Aspirante optimiste (739) Felicitari MeAlex !!!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dana0000 spune:

Neata fetelor!
La multi ani sarbatoritelor si sotilor lor!Si copiilor lor unde e cazul
Ati vazut cazul staretei de la Tariceni care a nascut 2 gemene si nu le vrea? Incredibil...sa mi le dea mie daca ea nu le iubeste saracele copile

Histamina te gandesti sa mai faci un bebel dupa ce ai trecut prin atatea? Esti foarte curajoasa,ce sa-ti zic.

O zi minunata!
PS:Ati vazut soarele? E super in dimineata asta

------------------------------------------------------------------------------------------
Ovare polichistice, Sex Hormone Binding Globuline sub limita,DHEA - S peste limita.....inca nu am intalnit medicul sa stie tratamentul sa aduc aceste 2 analize in limite :(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

histamina


cam mare intarzierea, eu zic sa iti faci un test cat mai repede


kmy, de IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011
bebe strumph
bobocel de 6 luni
Am invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucianamoga spune:

Draguta Doamne ajuta sa fie de la

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

ma duc sa imi iau un SC.
sunt zombie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelafalt spune:

Neata.
Kimmy intelege cine vrea, mai soun inca odata m-am referit la cele care au 10-20 de postari in N ani si care intra doar sa intrebe pot sa isi faca test?
Histamina nu stiu ce sa zic, ai grija ca e foarte riscant sa ramai iar insarcinata, tu stii cum e mai bine.
Am venit bucuroasa acasa dar bineinteles ca iar a inceput cu scandal, ca noi facem caldura in casa si ea nu are aer dar sta in pat cu 2 perechi de pantaloni, caciula, batic si fular pe deasupra, aseara am dat centrala mai incetu dar de acum nu ma mai iau dupa mofturi ca e frig in casa si deja am un pic nasul infundat, daca nu are aersi e prea cald nu are din cat sa stea cu geamul deschis si sa se mai dezbrace.
Azi dimineata am prestat si ghiciti in ziua 26 sange, acum nu stiu daca imi vine ciclul sau ce se intampla.
Fetele care au luat branca ursului v-au venit uratii mai repede?
Sar si luna asta cu testatul de fapt nu mai am nici o speranta, trebuie sa caut alt cadou pentru sot.
M-am spalat si acum nu mai curge nimic, astept sa vad ce se intampla.


Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Citat:
citat din mesajul lui histamina

ma duc sa imi iau un SC.
sunt zombie

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=167651&nm=Sebastian-Minunea-mea



FEMEIE TU RAMAI SI CU ANTICONCEPTIONALE?????

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?bid=23&folder=Vara 2011 amintiri de vacanta" target="_blank">VARA 2011-AC1 SI AC2

DE TOATE PENTRU TOTI!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Va multumesc tuturor care v-ati implicat in actiunea noastra umanitara !!!

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?bid=23&folder=Vara 2011 amintiri de vacanta" target="_blank">VARA 2011-AC1 SI AC2

DE TOATE PENTRU TOTI!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana0000 spune:

Miha am luat si eu intr-o luna branca,mi-a intarziat 10zile,mi-am facut nenumarate teste si au fost negative. Asa m-am lecuit de naturiste!
Asa ca din experienta mea de la branca nu vine mai devreme.


------------------------------------------------------------------------------------------
Ovare polichistice, Sex Hormone Binding Globuline sub limita,DHEA - S peste limita.....inca nu am intalnit medicul sa stie tratamentul sa aduc aceste 2 analize in limite :(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yna85 spune:

Citat:
citat din mesajul lui draguta

buna dimineata fetelor

La multi ani tuturor celor care poarta numele de Andrei, Andreea!!!

histamina sa intelegem ca iti mai doresti un copilas? daca da hai mai repede cu testul pozitiv

asteptam fetele care urmeaza testarea cu teste pozitive

la mine este o luna tare ciudata, sunt abia la 4 zile de la ovulatie si am dureri de mijloc, pe asta nu am experimentat-o pana acum

Yna 85 inteleg ca esti la ovulatie , spor la prestat


Ieri cred ca a fost ovulatia, am avut test pozitiv luni si marti, si am prestat in ambele zile! Sper din tot sufletul sa raman gravi luna asta! Sunt foarte optimista! Sper ca ai ramas si tu graviduta! Iti tin pumnii!

http://lagf.lilypie.com/zFnw.png
http://lt2f.lilypie.com/ofWb.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky82 spune:

Neatza fetele!
Luci multumim de cafeluta, ma bucur ca te simti mai bine, bea in continuare ceaiuri si fa bai fierbinti.
Miha zi si tu babutei ca ea si faci ca tine... asa este cu batranii nu te mai intelegi cu ei.
Draguta poate sunt semne de ce mas bucura!!!
Parca a mai intrat o fata Simonata sper sa nu incurc care spunea ca i-a intarziat 4 zile, a mai postat ceva de atunci ca nu am apucat sa citesc tot din urma?
Bun venit noilor fete si va doresc sa ajungeti cat mai repede la odisee.
Moni cum te mai simti, de astazi am inceput si eu sa iau tratamentul dat de Dr U, cum se mai simte bunicul tau?
Alex asteptam vesti de la tine!

sa aveti o zi frumoasa!

In curand
Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici!
anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza

Mergi la inceput