Scolari de Iulie - August 2004 * 87

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

interesant jocul stem ramase in urma vad :-) habar n aveam.
Rox, sanatati la tine
Lia, esti ok ?

_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BLUE ANGEL spune:

Daria ... daca ai stii de joc ...nu ai mai avea timp sa faci lucrurile minunate pe care le faci cu manutza ta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Cu intarziere, La multi ani de Sf.Nicolae!

Eu am fost ieri in video conferinte cu Londra de am uitat si cum ma cheama...

Imi plac discutiile despre jocuri si pasari angry, nu stiu despre ce e vorba dar am retinut ce a zis Simona de joc, il caut si eu sa ma destresez un pic. Din pacate, nuy am citit tot din urma, sper sa recuperez...

A venit moshul si la noi, la Matei cu dulciuri, hainute (pragmatic mosul nostru), un perforator care face brazi, rechizite cu ursuleti.... Pe mine m-a alintat Petro cu o pereche de pantaloni si ceva cosmetice de stricta urgenta (eu nu functionez fara make up).
Faza cool a fost ca am fost stresata ca o sa manance pisica ouale cu surprize din adidasii lui Matei (si-a etalat toata colectia, asa ca a avut mosul loc sa le puna). Deci am prins-o pe coana matza dand tarcoale la papuci :)

Noi avem doua serbari in aceeasi zi, la scoala si la after school. daca nu se poate schimba data la cea de-a doua, va trebui sa nu mergem si Matei are rol intr-o piesa de teatru, plus ca au pregatit un vals vienez si-s tare curioasa :)

Va pup, mai revin cat pot!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

De ieri dimineata pina acum citeva minute nu am avut nici laptop, nici net...groaznic!!

Si la noi a venit Mos Niculaie, copiii au fost incantati, dar nu chiar asa cum ma asteptam - au primit cite un lego, dar si noile dvd-uri cu Thomas - macar cu astea din urma am avut un oarecare succes...

La noi "angry birds" e boala de familie daca pot sa-i zic asa...poate doar Stefan sa nu fie lovit de asta...

Noricica - bine ai mai venit printre noi!!
Kim - poate o sa te mire, insa in Corbeanca sunt 2 scoli private...din contra, eu cred ca este o afacere buna - cealalata scoala a inceput de ceva vreme cu gradinita - evident, neavand scoala, pierdeau copiii dupa grupa pregatitoare - acum nu stiu exact cit este rata de retentie, dar macar 7-10 copii din grupa pregatitoare tot raman...

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si Tudor Andrei (21 Mai 2008)
Poze
Povestea nasterii lui Tudorel
Gradina mea

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding
John D. Rockefeller, Jr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

buna dimi
hehe ma bucur ca nu sunt ai mei singurii loviti de boala "enghibads" cum zice Eva ieri i-am spalat. au stat in boxa masinii de spalat amandoi, inghesuiti in 30cm patrati si pariau care castiga. deci pana si acolo stau cu ei
o zi frumoasa va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Neatza
La multi ani Simona,multa sanatate,fericire si iubire alaturi de cei dragi!!
Meii trebuie sa-mi laud cupilu,ieri si-a facut temele singura si la romana si la mate si din proprie initiativa fara sa o trimit eu...dupa care si-a corectat si greselile singura.....are de invatat doua poezioare pentru serbare si le-a invatat tot singura ca o mare artista ce este,mergand prin casa cu rolul in manasi citind/repetand cu un mare profesionalism
hai sa avem o zi excelenta..eu numar zilele pana la vacanta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

La multi ani Simona!!!!
Ioana - pupici multi Gorodicai, ce silitoare este ea!!
Rox...foarte tare!!

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si Tudor Andrei (21 Mai 2008)
Poze
Povestea nasterii lui Tudorel
Gradina mea

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding
John D. Rockefeller, Jr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Simona

si o zi frumoasa tuturor

pies; sa laud si io mandrauratscriitoare :-)))
aseara s a pus singura si a scris 4 randuri

_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

La Multi Ani, Simonaaaa !!
Sa fii sanatoasa, norocoasa si fericita !

Alice si Andrei
"Seen it all. Done it all. Can't remember most of it"
www.youtube.com/watch?v=DybPQjeBQF0" target="_blank">By an ion

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BLUE ANGEL spune:

va multumesc Doamnelor !!!!
Multa sanatate si voua si familiilor voastre !!!
o zi frumoasa
Simona

Mergi la inceput