Delfinasi jucausi de iulie-august 2010 (33)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Citat:
citat din mesajul lui laurika1982

Oanaaa, si noi mergem samabata la Banica!!

Laura de Cristian Alexandru 10.08.2010




iuiiiii poate ne vedem
unde aveti locurile?
noi avem sector zona A, randul 26, locul 4-5


1an + 08.07.2010

" Nu te uita cu tristete in trecut, pentru ca a trecut si nu te ingrijora pentru viitor, pentru ca e inca departe.
Traieste in prezent si fa-l atat de frumos incat sa merite sa ti-l amintesti" - Ida Scott Taylor


Noi 2
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciristina_serban spune:



Ludmila LA MULTI ANI!!! Sa fii sanatoasa si iubita, si sa te simti vesnic implinita!

Histamina tin pumnii pentru examen!!! Da Doamne sa se linisteasca apoi treburile la tine. pup.

Kynderica, bine ai venit!

Coteasca, felicitari pt bradut. Abia astept sa-l facem si noi. ce bine ca nu a mai facut Tudor alergie! yupiii!

Btz, ce scump e Paul in pozica cu fesul de mos. Sa-l papam nu alta...

Alina un si o pentru tine ca tare mai esti haioasa..

Ma bag sa va mai citesc... ca sunt in urma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonavlas spune:

Oana, stii ca daca e vorba de plecare, ne bagam. Daca sarcina merge bine, prin mai-iunie ne bagam si noi.
Paula, va bagati?

Gata, fug sa am pregatesc de Mos!

Mami fericita de Raisa - 01.08.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaBuc spune:

salutari

oana, si eu ii dau banii intregi daca sta acasa pentru ca ii spun eu. E adevarat ca nu au fost niciodata mai mult de 3-4 zile lucratoare pe luna, dar na! Chiar daca ii dai din concediu zilele respective, tot trebuie sa i le platesti.


Mamica de Rebeca Stefania - 03.07.2010, mandra posesoare a 12 dintisori si 4 maselute
31+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaBuc spune:

hihi diseara e prima oara cand iesim in oras de cand s-a nascut Rebeca. Stiu! De rasul lumii, dar ma desprind tare greu de ea seara. Si iesim pentru ca avem invitatii la un spectacol, ca altfel...


Mamica de Rebeca Stefania - 03.07.2010, mandra posesoare a 12 dintisori si 4 maselute
31+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

HOMEOPATELE se dau numai la indicatia medicuului si personalizat cum a spus denisa
consultatiile la homeopat nu au durat niciodata mai putin de o ora jumate si intrebari cele mai diverse! Vlad e calcarea phosphorica e remediul care i se potriveste si ajuta cel mai mult!
nu am dat homeopate dupa ureche decat dupa schema prescrisa de medic!

e adevarat nu sunt intotdeauna cele care rezolva problema dar ajuta!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ramonavlas

Ce coincidenta, si noi ne pregatim de . Acum mancam noi doi, Dani merge dupa Raisa la cresa si pe cand vin ei sper sa termin si eu ce mi-am propus pt azi.
Am lucrat asa:Spalat geamuri (dormitor, camera Raisa, hol, bucatarie), curatenie in camara, curatenie dulapurile de jos din bucatarie, smotruit baia mare. No, am lucrat ceva.

Mami fericita de Raisa - 01.08.2010


RAMONA DRAGA ..TE ROG SA TE MENAJEZI UN PIC CA NU E BINE SA FACI PREA MULT EFORT....AI GRIJA DE PUIUL MIC CE CRESTE IN BURTICA TA

Iuliana mami fericita de minune Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mycya spune:

Puiutz sunt sigura ca nu e bebe. dar nici de la pizza era de la niste sarmalute facute de cumnata mea, de fapt de la varza cumparata de aici in care le-a si invelit dar bine ca ma simt mai ok fata de dimineata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

vaccinarea- ce e obligatoriu spun ca e ok de facut!
ror-ul e controversata, dar rau noua nu ne-a facut, e vaccinarea impotriva rubeolei, rujeolei si oreonului.
varilix e vaccinul impotriva varicelei si e optional!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Bumblebee, ca ziceai de Victor ca are un regres in vorbire- asa e si Vlad de cateva zile. Acum in loc de "da" zice "na". Dar zice mai multe consoane-g, v, si mai zice si alte grupuri ciudate de litere. Si de aia cred ca acum le incurca, sau vrea sa zica mai multe.



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput