Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (98)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simonacip spune:

Andreea mamica frumoasa si gospodina...cum reusesti sa fii asa slaba cand gatesti asa fain??? Mersi de intrebare, sunt cu baietii mai mult acasa, sunt toti 3 raciti, david mai putin asa ca el inca merge la scoala...dar nasol cu tusea asta imposibila, seaca, urata, enervanta...
Nu prea am timp sa intru, noaptea fac ture de la unul la altul sa incerc sa le calmez cumva tusea.....UUUUf
Serbarile sunt sapt viitoare, sper sa fim sanatosi pt ele....
Strumpfisunt la dieta cica....dar nu ma cantaresc nici nu stiu cit am...pentru ca nu ma simt cum as vrea...Mi-e sa nu ma deprime cantarul...In schimb imi cumpar haine de varaam gasit reduceri la un magazin si am tot cumparat...cu tema de intrat lejer in ele desigur...

ooof, tuseste Arsenie de numa, merg la el
va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Cuscra! sanatate muulta la baieti!
Misto cu hainele de vara! Si eu sunt pe pricipiul de a cumapara"iarna car si vara sanie"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

ALEHIAM multumesc din suflet, sper sa reusesc.Oricum super programul ala, timp sa am ca o sa imi fac niste albume superbe.

SIMO offf mami ce rau imi pare pentru voi.Multa sanatate va doresc.Prospanul nu a dat rezultate la voi?Sa ne arati poze de la serbari, sa iti admiram si noi comorile

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

SIMO de obicei cand gatesc eu mananc mai putin, in schimb in seara asta am mancat ca o purcica. Sa iti fie de bine cumparaturile

DELIA tu ce faci mami?

MARY85 ce pruncuta nazdravana ai.Mai scrie- ne mai des, nu doar sa ne citesti

MADUTA multa sanatate mami si sa te duci pa dr.Tu ai probleme cu ochii?Mie cand imi ceesteau dioptriile aveam dureri mari de cap

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Andreea,uite am facut bagajele, am mai curatat ceva prin bucatarie , am mai pus la spalat(deasupra hotei si hota pe deasupra)si acum stau cu fetele si cu sotul..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Unde plecati mami ca eu nu am citit?

Restul pe unde sunteti mamicilor, va uitati la meci?

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moulineta spune:

Roxipentru datul jos singura din patut! mie mi se pare mai important decat mersul singurica in picioruse! nici fata mea nu a vrut laptele de la congelator (si am avut 2 sertare!!!) l-am aruncat

Ailed mi-ai facut o pofta de bulzz cel mai bun bulz l-am mancat la Borsa (poate a ajutat si faptul ca eram lihniti de foame dupa o partida de ski)

Dinora ma bucur sa aud de vesti bune

lparpala esti o fericita ca primesti pusici! noi mai asteptam

madutza cred ca trebuie sa e vada totusi un doctor! sanatate multa

Mandreeac eu cand gatesc gust nonsop si apoi si mananc...multtt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moulineta spune:

mai mamici dar ce bebei mari aveti!!! a mea se pare ca e pitica seriei la 9fix luni avea 68-69 cm si 8 Kg, dar are bulanse, falcute mititele, manute grasunele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui mandreeac

Unde plecati mami ca eu nu am citit?

Restul pe unde sunteti mamicilor, va uitati la meci?

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011



Maria pleaca in tabara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui moulineta

mai mamici dar ce bebei mari aveti!!! a mea se pare ca e pitica seriei la 9fix luni avea 68-69 cm si 8 Kg, dar are bulanse, falcute mititele, manute grasunele

Mami fericita de zana buna Maria

la cm te-am luat , dar la kg iti spun maine!

Mergi la inceput