Strugurasi de sept-oct 2011 **10*

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Sei, eu ii schimb body si celelalte hainute de cate ori ii fac baita.Baita o facem o data la doua zile.DAr ea mai face kk pana la gat si atunci o schimb bineinteles.

Eu am slabit de la 82-83 Kg nu mai stiu exact cat am avut la 61 Kg si mai vreau pana la 57-58


Lali, abmariana are un singur copil ai confundat-o
Oricum Abmariana ti-am raspuns de ce nu poti inca vedea pozele de pe yahoo.Trebuie sa citesti doar mesajul.




Racheel fericita de ghinduta Anastasia-Maria (25.08.2011)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikka11 spune:

Lali, pai ar trebui sa iti deschizi o cresa, cred ca te-ai descurca minunat

Anca, bine ai venit in grup; ai un bebe grasunel, cam ca strumfa mea, si ea avea 6 kg la 2 luni

Ieri m-a laudat doctorul ca alaptez, mi-a spus ca sunt pasare rara pe la noi prin oras, cel putin printre pacientele lui, deci Ionela dar si celelalte fete care m-au ajutat cu sfaturi la inceputul alaptarii, va multumesc din nou

Anca, cum se descurca bebele tau cu colacul? L-am primit si eu luni dar inca nu l-am folosit. Am citit ca un bebe a facut o alergie urata de la colac pe gat, acu ma gandesc cum sa pun niste finet pe gatul piticei sa nu se irite. Incerc in seara asta si va spun. Sei, poate ar mai trebui sa astepti cu colacul? Eu daca citeam inainte cred ca nu il mai cumparam...

Mamica fericita de Maria Alexandra (20.09.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikka11 spune:

Ce batuta in cp sunt, am si uitat ca azi e Sf . Andrei, noroc cu Racheel

La multi ani Andrei de Jade!!
La multi ani Andrei de Pinkysor!!

La multi ani Andrei si Andreea_t!!
La mult ani Andreea 2011!!

La multi ani tuturor celor care poarta numele Andreea, Andrei!


Mamica fericita de Maria Alexandra (20.09.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_toma spune:

neata !!!
noi ne schimbam zilnic hainutele pt ca noi inca facem baita zilnic, a devenit un fel de ritual si daca ii place atat de mult incat rade cu gura pana la urechi nu vom renunta curand.
despre colac ce pot sa zic el nu a patit nimic adica nici macar nu era rosu la gat , dar na depinde de copil si cat de sensibil e.Iancu nu prea are probleme din astea cu iritatii ii mai apar din cand in cand cateva cosuri pe fata dar trec in cateva ore, deci nu stiu ce sa va zic, si in plus l-am folosit doar odata , poate diseara o sa repetam isprava.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:


La multi ani bb Andrei Tudor de mami Jade
La multi ani bb Andrei Dan de mami Pinkysor

La multi ani bb Andrei si mami Andreea_t

La mult ani Andreea 2011

La multi ani tuturor celor care poarta numele Andreea, Andrei!




...........................................................................
...........................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_toma spune:

fetelor voi ce faceti ca sa slabiti ? eu intru in panica cred ca sunt singura care se ingrasa, de cand am nascut am pus 2 kg.eu nici cand eram insarcinata nu m-am ingrasat de la 60 de kg am ajuns la 65kg dupa nastere avean 62 si acum soc 64 aproape 65.dar am o pofta de mancare de lup, si sunt plina de pofte de dulciuri, eu care inainte nu mancam dulciuri decat fff rar, acum vreu ciocolata.
am ajuns atat de disperata incat mi-am facut si abonament la sala, mai urmeazaa doar sa fac si pasul celalalt si anume chiar sa ma duc.
va las ma duc la Iancu ca e abandonat in leagan si a realizat ca e singur si ma cearta .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns klau_ditza spune:

La multi ani sarbatoritilor si sarbatoritelor acestei zile !

noi azi ne apucam de shopping pe net. Asta mi-am propus!

It's a boy !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_toma spune:




La multi tuturor Andreelor/Andreilor sa va bucurati de ziua de azi ca am auzit ca o sa fie ffff frumoasa!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Fetelor voi aeriti camera cu copilul in ea?Sau il duceti in alta camera ?

Noi avem muci multi.Ii pun ser, ii trag cu aspiratorul si tot degeaba, nu ies.Si ii fornaie nasul rau de tot.Mai si stranuta.Oare este racita?
Fata nu-i arde.mai tarziu ii iau temperatura.

Racheel fericita de ghinduta Anastasia-Maria (25.08.2011)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Citat:
citat din mesajul lui klau_ditza

La multi ani sarbatoritilor si sarbatoritelor acestei zile !

noi azi ne apucam de shopping pe net. Asta mi-am propus!

It's a boy !!!
I'm a happy mother!
25.09.2011 Radu George


Spor la cumparaturi, Klau



Racheel fericita de ghinduta Anastasia-Maria (25.08.2011)


Mergi la inceput