Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(111)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

LA MULTI ANI LUCA!!!!la multi ani pui drag!!!!pupam astazi mai mult si mai dulce ca niciodata!!!!

www.facebook.com/media/set/?set=a.196760250402336.49917.100002050865534&type=1&l=02a4ec60dc br / " target="_blank"> poze Tudor 9 luni



cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Dau si

ma fetelor..mai e vreun bebe care doarme atat de prost la aproape un an? Edi face mai rau ca atunci cand era mic,ore intregi se foieste,se trezeste la fiecare 15 min si se tranteste in patutul ala,se pune in cur,sa culca iar,se pune in cap,se intoarce pe burta...si tot asa. deja sunt capiata,ma gandesc cand ne revenim
sta sa pocneasca dintii aia,dar totusi avem deja mai mult de o luna de cand face asa. la fiecare dinte a facut asa,dar cateva nopti,nu cateva luni.
vineri am fost la dr,am zis ca il doare burtica. a zis ca e numai de la dinti,azi ma duc sa ii fac si niste analize.asa de disperata sunt,ma gandesc sa nu il doara altceva,sa nu aibe altceva inafara de dinti pentru ca prea urat face.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

neata si de la noi

LA MULTI ANI LUCA, sa cresti mare, sa fi sanatos, sa te bucuri de o viata frumoasa si fara greutati si mami si tati sa fie langa tine 1000 de ani

simo nici ai mei nu dorm linistit, se foiesc, se muta de la un cap al patului la altul, plang in somn, cer lapte, nu stiu sa ti spun de la ce ar fi, ca dinti nu vad sa le maiiasa, cu toate ca ei baga degetele in gura de jale, RAzvi baleste din nou
sa nu fie maselute, alea cica sunt mai dureroase

in schimb aseara dupa ce am venit din parc pe la 5 juma au adormit, s au mai trezit la 9 jumatate, la 10 si ceva i am pus din nou la somn ca se frecau la ochi si cascau de mama mama, la 6 juma gata nani
am incercat sa i culc din nou, dar n au mai vrut
acum sunt consemnati in patuturi si se aude cum chiuie
deci in jur de 9 juma, maxim 10 or sa ceara nani
of...au baut in jur de 500 ml de lapte de aseara pana la 7 dimineata

asa si acum un mare SM
voi faceti vaccinul de 1 an?????? eu nu l as mai face, practic n as mai face nici un vaccin
iar mi strica, iar nu mai manca, iar mi da peste cap si asa sunt ei cu toane, azi manca maine nu
voi ce parere aveti?

pup fetelor si inca o data multi ani sarbatoritilor de azi

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ziki spune:

LA MULTI ANI FRUMOSI INAINTE LUCA, pui de Mami MIMO!

am intrat si eu sa va urez toate cele bune la inceputul aniversarilor odiseei noastre, si voua si bebelinilor!


am si un mini-mesaj pt Craciuneasa DANINEI - am uitat cine e, si o voi ruga sa-mi trimita un PM ca sa-i pot trimite la randul meu adresa DANINEI! imi cer scuze pt senilitate, dar felix mi-a mancat listuta de craciuneala...

As mai avea o rugaminte - cine mai are mesaje de transmis pt Craciuneala sa indrazneasca, cu curaj, dar pana pe 21 decembrie. Dupa aceea nu mai am acces la net. Poate ca ar putea fi si termenul limita pt trimiterea cadouaselor, ce spuneti?

va pup pe toate, pe fiecare in parte, si va urez o zi minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ian_feb2011 spune:

Poftiti la capitolul 112, primul capitol special!

CAPITOL NOU



Odiseea noastra
Blogul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

LA MULTI ANI LUCA!

SA FI SANATOS ,SA CRESTI MARE SI VOINIC !PRIMUL NOSTRU BUBURUZ SCUMP



Mergi la inceput