Aspirante optimiste (739) Felicitari MeAlex !!!

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mihaelafalt spune:

Moni ai fost la eco? Cum esti, sper ca te-ai putut trezi dimineata si nu erai prea beata.
Am uitat sa va urez la multi ani tuturor care poarta numele deAndrei, Andreia, voua, sotilor, copiilor care aveti si apropiatilor.

Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelafalt spune:

Alex ce ma bucur, sigur ca iti da rezultatul azi, cam in 3 ore e gata hcg, eu deja dupa 2 ore si jumatate eram pe capul lor, insista pe la 1-2 zile ca ai probleme si trebuie sa faci anticoagulant si asteapta doctorul confirmarea.
Hai ca esti pe drumul cel bun.

Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MeAlex spune:

Multumesc mult, Mihaela! Sf. Andrei sa ne ajute pe toate!
La multi ani Andreiutelor si Andreilor!

_

Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot
2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s
Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, Aspenter 1 la 2 zile, Vitamina E primele 10 zile ale cm
pentru
http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelafalt spune:

Citat:
citat din mesajul lui MeAlex

Multumesc mult, Mihaela! Sf. Andrei sa ne ajute pe toate!
La multi ani Andreiutelor si Andreilor!

_

Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot
2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s
Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, Aspenter 1 la 2 zile, Vitamina E primele 10 zile ale cm
pentru
http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060



Cu placere da-i cu tupeu si suna la laborator, zile ca doctorul maine iti pleaca in concediu si trebuie sa iti dea reteta azi pentru anticoagulant asa ca sa se grabeasca ca prezinti niste riscuri.

Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ina_Ina spune:

Mihaelafalt ai scris la post anterios "ci la cele care intra de cateva ori doar sa intrebe ceva, nu stii cine sunt, nu stiu nimic despre noi si apoi dispar."

Am scris si eu la acel subiect (pag 1), doar am felicitat noile gravidute si atat.

Tu nu cred ca le dai o sansa celor noi sa se alature voua. La alte subiecte, alte doamne au fost amabile si au discutat pe subiect.

Sper ca nu te-am suparat, nu asta o fost intentia mea.

O zi buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilimara spune:

Neata fetelor!! Aveti un spor la scris...mi-a sarit inima de 15 ori cat am citit 5 pagini...deci histamina nici nu stiu daca sa fiu trista sau bucuroasa pt tine ca nu a fost pozitiv .
MeAlex Felicitari!Si scot motatele pentru beta
La Multi Ani tuturor sarbatoritilor de astazi!
Fata mea e tot cu dureri la urechiusa mititica, mi-e asa mila de ea.O tin acasa saptamana asta, mi-e asa ciuda pe gradinita asta....
Fetelor la mine se apropie perioada ovulatiei si eu nu stiu daca sa prestez sau nu.
Iau o crema vaginala cu metronidazol ca a spus dr ca am o inflamatie si nu stiu daca dauneaza cumva sau nu.Papanicolau a iesit bine dar daca si luna asta o sa am sangerari la contact o sa repet testul in dec cand vin in Romania.

Lili de strumfita Maria Eliza

Cu ajutorul lui DD in curand din nou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucianamoga spune:

Alex ce ma bucur!
Stau mai linistita si astept rezultatul la beta...sa vezi tu atunci party!
Hai fetelor pregatiti-va tinutele de seara ca facem chef !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucianamoga spune:

Mihaela te rog ignoraaaaaaaaaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunita1983 spune:

buna fetele
Alex felicitariiiiii sarcina usoara si la termen ,hai ca incepem ziua bineeeeeeeeeeeeeee
la multi ani celor ce isi sarbatoresc ziua de nume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunita1983 spune:

Citat:
citat din mesajul lui dana0000

Neata fetelor!
La multi ani sarbatoritelor si sotilor lor!Si copiilor lor unde e cazul
Ati vazut cazul staretei de la Tariceni care a nascut 2 gemene si nu le vrea? Incredibil...sa mi le dea mie daca ea nu le iubeste saracele copile

Histamina te gandesti sa mai faci un bebel dupa ce ai trecut prin atatea? Esti foarte curajoasa,ce sa-ti zic.

O zi minunata!
PS:Ati vazut soarele? E super in dimineata asta

------------------------------------------------------------------------------------------
Ovare polichistice, Sex Hormone Binding Globuline sub limita,DHEA - S peste limita.....inca nu am intalnit medicul sa stie tratamentul sa aduc aceste 2 analize in limite :(

le vreau eu pe amandoua,gemene visul meu
si la noi e soare

Mergi la inceput