Fulgusorii de nov.dec2009 implinesc 2 anisori{4*}

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns busymummy spune:

Vias ma bucur pentru decizia luata si pentru sustinere... Stiu ca nu am fost de mare ajutor aseara... dar poate macar ca sa te mai descarci un pic... poti sa ma suni cand vrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_driana spune:

mummy ce magari ...na, imi pare rau


Adriana, mamica pufarinului David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Busy imi pare tare rau pentru raspunsul primit, stiu cat de mult iti doreai sa ajungi acolo
Aseara ai fost o dulce

A_driana am vazut pozele, esti o frumusica foc si David la fel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Busy.....da-le foc.Imi pare tare rau!!

Vias, duminica..Siiii..ti-am spus eu?



Va fi bine!


Magda

Io am facut niste ciorba de fasolica verde, a fost sora mea pe la mine (pe care o cheama Bianca Izabela Elena, daaaaaaaaa?)..i-a adus Rebecai un trening cu Hello Kity cadou...mama sotului si matusa i-au luat o sanie cu spatar de pe la Selgros-e rosie, cumnata mea i-a cumarat o maleta de iarna-un verde fain si o tableta de scris mecanica, mama i-a cumparat o masinuta de aia care te urci pe ea si impingi cu picioarele pentru a te deplasa(e roz)-asta in avans.Si acum astept sa vina Fan Courier-ul sa-mi aduca calul de plus-blalansoar.Mi l-a cumparat mama-cica era cadoul nostru(al meu si al lui Sebi) insa l-a platit tot ea si nu vrea bani!
Si calul si masinuta sunt cumparate de la DragonulRosu..deci nu-s de firma(fitze)
Diseara vin niste prieteni dragi...si duminica facem un gratar cu familie si cumetri, undeva la periferia orasului-primul sat(la socrii la curte).

Cam atat de la Bacau!Cu bine!

Vine Mos Nicolae, hai la portocale !



30+
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Lady...da' ce-i duminica???????? ca nu m-am prins..scuze!

iar cadourile primite de Becca sunt foarte multe si foarte frumoase

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

Bussy, imi pare rau...

_
Rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Duminica o sarbatorim, nu astazi!

Vine Mos Nicolae, hai la portocale !



30+
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Lady, atunci distractie pacuta!!!!!

noapte buna fete!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine2009 spune:

Rebecca !

Getik !


Sper ca a-ti avut parte de zile superbe de nastere, cadouri multe si pe cei dragi alaturi! si petrecere frumoasa si pe weekend!


Va rugam FFFFF frumos , un vot aici: ac1 si ac2!
Multumim frumos!

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?bid=23&folder=Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta" target="_blank">Concurs Vara 2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Tot semnatura asta o ai?Ati adunat ceva voturi?

Vine Mos Nicolae, hai la portocale !



30+
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput