Ghiocei de Martie-Aprilie 2009***373***

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bebe_shtrumf spune:


Buna dimi!
am tras is azi de dimi o repriza cu colegele de scarbiciu, ca altfel nu-l numesc, in fine...nu ami spun nimik, doar ca e atat de nedrept. Am trimis mail-urile la toate fetele de cartier...of of of.

nici eu n-am cumparat nimik, insa cand o sa icnep, am lista, si cand e gata si-l trimit, spre destinatara, asa am inteles nu? ca sa ajunga pana la Craciun, sau in prag de ...cu Posta Romana

Eu vis-a-vis de sot, nu ma mai gandesc ca s-a gandit el cu camera foto de Mos Niculaie, si asta include si Mos Craciun..desi imi spusesem dorinta in scrisoarea mea catre Mos, ca dc I-a "scris" Ariana, am scris si eu, dijaba bey dijaba, ca a adus tot ce-a vrut el=Mosul.
Pentru Ari vreau neaparat musai birouasul ei, masuta d-aia imprimata cu scene din desene/povesti cu 2 scaunele...la Gradi ii pun Cenusareasa cu caleasca si pe la bunici printese, hainute si dulciuri.

quote]citat din mesajul lui inapreda

Floric, situatia la noi e diferita, in conditiile in care eu ma dau peste cap ca sa-i iau de fiecare data ceva ce sa-i placa si sa-l si surprinda; de cind il avem pe Ian, de fiecare data ii iau ceva si din partea lui; pina acum, desi era frustrant, ma amuza "defectul" asta al lui dar, de cind nu mai e mama, cind nu primesc nimic, mi se pare ca nu se mai gindeste nimeni la mine Sint proasta, stiu.
[/quote]Nu esti proasta, insa e normal sa te astepti sa-ti ia si el ceva,insa dc nu e genul sa se gandeasca macar...n-ai ce sa faci.trebuie sa vina de la sine(eu mereu am fost dezamagita de ziua mea de ce cadouri primeam, ca na iarna, numai fulare si manusi, caciuli...doar florile erau superbe)inclusiv de la familie.pentru mama taprobabil d-aia cauti alinare si iubire, caci obiceiul asta il facea dansa si acum..astepti sa vina de la persoana ce amai aproape,adika sotul

www.facebook.com/photo.php?fbid=181191671934547&set=a.181191651934549.54398.100001311452589&type=1&theater" target="_blank">Ariana-25.02.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui inapreda

Tulai, Novusel, ne apucam la 9?
Let' s rock! Io beau vin, tu vrei bere?

"You don' t have a soul.
You ARE a Soul.
You have a body" - C. S. Lewis



Ca sa fiu in ton cu atmosfera de sarbatori iau un vin fiert !

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Monn, mi-e greu sa gasesc un "corespondent" la personalitate pentru ca, daca pe voi va intuiesc, habar n-am ce-i cu vedetele alea! So, demersul meu, implica exclusiv stilul vestimentar: in cazul tau, m-am gindit sa nu schimb radical ce porti -pentru ca te reprezinta!- si am ales-o pa MB exclusiv pentru ca mi se pare ca stilurile voastre se "impletesc".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe_shtrumf spune:

Nu numai ca am intrat pe toate site-urile postate de tine, Ina, insa am si salvat unele..ca sa-mi clatesc okisorii, sa vad combinatiunile luate cate kiar am ajuns la mate...
la gradi nu se strang bani de doamne, ingrijitoare, asistente..deci fiecare se descurca de Mos, bun, da' io n-am nicio idee ce sa le iau, sa fie la fel la toate, bine mai pompoase pt cadourile doamnelor educatoare

www.facebook.com/photo.php?fbid=181191671934547&set=a.181191651934549.54398.100001311452589&type=1&theater" target="_blank">Ariana-25.02.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui pisigri

a, si uitasem:

1. deci cadourile pot fi orice in limita a aprox 50 de lei?
2. cind le putem expedia?



http://scrisoaredelamosul.blogspot.com/

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)


1. da
2. oricand pana de Craciun
3.

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Citat:
citat din mesajul lui inapreda

Tulai, Novusel, ne apucam la 9?
Let' s rock! Io beau vin, tu vrei bere?

"You don' t have a soul.
You ARE a Soul.
You have a body" - C. S. Lewis



Ca sa fiu in ton cu atmosfera de sarbatori iau un vin fiert !

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)






Asa-i ca dam la toata lumea???

Ce ziceti tufete, punem de-o pileala cu noaptea-n cap?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Vreau si eu sa rid cu Voi da' nu stiu de ce
Care-i faza cu Floric si cu Oastei?
Adica, stiu cine sta pe Oastei, dar nu stiu de-i de ris

Am probleme mari, stiu.
Novus e de vina, ca ma pune sa beau cu burta goala.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Citat:
citat din mesajul lui inapreda

Floric, situatia la noi e diferita, in conditiile in care eu ma dau peste cap ca sa-i iau de fiecare data ceva ce sa-i placa si sa-l si surprinda; de cind il avem pe Ian, de fiecare data ii iau ceva si din partea lui; pina acum, desi era frustrant, ma amuza "defectul" asta al lui dar, de cind nu mai e mama, cind nu primesc nimic, mi se pare ca nu se mai gindeste nimeni la mine Sint proasta, stiu.

"You don' t have a soul.
You ARE a Soul.
You have a body" - C. S. Lewis







Ba nu esti.

io te inteleg perfect.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Citat:
citat din mesajul lui inapreda

Vreau si eu sa rid cu Voi da' nu stiu de ce
Care-i faza cu Floric si cu Oastei?
Adica, stiu cine sta pe Oastei, dar nu stiu de-i de ris

Am probleme mari, stiu.
Novus e de vina, ca ma pune sa beau cu burta goala.

"You don' t have a soul.
You ARE a Soul.
You have a body" - C. S. Lewis







Probabil de mine...caci sunt kkta in pantaloni de acest examen. Insa am asa o stare de nesimtire si nu pot pune mana pe lucrare sa imi structurez un interviu strong si puternic in 15 min sa fac praf pe Onor Comisia.

Puteti crede ca abia astept sa vin in Bucuresti...adica eu ma gandesc ca ma voi intalni cu fetele (care cum poate) nici nu vreau sa ma gandesc la examen. Asta e...Imi doresc enorm de mult sa promovez pt ca m-ar ajuta pe mine in fata mea. intelegeti? Cat despr ebani la salariu...oricum voi primi caci prin febr fac 10 ani de munca (deci in ca un procent, otreapta la salariu) apoi in aprilie fac 5 ani in acest loc de munca (inca ceva de fidelitate)...asa ca banii oricum vin dar parca as vrea sa scrie altfel in dreptul meu pe flucturas.

Stiu ...Asta seama a mandrie, trufie si asta nu e iubita de Doamne Doamne, dar o pot numi implinire profesionala in fata Lui si poate isi face indurare si de data asta cu mine

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui inapreda

Vreau si eu sa rid cu Voi da' nu stiu de ce
Care-i faza cu Floric si cu Oastei?
Adica, stiu cine sta pe Oastei, dar nu stiu de-i de ris



E adresa Olgai

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput