Pufi de 2010 (53) - LMA Kiti!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sorina_bz spune:

Citat:
citat din mesajul lui alicredo

fetele multumesc de ganduri bune! nu e 14 azi...e 12....si iar a venit...asta e ...poate luna viitoare






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Alicredo, din experienta unui om care s-a chinuit pt bebe, iti spun ca se intampla cand nu te straduiesti sa se intample. Taman in luna cand n-am avut timp sa ma ocup, a si venit.

Lucrezi cumva "controlat' ? Adica cu teste de ovulatie? Curaj luna viitoare.

Povestea unui Dor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un

Pentru ca Bibi sa se faca mare

Ajutoarele lui Mos Craciun



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorina_bz spune:

Citat:
citat din mesajul lui tomaca

Sorina - felicitari pentru reusita! Si nu mai fi modesta




Tomaca... multumesc tare mult....poate suna aiurea sau ciudat, dar pentru mine e o mare realizare faptul ca nu o mai legan in brate....Nu prea mai puteam, dpdv fizic...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ale1212xa spune:

multumesc mult fetele de urari...mi-a ajuns la corason, plus titlul capitolului

spuneati ca rezist, ca nu intru in butoi..recunosc ca i-am dat tarcoale...ieri am plans cand l-am vazut pe Dragos iar molesit.

Astazi in schimb a fost bine...a vomitat oleaca dar asta doar pentru ca saracu incerca sa manance ca spartu, repede...si eu nu il lasam....
plus ca a inceput sa ceara de mancare dar ii dau in portii mici..si el tot cere...

Si bine ziceati...de ziua mea imi doresc sanatate..pentru Dragos

-----------------------------------------
Alexandra si Dragos Andrei(08.01.2010)...de acum suntem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nyny spune:

LA MULTI ANI ALEXANDRA !!!

Sanatate multa pt voi! Sa fii fericita alaturi de cei dragi tie si tot ce-ti doresti tu sa se implineasca.

Mamica fericita de Mara si de David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ayanna_xem spune:

Hello!

Ce fac fetele? Va spargeti in shuete la ora asta, asa-i? Ei, las' c-o punem si noi provincialele de-o intalnire virtuala, nu? Eu aduc un strudel proaspat cu mere, abia scos din cuptor, si un paharutz de afinata ca sa ajute la digestie...vrea careva?

...
BF, exact la acest raspuns ma asteptam si m-am bucurat sa-l primesc.

RUXI...ce fel de ganduri-ganduri ai avut de nu te-au lasat sa dormi? Ia baga ici o descarcare si incarca-te pozitiv din feedback-uri, sa vezi ce bine dormi apoi. Sau poate te ajuta intalneala! Abia astept impresii...

TOMACA...m-am conformat si am pus pozici cu zgubi si chiar vreau cu ocazia asta sa va rog sa mai dati un refresh acolo la pozici, ca nici voi nu le-ati mai actualizat de mult.
Valabil pentru toate fetele!
PS. sa stii ca si acadica mea e fan mamaliga.
Pupam Tudorelu buturelu

ALICREDO...va veni si bb2, ai sa vezi. Exact cum spunea si Tomaca, lasa un pic lucrurile sa se 'intample' de la sine si nu te mai stresa cu gandurile. Toate vin la timpul lor...

NYNY...sa stii ca permanent dau refresh la 'traznai si replici', sunt fan declarat al piticilor tai...asa ca sa nu uiti sa actulizezi ori de cate ori ai ocazia, pliz.

SORINA...din toata inima aprecierile mele, chiar le meriti din plin.

De fapt, sa stiti ca voi toate fetele imi sunteti dragi, imi place sa va citesc si ma regasesc si eu in multe din mesajele voastre.











Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorina_bz spune:

Eu sunt "in", ca piticotul meu doarme...

La placinte..inainte, dar nici de la visinata nu ma dau la o parte.. Ayanna...macar virtual, ca in viata reala...n-am mai baut de-un secol...asta apropos de socializare si viata sociala..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ayanna_xem spune:

Citat:
citat din mesajul lui sorina_bz

Eu sunt "in", ca piticotul meu doarme...

La placinte..inainte, dar nici de la visinata nu ma dau la o parte.. Ayanna...macar virtual, ca in viata reala...n-am mai baut de-un secol...asta apropos de socializare si viata sociala..


Sorina, mami de Diana si Iris


Si la mine e 'delicatesa' visinata, ma imbat de la prima picatura la cat sunt de ne-experimentata. Plus ca eu sunt mai tot timpul sofer, asa ca nici daca as muri de pofta n-as putea pune picatura in gura...dar ma imbat cu arome virtuale, ca astea nu fac rau.

Fetele, ce aveti de gand sa pregatiti pentru petrecerea de 2 ani a pufilor? Ma refer la menu, tort...idei de astea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ruxita spune:

Citat:
citat din mesajul lui sorina_bz

Eu sunt "in", ca piticotul meu doarme...

La placinte..inainte, dar nici de la visinata nu ma dau la o parte.. Ayanna...macar virtual, ca in viata reala...n-am mai baut de-un secol...asta apropos de socializare si viata sociala..


Sorina, mami de Diana si Iris


am baut eu astazi si am pus-o pe Ela sa spele vase pe motiv de mama lipsita de coordonare

Si fusei la intalnire, frumos, sigur mai vreau sa repetam experienta! Sincer am avut emotii ca inainte de intalnirea cu o veche dragoste... dar a fost ok, ca la sfarsit am mai fi stat si discutat in continuare despre pampersi, gradinite s.a.m.d.

Fetelor, mi-ati placut enorm! fiecare in parte! Pup you all!

--------------------------------------------------------------------------------------------
Kay, un pui iubit! (21.01.2010)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutzzza spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ruxita

Citat:
citat din mesajul lui sorina_bz

Eu sunt "in", ca piticotul meu doarme...

La placinte..inainte, dar nici de la visinata nu ma dau la o parte.. Ayanna...macar virtual, ca in viata reala...n-am mai baut de-un secol...asta apropos de socializare si viata sociala..


Sorina, mami de Diana si Iris


am baut eu astazi si am pus-o pe Ela sa spele vase pe motiv de mama lipsita de coordonare

Si fusei la intalnire, frumos, sigur mai vreau sa repetam experienta! Sincer am avut emotii ca inainte de intalnirea cu o veche dragoste... dar a fost ok, ca la sfarsit am mai fi stat si discutat in continuare despre pampersi, gradinite s.a.m.d.

Fetelor, mi-ati placut enorm! fiecare in parte! Pup you all!

--------------------------------------------------------------------------------------------
Kay, un pui iubit! (21.01.2010)





Subscriu! Chiar a fost foarte dragut la intalneala! Cu ocazia asta le-am cunoscut si eu pe Ruxita si Evyme.
Ruxita este o tipa foarte de treaba! Sincera sa fiu, demult am avut curiozitatea sa o cunosc, asa de pe forum, uneori le zicea verde-n fata, alteori credeam ca exagereaza, alteori mi sa parea toata invaluita in mister, de cateva ori nu am fost de acord cu ea sau poate mi se parea prea radicala/transanta opinia/atitudinea ei vis a vis de anumite lucruri...pe scurt, mi se parea o persoana controversata dar!!! Este o domnisoara taaare draguta, prietenoasa, da, spun domnisoara pentru ca arata incredibil de tanara! Si tunsoarea si alura si atitudinea si silueta, pielea tot! ca o studenta! Si e placuta, comunicativa, deloc afectata (scuze Rux, dar uneori asa te-am interpretat in urma anumitor replici date aici) ce sa mai...placut surprinsa si imi prezint scuzele de rigoare pentru parearea pe care mi-am format-o la inceput. Respect!

Iar Evyme e foarte vesela! Deschisa, vorbareata, rade, amana energie, radiaza! Foarte placuta! Sa va fie de bine casuta cea noua si sa va bucurati de ea sanatosi si fericiti! Si sa mai vii la intalniri please! SI cand te gandesti ca Sebi a fost printre primii dupa care trebuia sa alergi prin casa te gandesti de unde are Evyme atata energie! LOL!

Restul fetelor...ne stim , ne-am imprietenit! Musai repetam!

Citez din Ruxita: Pup you all!

de Yannis

Mergi la inceput