Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (90)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

am bagat 120 aseara si 120 dimi, oki
am facut snitzele si chiftele... si fierb cartofii de piure..
fug sa mai bag o masina si sa mai impatursc alea uscate...
maine plec in vizita ca e satrbatoare si vreau sa termin de azi cat doarme sefa... puup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

alina06 sa foloseasca Luca sanatos premergatorul...desi nu stiu cat va sta in el eu pana acum n-am auzit de copii care sa stea in el prea mult. de aia nici n-am luat. Anastasia nu statea nicicum, sunt sigura, la cum umbla ea peste tot. in ala era ca in cusca cred


bb_yasmi eee 200... la ailed nu-i trebuie 200 ca este slaba si are abdomen. ea si-l intretine doar.
eu nu mai fac asa multe ca inainte, este suficient cate fac acum cat sa ma intretin. cand mananc prea mult ma simt cu musca si fac

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

pai roxy 40-50 abdomene e pistol cu apa...nici nu apuca muschii sa se "incalzeasca" .bravo delia!!
woww delia ce bunatati...mniamm-mniammm...ar mai avea loc cateva chiftele si 1 snitel eu am sosul pt paste pe foc.


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

ally le are la semnatura la capitoulul trecut. stai sa vad pagina.

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Viss,ma bag si eu in seama si iti spun ca am mai mult chef de citit de cat de scris.Asa ca daca vrei...astept si eu sa te citesc,nu neaparat pe Pm.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

da miki, mereu am intrebari, toata viata e o enigma! Dar tare mult imi mai place!
viss are dreptate, imi va spune I cind va fi mare ce o doare, sau durea
Mi-a luat mama socra tantum, ptr bb, i-am specificat miki, ..incerc la prinz inainte de piure de legume
Multam Miki! Legat de intrebari... pai si dr se intreaba, nu pot sti tot... crezi ca daca m-am dus la dr am ramas fara intrebari?

pup toate mamicile active(asa imi place mie sa vs spun, am un gind de bine ptr fiecare ...sa nu utati, chiar daca nu va scriu la fiecare)

Aaaaaa intrebase cineva de mincarea congelata, si parca nici nu am citit sa-i fi raspuns cineva, sau da?!... Nu mai stiu ce si cum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

mai , iar scrieti mult si eu nu apuc sa citesc

pauza de 2 min sa fac un nou capitol da ?

si apoi va arat ceva



_
Happy Mummy of Sophia Nicole (02.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

In zece minute vine sotul in pauza de masa si nu am facut nimic de mancare,rusine sa-mi fie.Deci,pentru pranz oua prajite cu sunca presata,cascaval si salata.Pentru mine doar o salata verde cu multa lamaie si ton!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

hai mah ally ca poti pune si un ou fiert in salata si putina sunca presata ca e slaba. mananca acum sa nu te ia foamea dupa masa-diseara.


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarApr2011 spune:

Capitol nou aici !

Mergi la inceput