Floricele de liliac de mai-iun 2010 (9)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

Multumesc Cris! Oare de ce aspiratorul e considerat un cadou de Craciun pt femei? In cazul meu e adevarat, caci imi e strict destinat, tinand cont de orele la care ajunge barbate-meu acasa.....


Bunaaaaa cafea......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanact spune:


Buna!

Sunt si eu cu voi. Am facut o mica pauza. Mai tb sa pun salata boeuf in platou.

N_a_n_a Craciun fericit si voua! Si Un An Nou cu sanatate, impliniri si numai bucurii in noua casuta!
Nicoleta sa folosesti cu placere aspiratorul!


ALINA de IOANA (11 Ianuarie 2008) + JUSTINA (14 Aprilie 2010)
Blogul fetelor!
MULTUMESC DOAMNE PT CELE 2 PRINTESE!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marylenac spune:

Dragele mele,

nu am mai avut timp de Dc din cauza de enterocolita cu Tudor, a fost destul de urata perioada, Slava Domnului acum e bine, insa suntem noi restul cam raciti. Speram sa nu fie mai grav de atat.

Am intrat pe fuga, pentru a va ura:

Craciun fericit!!!!
sa aveti sarbatori minunate alaturi de cei dragi voua iar Mosul sa va lase sub bradut ceea ce va doriti...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns r_ocsy spune:



Craciun Fericit alaturi de cei dragi !


Nana si Artu : va doresc din inima Sarbatori fericite in casuta noua !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancutzicab spune:

Chiar daca n-am mai intrat de o vesnicie, nu v-am uitat. Va citesc cu drag si ma bucur pentru toate lucrurile frumoase care vi se intampla, ma bucur cand citesc despre nazbatiile, peripetiile si povestile floricelelor de liliac. Mamicilor burtici, in special, va doresc din suflet sarcina usoara si frumoasa!

Eu si Maya va uram un Craciun dupa pofta inimii voastre, cu daruri sub brad si in suflet!

Sarbatori fericite!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanact spune:



CRACIUN FERICIT, va dorim si noi! Multa sanatate si numai bucurii sa aveti!


ALINA de IOANA (11 Ianuarie 2008) + JUSTINA (14 Aprilie 2010)
Blogul fetelor!
MULTUMESC DOAMNE PT CELE 2 PRINTESE!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

Craciun fericit!
www.hopa.ro/poze/mare/ce-a_mai_frumoasa_poza_de_craciun_1227009606.jpg" target="_blank">Sa va aduca Mosul tot ce va doriti



Cris,mami de Sebi,copil poznas,din www.eticker.co.za/tickers/7raxakae7qnsuro8.png" target="_blank">14.05.2010


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tigruta spune:

Craciun fericit!!!



Sa aveti parte de clipe minunate alaturi de cei dragi..

Elena mami fericita de Luca (22.06.2010) si 20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanact spune:


Buna, fetele!

Sper ca petreceti frumos Craciunul!
Am intrat sa urez:


La multi ani, tuturor celor care poarta numele Sfantului Mucenic si Arhidiacon STEFAN!



ALINA de IOANA (11 Ianuarie 2008) + JUSTINA (14 Aprilie 2010)
Blogul fetelor!
MULTUMESC DOAMNE PT CELE 2 PRINTESE!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cordelia spune:

Buna seara si la multi ani sarbatori cu bine fericite si linistie va doresc!

Nu v-am citit/ scris de f mult timp ptr ca nu am mai apucat, ca am fost in santier ca am fost plecat 2 luni din Buc, ptr ca nu am avut internet si tot asa, iar acum cand va cautam...nu v-am gasit apoi mi-am dat seama ca au crescut bebelusii si nu mai sunt la categoria 1 an din viata:))))!

Asadar sper ca toata lumea este bine, am sa incerc sa va citesc asa pe sarite de acum inainte si am o intrebare la care va rog sa ma ajutati cu un raspuns cine este in cauza:

cine are bona, ma poate ajuta sa-mi spuna ce remuneratie lunara ofera va rog - pentru ca ma intorc la serv deh...si am interviu cu cineva vineri dimineata si as vrea sa stiu de unde plec si cam pe unde se invart preturile; nu am nici o idee.


multumesc tare mult stiu ca aici o sa gasesc un raspuns

Mergi la inceput