Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(111)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

neata fetelor
cu de toate
pici iar mi au facut figura
aseara la 6 fara picau desomn, i am pus la nani, nu s au mai trezit.......adik s au foit pt laptic, la 3 Razvan sarea in patut, la 6 juma s a trezit si frasu

am o vena sucita la gat, merg ca lupul,de o saptamana ca chinuie torticolisul asta si nush cum sa fac sa mi treaca

fetelor fu careva din voila targul de pici, unde e si e ceva de vazut???
pupici fetelor si o zi frumoasa

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

neata
multumim de cafea Mire
azi are motul Irinuka?daca da.distractie maxima si asteptam pozici cu ce a ales piciul de pe tavita
o zi senina..si care vrea soare sa vina la mareee...abia astept sa ies afara

www.facebook.com/media/set/?set=a.196760250402336.49917.100002050865534&type=1&l=02a4ec60dc br / " target="_blank"> poze Tudor 9 luni



cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rmbbc spune:

Buna dimineata si de la braila

Soare si aici; abia astept sa iesim afara, numa sa se faca conopida pentru asta mica.
Nimic nou... MAI AVEM 4 ZILE pana plecam!!!

Wauu, ANGI, ce poza ai pus la avatar!! nu stiam cine e!

Raspund si eu la [red]intrebarea lui Catalina:red]
DAAA!! nu mai detaliez, pentru ca ce a scris Doloress explica foarte bine; subscriu la ce a spus ea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

gabivvvvvvvvvvvvvvvv multi ani sa traiesti
hai sa ne dai de baut

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

Ralucama bucur ca iti place poza..si mie imi placee haios tare

www.facebook.com/media/set/?set=a.196760250402336.49917.100002050865534&type=1&l=02a4ec60dc br / " target="_blank"> poze Tudor 9 luni



cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rmbbc spune:

Revin... se trezise fiica-mea:

Azi urez LA MULTI ANI!! pentru CARLA-OANA; sa cresti mare si sanatoasa.
LA MULTI ANI pentru GABIVALCEANU!! sanatate, bucurii si tot ce-ti doresti tu alaturi de familia ta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adryiii spune:

Neata!
Catalina
Doloress, asa incerc sa fac. Sa nu-i las super plini si sa-mi pun comprese cu gheata si sa-i strang. Dar e normal sa ma doara? Asa ca o vanataie imensa. Nici nu pot sa o tin in brate pe pitica, ca ma loveste si imi vine sa urlu.

LMA Gabivalceanu. Stiu ca ai zis sa nu mai strigam si de alea, dar oricum ne gandim la tine. Sa ai o zi de nastere minunata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luciact spune:

neata

LA MULTI ANI GABIVALCEANU!!!!!!

la multe lunite sarbatoritilor

angie superba poza ta de la semnatura

Irinikaa petrecere frumoasa

Adryy, intarcare usoara pt amandoua, sa ne ti la curent



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adryiii spune:

Luciact va spun ce se intampla. Sper sa nu dureze pea mult.
Copil: sotul ii da biberon si il vrea desi inainte il arunca si peste tot era un lapte. A plans in prima noapte aproape o ora si jumatate ca ea adormea la san. Am rezistat eroic.Apoi a dormit pana dimineata cand a refuzat bibele in primele 10 min, pentru ca stia ca ar trebui sa fie altfel. Apoi a topit 240 ml ca ii era foame si s-a culcat la loc. Aseara a adormit fara plans. Nu s-a trezit deloc peste noapte desi avea cam 2 treziri pana acum. Dar, partea ciudata e ca mi se pare ca nu ma mai vrea asa de mult.Il prefera pe tati. E ca si cum ar fi suparata pe mine. Adevarul e ca nici in brate nu pot sa o tin inca si nici nu ma mai poate calari toata ziua cum o facea din cauza ca ma doare. Aaaaa si papa mai bine legume si ce ii mai dau.Nu stiu dc are vreo legatura.
Mama: vai de capul meu! ma dor titile. Incerc sa-mi scot laptele manual putin cate putin ca pompa pe care o am nu face treaba. Imi pun comprese cu gheata si nu e deloc placut. Imi fac masaj cu ceva crema bio speciala de la life care. Port un corset sa-mi strang sanii si sper.Asta e a treia zi fara laptic de la san.Ma gandesc ca intr-o saptamana sa ma simt mai bine si pitica sa revina la sentimente mai bune. Cred ca o sa merg la farmacie sa-mi iau ceva antiinflamator ca nu as vrea sa se complice lucrurile.
Nu stiu prea multe despre intarcat, doar ce am citit. Si cele cateva mamici care au trecut deja prin asta dar la varste diferite ale copiilor zic ca a trecut si nu li s-a parut greu sau foarte dureros. Poate depinde si de corp. Era mai bine daca o faceam treptat dar nu tine. Incerc de vreo luna si stiu ca cedez. Asa sunt eu. Asa ca m-am hotarat brusc.

Cam asta despre ce s-a intamplat pana acum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luciact spune:

LA MULTI ANI MAIMUTICOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!

Mergi la inceput