Buburuze - LMA STEFAN - ELENA,MARIA,ALEXIA!!(117)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabrielaromt spune:

Tunde, unde sa vedem poza ca nu e!

Eu am o stare naspa azi, ca m-am certat cu jumatatea. Acum suntem pe cale de impacare... dar...

Cadouri noi nu ne facem anu asta. O sa mergem la cumparaturi impreuna in Londra si o sa ne cumparam tot felu de chestii si astea or sa fie cadourile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Citat:
citat din mesajul lui Shines

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.304628422910946.75187.100000913715131&type=1

acum???????

Tunde
-mamica fericita de printesuca Sonia-Diana 10.02.2011 si de barbatel Florin Mario 04.03.2004. Doamne ajuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monika_bt spune:

nu merge, Tunde, mama


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

TUNDE zice indisponibil. Altcineva vede?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andutza_B spune:

Nici eu nu vad!

Andutza- de bebelusa fericita Miruna-Georgiana (26.01.2011)
---------------------------------------------------------------------------------------------------
"In an ugly and unhappy world the richest man can purchase nothing but ugliness and unhappiness." (George Bernard Shaw)

Atunci cand Dalai Lama a fost intrebat ce l-a surprins mai mult īn ceea ce priveste umanitatea, acesta a raspuns: " Omul. Pentru ca īsi sacrifica sanatatea pentru a face bani. Apoi sacrifica bani pentru a-si recapata sanatatea. Si pe urma este atāt de īngrijorat de viitor īncāt nu se poate bucura de prezent; rezultatul fiind ca el nu traieste īn prezent sau viitor; traieste ca si cānd nu va muri niciodata si apoi moare fara sa fi trait vreodata cu adevarat."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andutza_B

Nici eu nu vad!

Andutza- de bebelusa fericita Miruna-Georgiana (26.01.2011)
---------------------------------------------------------------------------------------------------
"In an ugly and unhappy world the richest man can purchase nothing but ugliness and unhappiness." (George Bernard Shaw)

Atunci cand Dalai Lama a fost intrebat ce l-a surprins mai mult īn ceea ce priveste umanitatea, acesta a raspuns: " Omul. Pentru ca īsi sacrifica sanatatea pentru a face bani. Apoi sacrifica bani pentru a-si recapata sanatatea. Si pe urma este atāt de īngrijorat de viitor īncāt nu se poate bucura de prezent; rezultatul fiind ca el nu traieste īn prezent sau viitor; traieste ca si cānd nu va muri niciodata si apoi moare fara sa fi trait vreodata cu adevarat."


pentru ca era privatia vedeti acum


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monika_bt spune:

Andutz ne intalnim cu siguranta ptr ca eu din Bt nu plec...Da, postitul cu sufletul, asta da, pot..desi in general eu imi vad de treaba mea, nu ma intereseaza ce fac altii, nu ma bag unde nu-mi fierbe oala ( de multe ori asta da impresia de indiferenta), nu barfesc...Acum incerc doar sa nu ma enervez, sa ma rog si sa iert ( asta e cel mai greu).

Poate da DD ca la vara sa ajung la mormantul parintelui Arsenie...imi doresc enorm de mult...e drum lung pana la Orastie dar se merita...parintele, zona, muntii, Sarmisegetuza...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.304628422910946.75187.100000913715131&type=3

mama ma-si de ciocolata POIANA!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Citat:
citat din mesajul lui florintunde

Citat:
citat din mesajul lui Shines

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.304628422910946.75187.100000913715131&type=1

acum???????

Tunde
-mamica fericita de printesuca Sonia-Diana 10.02.2011 si de barbatel Florin Mario 04.03.2004. Doamne ajuta




eu vazuiiii!!!

mama ce gagica..mama ce plete




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monika_bt spune:

SUBSCRIU LA MAMA MASII DE POIANA


Mergi la inceput