Buburuze - LMA Maria-Clara, Matei-Nectarie!!(118)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cocutza2011 spune:

Zumzu, eu fac in TM poze cu un fotograf la el in studio cu diverse tinute (cica ar avea el), 30 de poze, a zis ca nu e inghesuiala in perioada de dupa Craciun, deci putem sta mai mult de ora cu 150 de euro. Face mai multe poze, doar ca 30 prelucreaza/arajeaza.

Am o prietena in Bucuresti fotograf de fashion(cum isi zic ei), care a facut afisele de magazinele cu haine de bebe de la Cocor, habar nu am unde sunt expuse, si pretul shotingului, a fost 800 de euro. Dar Cocorul are si bani oricum. A fost prima data cand a pozat bebei.

Oana si bebelina Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cocutza2011 spune:

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=263368750385900&set=pu.113491378706972&type=1

aicea o poza cu bebeiii aia fashion. Sper sa mearga.

Oana si bebelina Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

sariti peste

multumesc pt raspunsuri celor care au completat google docul. va mai astept dc mai sunt doritoare; multumesc Mimo

stiu cam ce preturi se practica la noi, ce nu stiu-sa-mi evaluez corect munca sa vad pe unde se situeaza ca si calitate.nu reusesc sa privesc obiectiv pozele. daca e sa fac ceva e imi doresc ceva deosebit, poze deosebite care starnesc emotii si spun o poveste.
m-am uitat peste linkurile din doc( pt cine le-a pus), poate sunt eu prea "ingamfata" dar pozele facute la sedintele cu voi mi se par mai bune...Mi-as dori sa fiu "aleasa" pentru calitate nu pt ca as fi ieftina. Eee..indrug si eu prostii, ca de la 1 martie incep munca si oricum nu as avea cand.si nu as putea sa renunt la job pt ceva nesigur.fara sa vreau tot fac comparatie :cate sedinta as avea nevoie ca sa-mi scot salariul care il am. stiu ca nu e vorba doar despre bani dar oricum.


Hainute de vanzare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cocutza2011 spune:

Sorry mie nu mi-a mers doc.ul. Data viitoare dau pm, numai poluez.

Noapte buna, somn usor va doresc!

Oana si bebelina Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

ce ma enerveaza ca v-ati mutat pe fb,nu pot sa va urmaresc acolo..mi seapre ciudat



Hainute de vanzare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

Citat:
citat din mesajul lui cocutza2011

Sorry mie nu mi-a mers doc.ul. Data viitoare dau pm, numai poluez.

Noapte buna, somn usor va doresc!

Oana si bebelina Andreea


las ca nu se supara nimeni.ms


Hainute de vanzare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:

Contul de mail era blocat pentru ca s-a inregistrat activitate neobisnuita. Cineva l-a deblocat, nu stiu cine, nu Google, pentru ca ei nu-mi raspunsesera inca la mail, si nici nu s-ar fi gandit ei sa ne puna parola de la contul 2...


In fine, schimbat 2 bucati parole, pentru siguranta statului.
Propun infiintarea unei comisii parlamentare...



"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"
"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."

Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Neata!






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

neata si

zumzu mamica, suntem peste tot....

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

unde i tunde??? a fugit cu porc cu tot...ntz ntz ntz

nici tanti vanilia n a mai aparut

ia adunarea acasa??? prezenta e obligatorie



mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput