"... Oricum, vad ca se mai intra o data pe luna pe conturi...
Majoritatea aveti FB. Sau v-ati facut... Sau va veti face...
Acolo e mai simplu. Iti faci un album de poze si setezi cine sa-l vada. Sa fie public, sa-l vada doar lista de prieteni sau doar 5 oameni.




"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"
"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."

Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dedicut spune:

Ia sa scriu si aici, poate nu intra pe FB toata lumea.
Am ridicat cadoul de la posta, deja am si mancat o parte din el :). Mi-a scris mamica mea ca e ceva perisabil si nu am mai stat pana la sfarsit de saptamana cum planificasem. Deci.....eu am primit o cana termosensibila inscriptionata cu un mesaj si cu o buburuza si o cutie cu fursecuri facute de mami (mi s-a parut super sa primesc fursecuri, nu ma gandeam nici in 100 de ani) ! Foarte bune, eu pap de zor....si mi-a scris si ingredientele pe verso cutiei, s-a distrat si tati cand a vazut:). Iar Alex a primit o jucarie televizor aleasa de un al copilas al mamicii mele si un pachet de carti de joc cu primele cuvinte. Si sa nu uit, si o felicitare. Ne plac toate foarte mult, multumim frumos tuturor celor care au contribuit la cadoul nostru ! Te pupam mami si pe buburuza la fel.



"... cel mai interesant, in a avea un copil, este ca nu-ti poti imagina cum l-ai putea iubi vreodata mai mult decat il iubesti deja, pentru ca emani iubire, iubesti cat poti, din toate puterile tale; si apoi revelatia: IL IUBESTI TOT MAI MULT!" (Anne Lamott)

Alexandru Stefan 18.01.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

va asteptam pe fb....la marea comentareala[aplauze]

www.facebook.com/media/set/?set=a.196760250402336.49917.100002050865534&type=1&l=02a4ec60dc br / " target="_blank"> poze Tudor 9 luni



cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simis spune:

Aha, deci ii musai sa imi fac si eu FB, numai sa am vreme, vad ca tot mai mult stati pe acolo

Mergi la inceput