Clubul ursuletilor & ursuletelor de novdec2010(38)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eliza_cri spune:



SARBATORI FERICITE!!!



sa ne vedem cu bine in noua casa la scuteceala


stelele mami
Ionut Pavel www.youtube.com/watch?v=hTdWNW140s8" target="_blank">iubire fara limite
Dimitrie Gabriel Antonia Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elfica spune:

L-am convins pe sot sa mergem maine dimineata in Dragon! Sper sa nu se razgandeasca pana maine! :) Sper sa gasesc standul Noriel, ca nu cred ca scrie, mai degraba cred ca ai recunoscut tu jucariile pe care le gasesti la Noriel. Oare tu te referi la cel pe care scrie Lumea copiilor sau la cel pe care scrie Jucarii? Ca ultima data cand am fost acolo asa era, dar in fapt in cel pe care scria Jucarii se aflau numai hainute, iar in cel cu Lumea Copiilor erau tot felul pentru copii. Nu ma las pana nu gasesc :) Am fost in Real si am luat cateva nimicuri pentru apropiati si cand ne-a zis la casa cativa lei sub 400 RON nu mi-a venit sa cred! Sper sa scot parleala maine :)

Si pentru ca maine vom face multe trebsoare, curatenie, impodobit brad, spalat si cine mai stie ce, va urez si eu de pe acum sarbatori frumoase alaturi de toti cei dragi voua, dar mai ales langa pruncii vostri scumpi! Primul Craciun cu ei gata sa descopere darurile, ca la primul erau doar cu nani, papa si poze :). Abia astept sa ii vad bucuria pe fata! Azi am fost si la mine la serviciu sa luam un cos cu daruri de la Mosu' si a fost in elementul ei, a inspectat totul, s-a plimbat peste tot, a ras, s-a jucat de-a v-ati ascunselea cu seful meu, bucurie maxima!

Hai ca ma intind, va pup si ne regasim dupa Craciun. Daca mutam cuibul la scutece, poate da careva calea, sa facem legatura intre finalul de aici si inceputul de acolo, sa ne gaseasca toata lumea. Heidy stiu ca se pricepea la dintr-astea, dar nu ne-a mai scris de multa vreme. Daca totusi ne citeste o pupam si o mai asteptam si pe la noi. Daca se pricepe altcineva, sa ne ajute si ii daruim o . Numai bine, dragelor, Mos bogat, suflet curat!

Fericita mamica de Iulia Andreea, nascuta pe 26.10.2010 POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

CRACIUN FERICIT DRAGI URSOAICE, URSULETI SI URSULETE!!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratusca83 spune:

Craciun fericita, dragele mele ursoaice!!!..Sa va creasca ursuletii mari si sanatosi si sa va aduca multe bucurii!!!!!!


va pup cu mare drag

PS..nu v-am uitat!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inacat spune:


Craciun fericit intregului barlog, sa va creasca ursuletii mari si sanatosi,
iar Anul Nou sa va aduca numai bucurii!
La multi ani!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martutza spune:

CRACIUN FERICIT!Sa aveti sarbatori linistite,frumoase si pline de veselie.Sa fiti sanataosi si anul viitor sa va gaseasca in armonie si iubire.De pe acum si La multi ani 2012.

Adipapazi sa dai sursa cosmeticelor care te-au facut atat de radioasa la party...ca tot nu vrei sa recunosti ca esti tu faina...Barbut girl a mea e mare fitzoasa toata ziua isi pune o banderola pe cap si se admira in oglinzi,se spala pe dinti singura si de cand are muci sufla nasul in batista.Felicitari lui I pentru progresele la mancare.
As mai scrie dar fata mea nu adoarme fara mine chiar daca bea si 80-150 LP tot mai suge si trebuie musai sa o culc ca e fibrilata rau se tot fataie printre jucarii si e cam agitata.

Sugu ma bucur ca ati gasit trasurica ideala pentru fete.Sa o stapaneasca sanatoase.

De Craciun au primit de la tati de la serv el -o cursa de masini super si ea un carut de papusi in care o plimbam pe ea atat e de rezistent si fain .
Azi am fost la nasi la masa de unde au plecat cu daruri de la ei si de la bunici(parintii mei).Maine mergem la sormea M si ii asteapta alte daruri...apoi la Ploiesti daruri de la ceilalti bunici.
Darul nostru surpriza cu cortul de indieni nu a mai fost de gasit in magazin asa ca acasa Vic a primit statia SOS de salvare (trei masini,elicopter si statie de transmisie) iar Didi a primit o trompeta muzicala in care sufla de zor.
Pe 27 plecam la Ploiesti de unde ne intoarcem pe 05.01 asa ca inchei spunandu-va.

LA MULTI ANI FERICITI,SANATOSI SI CU MULT NOROC.
Sa ne gasim sanatosi in casa noua.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Craciun fericit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramo_P spune:

Va rog sa ma iertati ca de-o luna n-am mai intrat pe forum :( m-am tot luat cu treaba si nu am mai apucat sa intru, ca sa ma iertati va scriu si voua urarea de pe FB (e creatie proprie )


De-ati crezut ca am uitat,
Uite ca v-ati inselat :)
Cum sa uit eu sa colind
Prietenii mei sa-i alint.
S-aveti parte de "detoate":
-sanatate cu vagonu'
-de cadouri plin balconu'
-bani cu furca sa-i intorci, in carul cu patru roti...
S-aveti parte chiar de maine,
De tot ce-i mai bun in lume.

Va dorim un Craciun minunat, alaturi de cei dragi!
Alex, Ramona si Dani.


Am citit din urma si imi pare bine ca sunteti ok, cu ursuleti sanatosi, ma bucur ca Miresul s-a saturat de banane , sunt incantata ca avem un povestitor in barlog, pe Patrick , am fost si eu prezenta la mega-petrecerea transmisa live cu sticluta cu fundita, si am vazut si eu ce mamici frumoase avem in barlog (chiar daca unele nu recunosc)

va las ca plange ALex

Craciun fericit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amelia_ilie spune:

La multi anisori ursuleti-motanei Robert si Razvan, bebei de Mirela! Sa cresteti mari, sanatosi, si sa aveti o viata plina de bucurii!


La multi ani mami Alinushca!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

neata fetelor

amalia multumim de urari

urez si eu numai de bine celor care azi isi serbeaza ziua numelui
sa traiasca si sa nfloreasca
multi ani si puiului meu Robert Stefan, chiar daca e numai nume de botez

pupici

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput