Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (89)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns moulineta spune:

Miki eu cred ca tine de doctor nu de spital! la privat e f frumos ca nu stai la coada, au aparatura noua, sint mai relaxati, dar doctorii nu sint angajati doar pe baza competentei! la spitalele de stat marea problema e ca sint f multi pacienti, doctorii au timp limitat, nu au ce le trebuie si stai la coada precum a spus Catank! mare mirare sa nu te imbolnavesti stand pe holuri

si eu am dat in luna a 7a de sarcina peste un dr tare amabil la sp privat; m-ar fi trimis cu sal;varea la sp de stat dar l-am sunat pe dr meu la tel si el ia spus ce sa faca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina06st spune:

Hai ca m-am delectat cu poze!!!

Yasmi, flacaul tau e mortal! M-a bufnit rasul de la prima poza, in care ne arata fundul din masina de spalat !
In alta ordine de idei, am poftit la sanvichul tau. Noroc ca n-am nimic prin frigider, ca-mi faceam unul

Strumphy, e asa dulce in costumas. Mi-ai facut pofta, sa-i iau si eu lui Luca. La anul o sa fie deja mare. Acum ar fi frumos sa facem si noi poze asa.

Si-am vazut poze noi si in album, am comentat eu pe acolo, ca nu ma abtin. Asa bebei frumosi, avem!

Yvyana, Miki, eu sa stiti ca mi-am notat ce ati scris voi despre febra! Inca n-am patit-o dar, precis o sa ma panichez si n-o sa mai stiu nimic. Mai bine sa fie scris.

Apropo, voiam sa va intreb. I-am dat oscilo lui Luca. Mi s-a parut ca a tusit de cateva ori si ieri si azi. Si nu ca s-ar fi inecat. Altfel de tuse. La varsta asta, 7 jumate, pot sa ii dau un tub o data? I-am dat jumate si ii mai dau jumate maine dimineata, ca n-am stiut daca e voie. Merge un tub intreg o data? Voi ce mai stiti?

Mami fericita: Luca 12.04.2011
Cat de mare esti Doamne si ce minuni ai facut pentru noi... iti multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

acum am vazut si eu pozele cu mica strumfita superbaa!!!

fetele care aveti Carrefour sunt asa frumoase costumase/salopetele rosii specifice Craciunului...noi nu avem


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

alina eu dau dintr-un tub de 2-3 ori pe zi.


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

yasmi, maine aveam programata o tura in Carrefour dar nu stiam de costumase. Sper sa gasim ceva

Alina, se poate da un tub de oscilo pe zi dar in 2 doze, jumatate dimineata si jumatate seara

Eu ma lupt tot la alea 3 kg care tb sa le dau jos pana la Craciun
Am pus cateva poze din casa..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

acum am vazut si eu pozele cu mica strumfita superbaa!!!

fetele care aveti Carrefour sunt asa frumoase costumase/salopetele rosii specifice Craciunului...noi nu avem


mamica implinita cu 2 comori !!



da, trebuie sa ii iau eu lui vlad pt serbare..insa erau numai gen salopeta cu totul, si cu talpici adica, ca pijamalele de bebe..parca nu l-as imbraca asa..eu vroiam pantaloni si bluza si n-am gasit pana acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

cu doctorii m-am lamurit..daca gasesc unul bun tin cu dintii de el
greu tinand cont ca noi ajungem de obicei numai la urgente si acolo e cum ai noroc..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina06st

Hai ca m-am delectat cu poze!!!

Yasmi, flacaul tau e mortal! M-a bufnit rasul de la prima poza, in care ne arata fundul din masina de spalat !
In alta ordine de idei, am poftit la sanvichul tau. Noroc ca n-am nimic prin frigider, ca-mi faceam unul

Strumphy, e asa dulce in costumas. Mi-ai facut pofta, sa-i iau si eu lui Luca. La anul o sa fie deja mare. Acum ar fi frumos sa facem si noi poze asa.

Si-am vazut poze noi si in album, am comentat eu pe acolo, ca nu ma abtin. Asa bebei frumosi, avem!

Yvyana, Miki, eu sa stiti ca mi-am notat ce ati scris voi despre febra! Inca n-am patit-o dar, precis o sa ma panichez si n-o sa mai stiu nimic. Mai bine sa fie scris.

Apropo, voiam sa va intreb. I-am dat oscilo lui Luca. Mi s-a parut ca a tusit de cateva ori si ieri si azi. Si nu ca s-ar fi inecat. Altfel de tuse. La varsta asta, 7 jumate, pot sa ii dau un tub o data? I-am dat jumate si ii mai dau jumate maine dimineata, ca n-am stiut daca e voie. Merge un tub intreg o data? Voi ce mai stiti?

Mami fericita: Luca 12.04.2011
Cat de mare esti Doamne si ce minuni ai facut pentru noi... iti multumim!


eu am dat s un tub intreg am facut prost ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

miki in pliant erau . vezi pe site ul lor pliantul. si maine intre orele 20-24 e reducere 30%...uff ce le stiu eu ,,dar degeaba....


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:






mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput