Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (92)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

heello

aveti idee cat se da pe ora cuiva care vina sa stea cu copilul??


mamica implinita cu 2 comori !!



cred ca depinde de oras poti cauta pe net la o agentie din orasul tau..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalely07 spune:

Mada...bine ca situatia s-a imbunatatit!Ar fi super sa te poti odihni putin caci stiu cum este dupa o noapte grea..Pup baiatul cel viteaz!!

Alina06..David nu se mai acomodeaza..mereu face fente..nu ii place nimic decat iaurt.Pe ala l-ar manca in orice combinatie..de exemplu azi ca sa manance supa ii bagam varful linguritei in iaurt..ca altfel nu imi lua deloc...La fructe a zis PAS..asa ca nu stiu ce sa zic,..

Lavi la noi aici este o gradinita particulara unde scrie ca ingrijitorii pot veni si acasa si costul este de 25 ron/ora..Nu stiu daca te ajuta,dar macar asa informativ sa iti faci o idee..

Mamica de comoara David Andrei 15.04.2011
Doamne iti multumim pt acesta minune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

miki am dat un search dar nu am gasit mare lucru. oricum doar nu ii dau vecinei banii care i as fi dat unei bone calificate de la agentie, nu????



mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanna16 spune:

madutza - ma bucur ca sunteti mai bine si odihna placuta

yvy - ma bucur ca larisa a papat bine

irinuca - felicitari pentru "mama" si "baba".scumpa tare spiridusha

alina - imi pare rau sa aud ce a patit sotul;refacere rapida

lalely - intrebai cum tinem copiii incaltati in premergator...eu o tin pe gogo cu 2x perechi de sosetute mai groase.la noi nu e asa rece parchetul, am pus extrudat gros sub el



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

irinuca, minunat spiridusul..sunt sigura ca ne va indeplini dorintele
catank ioana e o papusa..la asa ghetute frumoase cred si eu ca a venit mosul incarcat

eu ca si siomna am ratat dimineata pe vlad cand a gasit cadourile ca ii dadeam laptele andrei..iar el desi in fiecare dimineata tipa din camera lui si pana nu ma duc la el sa-l iau nu se ridica, azi a zbughit-o direct jos cu noaptea in cap..avea o grija dragul de el..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Cu mii de scuze de rigoare, la multi ani Sophia, dulceata frumoasa, sa cresti mare si sanatoasa si voioasa, ca frumoasa esti deja si sa o bucuri pe mami si la multi ani si lui tati Nick, sa o iubeasca pe mami in continuare si sa aiba grija de ea.

Ioana16, Strumphy si da am niste emotii, mama, mama. Ce o vrea Dumnezeu sa fie, importanta e sanatatea.

Maduta multa sanatate lui Cristinelu. Imi pare tare rau pentru voi, fir-ar sa fie.

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

miki am dat un search dar nu am gasit mare lucru. oricum doar nu ii dau vecinei banii care i as fi dat unei bone calificate de la agentie, nu????



mamica implinita cu 2 comori !!



eee, dar ce calificare crezi ca au cele de la agentie ? eu din contra, zic ca e mai "calificata" o vecina ca o cunosti..
dar o atentie ceva nu merge ? ca e mai naspa cu banii, mai ales daca nu zice ea o suma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:


Nasa noastra de cununie este insarcinata !!! Mai au un baietel de 3 anisori si acum un alt bebe pe drum!Sunt super fericitaaaaaaaaaaa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

miki, nu merge ca femeia are nevoie de banuti.

strumf, al multi ani pt printesica si pt sotior!!!

\cami la multi ani pt mamicuta ta!!


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui AllyLaur


Nasa noastra de cununie este insarcinata !!! Mai au un baietel de 3 anisori si acum un alt bebe pe drum!Sunt super fericitaaaaaaaaaaa.


Eduard Andrei 02.04.2011



felicitari...asta da cadou de mos

Mergi la inceput