Aspirante optimiste (739) Felicitari MeAlex !!!

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

asa e.
nu-i nimic.eu tot il vreau.dar sunt singura.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

Citat:
citat din mesajul lui histamina

asa e.
nu-i nimic.eu tot il vreau.dar sunt singura.

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=167651&nm=Sebastian-Minunea-mea

cum adica singura?

kmy, de IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011
bebe strumph
bobocel de 6 luni
Am invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Citat:
citat din mesajul lui histamina

nu e bebe.
inseamna ca e altceva.vreo dereglare.ma obisnuisem cu gandul ca e bebe,mai ales ca ultimul bebe in neam e facut in timp ce lua anticonceptionale.
as fi vrut sa fie.

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=167651&nm=Sebastian-Minunea-mea

tu cred ca vrei o paruiala

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?bid=23&folder=Vara 2011 amintiri de vacanta" target="_blank">VARA 2011-AC1 SI AC2

DE TOATE PENTRU TOTI!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

ancutule, nu te osteni.poti folosi un deget sau doar sa sufli asupra mea,la cate kile nu mai am acum.
adevarul e ca ma simt din ce in ce mai rau cu alergiile.treaba nasoala e ca si nemtii merg pe bajbaite, sunt putin surprinsi de evolutie. ma enerveaza ca nu imi spune nimeni ca e ceva degenerativ si progresiv.
asta stiu,dar e aiurea sa citesc asta din tratate.
gata cu butoiul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelafalt spune:

Nu are cum sa fie de implantare ca am fost la baie si e sange pe hartie, deci cred ca e ciclosul, astazi nu am luat pastila si nu stiu ce sa fac oare sa mai iau?

Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky82 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mihaelafalt

Nu are cum sa fie de implantare ca am fost la baie si e sange pe hartie, deci cred ca e ciclosul, astazi nu am luat pastila si nu stiu ce sa fac oare sa mai iau?

Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.


Miha sari si tu peste ziua de astazi si vezi maine, daca este intradevar menstruatia le iei in continuare, ce vrea sa mai adaug este ca acum cateva zile am aflat de la o fata ca a ramas de doua ori graviduta cand a luat branca ursului dar ea a luat primele 10 zile din cm, deci pana in ovulatie, ea nu a luat toata luna, acum nu stiu cum e mai bine, si eu am luat tot ca tine toata luna.

In curand
Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici!
anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky82 spune:

Miha sa ma treci si pe mine in listuta cu testare pe 25 dec.

Histamina imi pare rau.

In curand
Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici!
anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky82 spune:

Moni, Alex pe unde sunteti?
Gaby tu ce mai faci? cum mai esti?


In curand
Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici!
anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelafalt spune:

Miky am editat pe prima pagina, te-am trecut pe tine si m-am sters pe mine de la testare, ca deja incepe a ma durea burta si spatele sunt dureri ca la menstra, nu mai este nici o speranta luna asta.
Eu am luat branca capsule si asa mi-a zis doctorita sa iau cate 2 pe zi am inceput din ziua 3 ca atunci am fost la control. nu stiu ce sa mai zic, o sa sun diseara sau maine seara sa vorbesc cu doctorita sa vad ce fac dar stiti ce ma tem eu, ca sambata trecuta urinam des si am facut baie de abur in lighean cu ceaiuri fierbinti, oare de asta sa imi fi venit mai repede?

Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MeAlex spune:

Neata fetelor!

Luati-ma usor: test pozitiv (vagulet asa, dar pozitiv), am inceput injectiile cu anticoagulant, dimineata am fost la Synevo pentru betaHCG, astept rezultatul, sper sa fie gata diseara. Daca mi s-a recoltat la 9, sunt sanse sa am rezultatul azi?
Este foarte devreme, UM este 4 noiembrie, azi sunt in 12 dpo. Asa ca asteptam, ne bucuram dar rezervat ca e foarte devreme. Nu va agitati, asteptam rezultatul, va rog! Inca nu ma puneti la titlu, ma puneti diseara cand aflam betaHCG.

_

Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot
2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s
Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, Aspenter 1 la 2 zile, Vitamina E primele 10 zile ale cm
pentru
http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060

Mergi la inceput