Bulgarasi de ian-feb 2012! Bine ai venit Sven!(38)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adc spune:

Lexi, scuze de intarziere, abia acum am vazut:
DPN: 5.02.2012 cu si Andra (18.02.2006)

Pt fetele din Timisoara, Lali, multumesc, am primit datele pentru intalnirea de azi si imi pare rau ca nu voi fi acolo. Abia astept sa va vad in poze, sa aveti distractie placuta. Va pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Adc, esti in listuta dar tocmai am constatat ca am gresit data nasterii fetitei tale. Imi cer scuze, modific maine ca acum nu ma mai simt in stare.
In alta ordine de idei, pentru moment baieteii au surclasat fetitele la odiseea noastra. Mie imi convine, or sa aiba fetele o gramada de pretendenti.

de Maria Cornelia (20.09.2006) si 32+ cu Ioana Teodora
Din ce in ce mai mare
Perlute de domnisoara

Bobuletul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sophia_m spune:

eu ma pregatesc sa plec...

apropos de baietei, toate care ne intalnim in seara asta avem baietei

********************************************

28+ cu bebe mic si scump David-Andreas


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpediem spune:

Multumesc ca m-ati adaugat in listuta
27+

"Homo sum, humani nihil a me alienum puto!"


MTHFR C677T - heterozigot, A1298C - heterozigot, Gena PAI - 675 4G/5G - heterozigot, O sarcina oprita in evolutie la 15 sapt.
Tratament sarcina actuala: Clexane 0.6, 1 aspenter, 2 acid folic 5 mg, 2 magne B6, 2 no-spa, 1 ovul arefam 200 mg, 1 elevit, 1 cetebe 500mg, 1 capsula ulei de peste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biancabia spune:

fetelor sper sa faceti poze. sa nu aud ca ati uitat aparatul ca intrati in conflict

Bianca ALEXIS-ARIAN (5/01/2009) si cu 28+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iaura21 spune:

bun,deci sa nu ma culc pe-o ureche ca va fi fetita si la nastere

sophia, faina burtica ai si nu e foarte mare ,imi place si caruciorul ales de tine,noi nu ne-am hotarat intre asta ,dar pe rosu si unul de la bertoni...sunt inca in dubii referitor la rotile mari si fixe
http://www.bebebliss.ro/baby-dreams-carucior-kunert-vip.html
imi place ca are multe accesorii si pretul e ok

io acum am scos din cuptor o prajitura cu mere si bezea si tare mi-i teama ca nu ma las iar pana nu termin juma de tava,sper sa vina sotul mai repede acas sa ma pondereze

distractie placuta la intalnire si asteptam poze

minunea mea 34+

"Intr-o zi un om a murmurat:Doamne vorbeste-mi, si un copac si-a framantat frunzele,dar el nu a auzit.Apoi a intrebat mai tare:Doamne de ce nu imi vorbesti? si un tunet a zguduit cerul,dar el din nou nu a auzit. Omul a privit in jurul lui si a spus:Doamne lasa-ma sa te vad,si o stea a luminat cerul, dar el nu a observat.Apoi a inceput sa strige,Doamne fa o minune ,si in clipa aceea s-a nascut un copil ,dar el nu a stiut. Disperat a strigat mai tare: atinge-ma Doamne si arata-mi ca esti langa mine! Acestea fiind spuse Dumnezeu a coborat si l-a atins dar acesta a alungat fluturele care zbura langa el si si-a continuat drumul.
Ai grija sa nu pierzi o binecuvantare doar pentru ca nu iti apare in felul in care tu te astepti sa se manifeste"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biancabia spune:

La multi ani, Marie Rebecca!!!

Sa cresti sanatoasa si sa iti bucuri familia!!



Bianca ALEXIS-ARIAN (5/01/2009) si cu 28+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aerlilian spune:

Alina, ma bucur mult ca i-a placut Sarei...Vei avea o printesa balerina.Scumpa de ea...
M-au sunat cei de la bebedesign si mi-au spus ca patutul il voi primi pe 07.12, dupa amiaza, in parcare la Polivalenta.Ei pe 07 isi aranjeaza standul iar pe 08.12 incepe targul.Asa ca, cine vrea sa haladuim la targ, sunt available!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carina spune:

Iaura: cu cine ai facut tu eco in Cluj? Sa iti fie de bine prajitura
Lady: La multi ani pentru Rebecca!!!!!!!
Bulinutz: stai putin in pat daca te doare spatele. Ma bucur ca ti-au placut poznele noastre.
Lexi: de ce zici ca e mai bine pentru bebe sa fie baietel? Si eu sunt de aceeasi parere la bebe al meu, dar sunt curioasa de ce crezi si tu asta. Bafta maine la eco - poate vei avea surpriza
Sophia: e un pic intr-o parte burta, dar e tare draguta . La Carina burta mea era vizibil intr-o parte. Acum vad ca Toma e mai echilibrat .
Ghiulten: ce bine ca nu-s singura cu copil asa mare in scaun Eu de la Next acum comand direct, ca au livrare in Ro - la comanda de 200 Eu cat am adunat in cos pana acum vad ca transportul e 0. Pana nu demult comandam la sora-mea in UK si imi trimitea ea apoi.

Foarte dragute carucioarele pe care vi le-ati ales. Eu sunt in ceata in continuare . Pe vremea cand era Carina mica nu se gaseau decat ffff putine, asa ca experienta e 0. Cum sunt cele cu 3 roti ca pe mine alea ma atrag?
Fetele din TM sa va distrati si sa faceti poze

Va pup,

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
Anda, Carina (deja domnisoara) si bebe Toma 27 s
http://andaoana.com/
http://www.flickr.com/photos/andaoana/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Aoleu, Bianca, noroc cu tine, ca la neuronul meu obosit...ma mir ca nu uit si cum ma cheama!
La multi ani, Marie Rebecca Ayanna, sa cresti mare, sanatoasa si sa ai parte de noroc in viata!
Lady, sa va traiasca printesa!

de Maria Cornelia (20.09.2006) si 33+ cu Ioana Teodora
Din ce in ce mai mare
Perlute de domnisoara

Bobuletul

Mergi la inceput