Aspirante optimiste (744)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabyv spune:

Buna
Ah, ce zi grea am avut azi... lunga tare si cu o gramada de treaba la servici.
Nimic nou la mine, am decis luna asta sa nu mai fac nimic special, sa ma relaxez.
Luci, inteleg perfect, asa ca vii tu innapoi cand te simti mai ok.
Flavia, buna productie cu puregon, eu nu prea sunt asa de norocoasa, nu fac asa multi. Cat puregon ai facut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kimmy spune:

Buna seara fetelor!
Am intart scurtuc,numai sa va zic ca azi am fost la dr,totul e bine,bebe in uter,chiar am auzit inimioara,desi conform calculelor mele am 5,4,ecografic 5,6 saptamani.105 batai pe minut deocamdata,dar dr mi-a spus ca daca e peste 100 e ok.Samburelul are doar 0,28 mm,si a reusit sa ma faca ataaaaaaat de fericitaaaaa

_

Mamica mandra 5+

Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katy82 spune:

Kimmy cred ca a fost tare frumos sa-ti vezi bebelusul, felicitari mamico



Toata nadejdea mea spre tine o pun Maica lui Dumnezeu, pazeste-ma sub acoperamāntul tau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MeAlex spune:

Bravo, Kimmy, felicitari! Cu beta asa mare si doar un samburel?


5 weeks and 4 day
_
Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot
2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s
Tratament sarcina: Clexane 0,4, Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi, Folowise 1/zi, Acid folic 1/zi, Aspenter 1/zi, Vitamina E 1/zi, Omega3
pentru sanatos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Flavia85 spune:

Gaby luna trecuta am facut 6 zile 50 de unitati apoi 2 zile am facut 100 de unitati si am avut doar un folicul si nu s-a prins nimic.Luna asta am facut 4 zile cate 75 de unitati si ai vazut rezultatul aqm mai fac inca 4 zile tot 75 de unitati si vineri ma duc la monitorizare. Tu cate unitati faci?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabyv spune:

75ui fac si eu, dar eu cred ca ar trebui sa mai cresc ca nu am mai mult decat un folicul, dar de zice ca mai bine unul si bun...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Flavia85 spune:

Asa mi-a zis si mie k mai bn unul si bun dar dk am avut unul tot n-a iesit si aqm la fel e posibil sa nu iasa...nush ce sa zic...trebuie sa fie bn pana la urma. tu cate luni ai facut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabyv spune:

Flavia, 4 luni, tu?

Noapte buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne_marie79 spune:

Buna dimineata , scumpele!
Va doresc o zi de decembrie pe placul vostru si va invit la o cafeluta cu multa- multa frisca!


Cand Dumnezeu iti inchide o usa , intotdeauna iti deschide o fereastra!

Cu ajutorul lui Dumnezeu ... 5+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marci1418 spune:

buna fetelor!!! bine vam gasit in casuta noua, si sa venim cu cate mai multe vesti bune si teste pozitive...
flavia multa bafta si sa ai parte numai de bucurii...


Mergi la inceput