Ghiocei de Martie-Aprilie 2009***375***

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Citat:
citat din mesajul lui anamariame

Ilinca, se potriveste binisor!
Simpli, din pacate stiu si eu ce inseamna atac de panica, e drept ca al meu nu a fost chiar atat de grav. Eva avea cateva luni doar si intr-o noapte m-am trezit panicata groaznic, transpirata maxim, nici nu puteam respira, eram paralizata de frica si nu aveam decat un singur gand, ca imi imbolnavesc copilul cu mana mea (pe vremea aceea aveam mucegai in dormitor, si nu m-am inselat deloc, acum o trag cu eva exact din cauza aia).






Nu te mai invinovati, ca nu-i sigur din cauza asta; si in camera lui Sophiphi a fost mucegai destul de grandios (in ciuda zugravelii proaspete, izolat interior etc.) pana a implinit 1 an si am izolat exterior; am fost si eu ingrijorata, ca citisem ca nu-i bine, dar Sophiphi vad ca n-a avut nicio treaba.

I'm wearing my heart like a crown/ Pretending that you're still around.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Ilinca, poate nu, dar bine sigur nu i-a facut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

anca, nici io nu stiam ce e dihotonia aia, si mie-mi suna a dihanie, dar am intrat pe wikipedia si mi-a placut cum e explicata, baga si tu un oki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_nicolae spune:

chato', ma facusi curioasa si am citit. Vorba ta, explicatia e atat de frumoasa si DELICATA fatza de cuvantul in sine.... Adica, EL insusi, cuvantul dihotonie este o dihotonie , acopera 2 chestii disjuncte si complementare, pe de o parte fortza, imensitate, volum, pe de alta parte, subtilitate si suavitate



ilinca... tu ai luat copy-paste din caracterizarea mea facuta de tine, annan si monn????? sau e pe bune? Chiar asa zice "zodiili" la pesti???

Ca zau... nici eu nu ma puteam caracteriza mai bine...

Si cu moshul, daca scria pe plic, nu ziceam nimic, am scris doar banuiala mea, atat, parca asta era voie, nu?



Poze cu noi

Veronica-Elena 14 ani, Tudor-Iulian 11 ani, Robert-Adrian 2 anisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplyana_m spune:

Floric, bafta la iegzamen! Ori trecu? Cand era?
Ilinca, buna asta cu 'telijenta la zodii , dar mie mi-a placut aia cu agresivitatea, era pe FB, o stii?
Am vazut si eu poze cu fetite frumoaaaseeee (si eu o inteleg pe "stalker-ita" Pogonicei ), dar pe ale Olgai n-am reusit!

http://www.lucamic.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andiaroro spune:

Mosul DC-ist

1. Inapreda
2. Anaan
3. Novus
4. Denisamada
5. Anca
6. Bianca
7. Ilinca
8. Olga
9. Pisik
10.Dodo
11.Gianina
12.Simonapro
13.Monnvas
14.Anamariame
15.Alexandra
16.Dyanna
17.Pisigri
18.Bebe_shtrumf

Ilinca- De ce te-ai dat de gol? Ca i-ai redus Ancai cercul de suspecti la 16.
Off, va rog frumos, fara detalii suplimentare. Vorbim doar despre cadouri. Mastile mosilor sa cada doar la final...Daaaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Pai exista 2 variante:
1) ce am zis mai inainte ("datul de gol") sa fie purul adevar
2) sa fiu atat de priceputa in ingropat urme incat chiar io sa-i fi trimis plicu'-fantoma si acum sa acopar mai mult pistele, tananana

I'm wearing my heart like a crown/ Pretending that you're still around.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andiaroro spune:

Recunosc, Ilinca stai bine cu logica.
Anca- Spor la cujetat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplyana_m spune:



http://www.lucamic.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

MAI, nu inteleg ce atata caz de dihotomia mea. Toate cred ca scapati cate o injuratura din jargonul profesional.

Si zau ca nu inteleg de ce is luata peste picior...

si marmota...

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way

Mergi la inceput