Buburuze - LA MULTI ANI PATRICK ! (114)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Acu vreo 2 sapt am cerut si eu site-ul cu globuri si nu mi l-a dat nimeni! Vreau si eu!!!! Mai ales ca am vazut cat de frumos arata la Angie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Raluca..ai grija de Carmen de tine si sa ne scrii cat mai repede!Doamne ajuta
Piscotel;mamaaaa..ce scumpa e..si v-am vazut si pe voi toti..niste frumosi!felicitari mami
Io sa nu stau cumva dejaba..fierb dulceata de portocale..sa nu ma intrebati cum iese..ca nush..numai cum miroase..n-am f niciodata.Am pus si scortisoara si zahar brun de trestie/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

nnoo.vreau sa vad si Eu bradul lui ANGIEDA REPEDE!!
Madalina;SI Eu am vrut sa zic;ai niste ochi..
Edit;vazut brad de Angie..SUPERBBBBBBBBBBBBBBBBB

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Citat:
citat din mesajul lui catal_ina10



Mada, ce dulce e Razvan, si cata tandrete are in el!!!

Mandra mamica de printesa filigran Sara Maria - 21.01.2011



Sa il fi vazut azi cu vara-sa care are 1 an si 6 luni. Cum punea mana pe o jucarie de-a lui jap se repezea si i-o smulgea din mana. Iar cand saraca fata nu mai punea mana pe nimic de frica o tragea de pantaloni, bluza, par - fix in ordinea asta ca se cocotza pe ea. Numai tandru nu era.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piscotel2011 spune:

fetele din bucuresti, io am facut globuri la real vitan...in juma de ora erau gata...pretul la fel...cred ca sunt si in auchan la standul de personalizari cadouri

Dana, Mami de Piscotel, Ioana-Alessia (11.01.2011)
http://concurs.herdea.ro/bebe/136/piscotel2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piscotel2011 spune:

Dedicut, Tunde, multumim..ptr fetele care nu au facebook pot vedea calendarul pe linkul de la semnatura...pup

Dana, Mami de Piscotel, Ioana-Alessia (11.01.2011)
http://concurs.herdea.ro/bebe/136/piscotel2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adryiii spune:

La multi ani Patrick!!! copilas iubit! Sa-ti bucuri parintii si sa cresti mare si sanatos!
Cum a trecut ziua asta Irinuka?

Multe poze am vazut toate foarte frumoase: copilasi draguti, torturi, brazi, bunici, mosi...minunat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catal_ina10 spune:

Tunde, tinem pumnii sa-ti iasa dulceata buna si sa ne trimiti si noua un borcanel !

Mada, ai vreo "reteta" pentru bradut care poate fi rasturnat de pisica, copil, etc si care sa "supravietuiasca" fara pagube?

Eu am alergat azi pentru "reluarea activitatii" la locu' de munca . Sa vedeti idee geniala la institutie de stat. Trebuie sa faci toate formele, ca si cand te-ai angaja. Adica sa treci pe la Protectia muncii, sa ti se faca o fisa, sa ti se aprobe fisa (nu se intampla in aceeasi zi), sa mergi la medicul de medicina muncii care sa te dea sanatos, ca deh, cum sa traiasca medicii de medicina muncii din firmele private, fara institutiile de stat ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Catal_ina;nu va apucati de dulceata de porto ever!..l-am oprit..a iesit amaruie..nush vad cand se raceste..si ma gandeam ca va avea culoare portocalie...ciuciu..e maroniu asa ca aia de mere..uuoooooooooooo
ma culc ..pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catal_ina10 spune:

Citat:
citat din mesajul lui madalina_m




Sa il fi vazut azi cu vara-sa care are 1 an si 6 luni. Cum punea mana pe o jucarie de-a lui jap se repezea si i-o smulgea din mana. Iar cand saraca fata nu mai punea mana pe nimic de frica o tragea de pantaloni, bluza, par - fix in ordinea asta ca se cocotza pe ea. Numai tandru nu era.

Mami fericita de minune Razvan Petru (20 ian 2011) si cu ingeras sus in cer, Filip Andrei (27 nov 2008-11 dec 2008)
Cu ajutorul lui Dumnezeu, al Sf. Stelian si al Sf. Nectarie, de data aceasta sunt mamica



Hai, mai Mada, nu-mi strica iluzia!

Oricum cei mai tandri barbati trebuie sa stie sa fie si agresivi cand este atacat ceea ce le apartine !

Mergi la inceput