Sfatul batranelor (9)

Raspunsuri - Pagina 31

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alra spune:

Androix, deci putem sa iti zicem cum vrem noi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Lady, da, pai sunt ai mei! Asa e uniforma ei de dans, fetele mai mari au avut costume speciale dar piticele au venit cu costumele in care se si antreneaza. La noi cu sporturile astea am ales cate ceva care sa le echilibreze personalitatea: pe Georgia s-o "des-baietzeasca" si pe Filip sa-l "razboiniceasca". Asa ca roz si cu codite e bine venit.

Alra, spuneti-mi cum vreti, noroc cu google ca o sa vad si io cum radeti de mine

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

Mai, doua seri plec de langa voi si cand ma intorc gasesc corul robilor varianta DC. Offf. Ce sa va fac eu sa va energizez?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alra spune:

sa ne canti ca tanti asta.

mai avem doar cateva pozitii vacante: frodo, sam, ..., sauron - alege

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

Moi? La ce voce de privighecioara am, fugiti de la calculator .

Cu stapanul inelelor zic pass. Raman fan HP pe viata, mai ales ca am citi cartile inainte sa vad filmele si sunt de 100 de ori mai faine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Mi-am amintit ca daca vreti sa va amuzati de cat de pe langa e fi-mea am niste filmulete pe youtube. Ca s-o recunoasteti e aia care e mereu in contra timp







www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alra spune:

androix, e papusica aia satena cu par relativ scurt care e central in ultimul clip?

ma face sa imi aduc aminte de una din "spectacolele" de la gradinita fimii mari: saracele jufe se chinuisera sa faca o coregrafie, rezultatul real insa era ceva ce aducea mai mult a miscare browniana decat a lucru organizat.

bre tanti, am citit din cartea aia ieri. nu ie bunaaa! te face sa fantezezi si mai rau la bazuce si iatagane - e despre cum ar trebui sa fie tratati hominizii, adica fix chestiile pe care le acuz eu ca nu se intampla. am sa dau review negativ lu nenea de mi-a recomandat-o

www.youtube.com/watch?v=K3CHi_9sxj0" target="_blank">jimu' lu' morrison a zis-o mai bine decat toti post-freudienii





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Nu, e roz bomboana cu codite lungi care a topait chiar langa cosul cu mosi de ciocolata de la marginea scenei, in ultimul filmulet. E de belea ca toate sunt imbracate la fel, si majoritatea au codite

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tanti Zavaidoc spune:

Hello! Carevasazica, avem titlul urmatorului capitol: Corul Roabelor

Androix, te dezamagesc: 1. aia mica nu e mereu in contratimp 2. avand in vedere ca mai multe fetite sunt in acelasi contratimp cu ea, se poate considera ca danseaza pe un ritm inaudibil urechii obisnuite 3. e foarte faina pustoaica, are picioare facute pentru dans.

Alra, daca e nevoie, sa stii ca eu imi las barba Zici ca te-a enervat cartea? Pai la ce te astepti de la self-helpuri americanesti?

Eu mi-am pierdut o parte din zi urmarind reality-show-uri suedeze. Foaaaaaarte ciudat relationeaza oamenii astia! (era ceva de genul Burlacul din Romania, adica niste indivizi isi cautau partenere in emisiunea cu pricina)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

sara buna
faina pustoaica ai Androix
haolei Tanti...eu is free

mamy....frumoasa, desteapta si modesta...de nazdravana Darius Mihail

Mergi la inceput