Scolari de Iulie - August 2004 * 87

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Noi ne-am facut deja ghetele...mandra a verificat deja de 5 ori daca nu a venit moshul
Cristalina aveti un brad foarte foarte frumosiar Maria cu parul mai lung arata bestialsa nu o mai tunzi,da...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

La noi a venit Mosu"!!
Ne-a adus primul parfum, gel ..un joc de strategie, un joc pentru Diji, o consola pt tv Vtech ,dulciuri .Pun si poze maine..

sa fiti cuminti!!..il aud pe Mos...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata doamnelor
la multi ani Nicolete si Nicolai!!! tot ce e mai bun sa va fie in cale
is sigura ca Mosul a umplut ghetutele si la noi, aseara... dulciuri si angry birds de plus, gasite tocmai la magazinul de chinezarii de peste drum, dupa ce vroiam sa le comand de pe amazon
o zi frumoasa va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Neatza... La multi ani cu multe bucurii pentru toti sarbatoritii de azi!
Si la noi a venit moshul tocmai cand ne pregateam sa stingem lumina si sa ne culcam....si citez"a fost super tare frate...mi-a adus tot ce-mi doream chiar daca nu i-am scris tot"...un ghiozdan cu naruto fosforescent pe la buzunarein care avea doua atlase zoologice cu ochelari 3D si coarnele si nasul lui Rudolfun plus yohoo,niste robotei la plic,da am uitat cum se cheama..si niste cicocolatele de la heidi sub forma de masinute,telefon,mos,om de zapada...azi in fatza clasei o astepta colegul ei de banca cu un cadou de la mosh Nicolae...iar cand va sosi acasa la pranz va gasi in ghete si cadoul de la bona,asta-i viata de artist.....ea a fost tare fericita ca anul asta nu a gasit nici o nuielusa in nici o pereche de pantofi
hai sa avem o zi faina...io deja ma gandesc la cadourile de craciun am inceput sa fac lista si calculele aferente

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Azi au gasit si ei la scoala , decorata clasa si fiecare cate o ghetuta cu dulciuri..ce tare a fost Mos Nicolae asta!

La multi ani Nicol!!!..ca altcineva parca nu avem...si La multi ani si tatalui meu ,azi este ziua lui!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

la multi ani, nicolai si nicolete! sa fiti sanatosi cu mic si mare
la multi ani tatalui tau, kim, sa-ti traiasca
rain, la multi ani, sper ac esti bine
philip, la multi ani si voua, sa cresteti mari... pe unde-ti lucesc okii?
si la noi veni mosu` cu dulciuri si jucarii, ce mai, bucurie mare. aseara la scoala ilinca a avut balul toamnei, a fost o seara reusita, nu s-au mai dat dusi acasa decit tirziu. clasa e ornata, bradul e impodobit
sper ca steti bine si ca mosu` a tercut pe la fiecare in parte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Kim....se pare ca incepeti sa gasiti calea spre inima invatatoarei.... la multi ani tatalui tau cu multa sanatate.....eu trebuie sa recunosc ca am fost cam tulburata de dimineatza....multi colegi ai mandrei inclusiv colegul ei de banca au venit cu cadou pentru doamna invatatoare de la Mos Nicolae....sunt curioasa ce zice mandra cand vine de la scoala,sper ca nu a fost afectata prea tare ca ea nu i-a dus
Andreeap sa-ti traiascul mezinul,sa fie sanatos si norocos...te mai asteptam pe la noi cu poze ca mi-e dor de Pupi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

eu nu am vazut niciun cadouas pentru doamna. acum daca or fi adus unii.... nu stiu ce sa zic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

nici eu nu am dus nimic de mn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

La multi ani la toata lumea si un Mos Nicolae cat mai darnic!

Si la noi a venit Mos Nicolae, dar doar cu dulciuri si cite o carte pentru fiecare. Incercam si la Mos Craciun sa ne limitam la mai putine cadouri, cu toate ca tare ma mai mananca palmele sa le iau de toate

Nici eu nu am trimis nimic la doamna invatatoare si la doamnele educatoare, as vrea sa fac un cadou simbolic de Craciun, dar nu prea am idee. Poate imi dati voi ceva sugestii.

Roxana si voi sunteti fani Angry Birds? La noi e scandal cine sa se joace, pana si Matei isi cere dreptul. Chiar voi cauta si eu plusuri, sper sa gasesc.
Kim, bine ca ati ajuns la "pace", sper sa se schimbe doamna voastra.
Cred ca am sarit niste pagini, nu am vazut poze, dar ma intorc sa le caut.


Mergi la inceput