Fluturasi de MarApr 2011(99) Felicitari Alina06!!!

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns yvyana spune:

Ei lasa Ally ca despre Edy stiam ca face pasi de ceva vreme, am vazut in poze!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui AllyLaur


Cu mine in salonul de cosmetica...nu am pe nimeni aici care sa ma ajute! Sotul este la munca iar surorile sunt la cateva sute km distanta de noi si lucreaza amandoua. Deci, ca si pana acum ..la epilat, pensat, manichiura, tooot, tooot...cu mine.
Ce noroc pe capul vostru ca sunteti singuri acasa ! Sa profiti din plin si sa te odihnesti la maxiiim...cand este concertul??



Eduard Andrei 02.04.2011



ally, si unde sta? in scaunel, pe jos, la tine in brate? Ca intr-un timp ma gandeam sa o iau si eu pe Cata dar nu stiu unde sa o pun sa stea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

pauza sa fac cap nou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

cap nou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IONY_82 spune:



Buna seara dragi mamici
nici nu mai stiu de cat timp n-am mai scris,dar de citit v-am citit cat de cat
in primul rand vreau sa felicit prima noastra graviduta FELICITARI ALINADumnezeu face minuni, sa ai o sarcina usoara
sa va spun in mare despre noi:Sara e o strengarita, sta din ce in ce mai mult in picioare(bate din palme si nu-si da seama ca ramane fara sprijin)
are vreo 2 sapt de cand se trezeste si are chef de joaca, tipa,bate din palme,rade in hohote si tot asa o tine pana la 4,5 si chiar 7 dimineata
apoi cand adoarme se trezeste dupa 10 ore
asa ca avem un pic programul dat peste cap
seara sunt mereu singura cu ea caci sotul este la munca
dimineata Sara doarme si dormim si noi ptr ca noaptea avem program de joaca
si tot asa nici nu-mi dau seama cum trec zilele
am fost si la pediatru ptr bilantul de 9 luni si Sara are 8kg si 68cm(piticul lu'mama)
de povestit as mai avea despre minunatiile ce le face Sara,dar mai las pe altadata
va sarut cu drag pe toate si incerc sa intru mai des
va doresc un week-end minunat
si multi pupici tuturor fluturasilor


Mergi la inceput