Bulgarasi de ianuarie-februarie 2012 (42)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iaura21 spune:

am scris la capitolul trecut,din greseala ,ca nu era inchis subiectul...
ileana, da sunt stikere fluturasii,dar am si pictati de mine,nu la fel de frumosi...

lady,ligia, faini brazi ati facut,al meu o sa fie natural,evident nu asa bogat ca cel artificial.dar asa ne place noua...
lady, ce zici ca am visat-o azi noapte pe lipistoaca ta ,desi doar azi am vaz. pozele ...ii dadeam sa pape ca nu prea vroia si am convins-o eu sa pape tot ,tu te uitai la noi...oare ce-o fi insemnand

minunea mea 37+

"Intr-o zi un om a murmurat:Doamne vorbeste-mi, si un copac si-a framantat frunzele,dar el nu a auzit.Apoi a intrebat mai tare:Doamne de ce nu imi vorbesti? si un tunet a zguduit cerul,dar el din nou nu a auzit. Omul a privit in jurul lui si a spus:Doamne lasa-ma sa te vad,si o stea a luminat cerul, dar el nu a observat.Apoi a inceput sa strige,Doamne fa o minune ,si in clipa aceea s-a nascut un copil ,dar el nu a stiut. Disperat a strigat mai tare: atinge-ma Doamne si arata-mi ca esti langa mine! Acestea fiind spuse Dumnezeu a coborat si l-a atins dar acesta a alungat fluturele care zbura langa el si si-a continuat drumul.
Ai grija sa nu pierzi o binecuvantare doar pentru ca nu iti apare in felul in care tu te astepti sa se manifeste"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Ligia...e f.frumos.si globurile deosebite

funditele unde le-ai gasit?



multumim pentru cuvintele frumoase la adresa bradutului si lipishtoacei




32+
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Iaura.... habar n-am!




32+
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iaura21 spune:

fetele ,vad ca si la voi ,carucioarele au roti mari ,nu stiu daca sunt pivotante sau fixe...imi place mult un carucior care are rotile cam mari,de 25 cm ,dar sunt fixe ,nu pivoteaza si stau in dubii daca e ok, nush cum se "conduce",cum ia curbele, care ati avut asa ceva,astept impresii, va rog ,ca nush ce sa iau si nu prea mai am timp..

minunea mea 37+

"Intr-o zi un om a murmurat:Doamne vorbeste-mi, si un copac si-a framantat frunzele,dar el nu a auzit.Apoi a intrebat mai tare:Doamne de ce nu imi vorbesti? si un tunet a zguduit cerul,dar el din nou nu a auzit. Omul a privit in jurul lui si a spus:Doamne lasa-ma sa te vad,si o stea a luminat cerul, dar el nu a observat.Apoi a inceput sa strige,Doamne fa o minune ,si in clipa aceea s-a nascut un copil ,dar el nu a stiut. Disperat a strigat mai tare: atinge-ma Doamne si arata-mi ca esti langa mine! Acestea fiind spuse Dumnezeu a coborat si l-a atins dar acesta a alungat fluturele care zbura langa el si si-a continuat drumul.
Ai grija sa nu pierzi o binecuvantare doar pentru ca nu iti apare in felul in care tu te astepti sa se manifeste"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tebligia spune:

lady alea le-am facut eu si le-am prins cu un bucher de globulete mici , panglica am luat-o de la targul de cadouri de la dalles acum ceva ani
si mi-e mi-ar placea brad natural dar sunt alergica la miros ... si evit... ii mai aiu mamei o coronita 2 sa si le puna in camera

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iaura21 spune:

si totusi de ce nu pot intra pe picasa de pe prima pagina??

minunea mea 37+

"Intr-o zi un om a murmurat:Doamne vorbeste-mi, si un copac si-a framantat frunzele,dar el nu a auzit.Apoi a intrebat mai tare:Doamne de ce nu imi vorbesti? si un tunet a zguduit cerul,dar el din nou nu a auzit. Omul a privit in jurul lui si a spus:Doamne lasa-ma sa te vad,si o stea a luminat cerul, dar el nu a observat.Apoi a inceput sa strige,Doamne fa o minune ,si in clipa aceea s-a nascut un copil ,dar el nu a stiut. Disperat a strigat mai tare: atinge-ma Doamne si arata-mi ca esti langa mine! Acestea fiind spuse Dumnezeu a coborat si l-a atins dar acesta a alungat fluturele care zbura langa el si si-a continuat drumul.
Ai grija sa nu pierzi o binecuvantare doar pentru ca nu iti apare in felul in care tu te astepti sa se manifeste"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tebligia spune:

iaura nu poti intra pt k mai este cineva conectat in acelasi timp
si iti tot cere diferite intrebari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Iaura, eu in general as recomanda carucior cu roti pivotante. Adica cele din fata sa fie pivotante. Eu la Maria am avut un carucior foarte bun, dar avea roti fixe si fiind si 2 in 1 era si fff greu. Nu va zic ce manevre faceam sa pot lua curbele cu el, trebuia sa ma las cu toata greutatea pe maner ca sa ridic rotile din fata. Acum am ales un carucior care are roata din fata pivotanta si pare foarte usor de manevrat. Sper sa nu fie doar o impresie.

de Maria Cornelia (20.09.2006) si 35+ cu Ioana Teodora
Din ce in ce mai mare
Perlute de domnisoara

Bobuletul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Ligia, superb bradutul si decoratiunile. Cred ca e cam ultimul an in care va puteti pune decoratiuni prin casa, la noi nu rezista nimic din cauza de copil.

de Maria Cornelia (20.09.2006) si 35+ cu Ioana Teodora
Din ce in ce mai mare
Perlute de domnisoara

Bobuletul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

lexi, alina multumim ptr urari...luni are serbarea dar sambata are un party la tati la servici cu Mosul cu licrurici, cu reni...o nebunie si va dati seama ce inseamna ptr el sa lipseasca...sper sa fie ok macar pana luni dar la halu in care e acum ...nu stiu ce sa zic

va pup caci fug la fundatia azi...sunt rupta de oboseala de aiz dimineata m-au capiiat la sevici

bulinuta mamica de bulinel dragutel Rares Ioan (19.07.2006 - 9:37) si 28+ cu Filip Andrei

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput