Buburuze - LMA STEFAN - ELENA,MARIA,ALEXIA!!(117)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Lili..eu nu ma mai bag la prajituri.
dupa ce am muncit patru ore la un tort care s-a huruit prin tava pana la urma..m-am lecuit:))))
voi cumpara,pentru fiecare ce vrea,desi nimeni nu e fan pajituri. mai degraba salate de fructe,cat mai bogate.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Lili;Eu de anul terecut m-am invatat la o tanti..comand prajiturele de casa..bune si ieftine
-albinitza
-piersica
-jerbo
-televizor
-saleuri
..de astea clasice si bune bune..23 lei/kg

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinukaaa spune:

Seara buna si de la noi!

La multi ani Stefan, Matei Nectarie si Maria Clara! Sa fiti sanatosi puilor, norocosi, iubiti si tot ce e mai bun pe lume sa vi se intample voua!

Tunde ma bucur ca ai fost pana la urma la petrececere si ca te-ai simtit bine! Asta conteaza!
Si eu vroiam sa intreb cu cine a stat Soniuc dar mi-ai luat-o inainte! Mai-mai ce tati dragut avem noi! Sa-i tina DD obiceiurile!

Dedicut si eu consider ca fac parte din categoria celor fara ajutor. Adica eu in teorie am ca sotul are biroul acasa si isi petrece destul de mult timp cu noi dar tot trebuie sa-l trag eu de maneca cu "vino si stai si tu cu P" sau "vezi ce face P"... chestii de genul, care din propria initiativa le face destul de rar (sau poate sunt eu nemultumita asa? )

Apoi ar mai fi socrii... a caror ajutor e ca si cum n-ar fi. Ca am avut 2 tentative de-a o ruga pe soacra-mea sa vina sa stea cu P si nu a putut atunci din varii motive. Ea nu e de rea intentie si il adora pe P (recunosc asta), dar lucreaza si mai are gria si de casa... deci nu are timp prea mult si nu ma pot baza astfel pa ajutorul ei.

Apoi ai mei parinti care sunt la prea mare departare si doar cand vin sau mergem noi...

Hai ca am detaliat mult si bine!


Irina ~ mamica norocoasa de scumpel Patrick Cristian {07.12.2010}

www.dropshots.com/PatrickCristian1#date" target="_blank">Albumul piticului si www.dropshots.com/PatrickCristian2#date" target="_blank">Poze noi

www.dropshots.com/patrickcristian01#date" target="_blank">Botezul si www.dropshots.com/PatrickCristian02#date" target="_blank">Motul

Mergi la inceput