Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (86)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

, capucino, ceai, espreso... nesquick,
Neatza fetele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina06st

Madutza, Delia, multumim
Delia, asa ca sa mai spicui din discutie, mi-a zis ca multi copii calca fie spre interior, fie spre exterior, pt ca asa isi gasesc ei echilibrul, dar nici vorba de gips sau alte chestii din astea. Cica poate mai tarziu vom observa ca tibiile sunt curbate, e normal. Va prinde un puseu de crestere si se indreapta. Sau ca are picioarele in X (zicea ca multi parinti de fete vin disperati la el cu chestia asta). La fel se indreapta pana pe la 7,8 ani, eventual cu un dans, un balet, inot, activitati care sa-i placa micutului/micutei

Mami fericita: Luca 12.04.2011
Cat de mare esti Doamne si ce minuni ai facut pentru noi... iti multumim!


da, da asta cu tibiile curbate a fost si la cristi. noi credeam ca asa e el cracant(ca ta-su), dar dupa 1 an si jumatate s-au indreptat f frumos fara sa facem nimic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

, capucino, ceai, espreso... nesquick,
Neatza fetele!

mami de fete frumoase:

MARIA si ANDRA si de ingeras

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)


neata ! da buna cafeaua mmm Azi-noapte am dormit mult mai bine. Cata a marat de vre-o 2 ori. O deranjeaza dintisorul, sper sa iasa mai repede ca e aproape sa sparga,
cristi e speriat noaptea de monstrii...am vazut si ieri la gradi ca se speria cand se prefaceau copii ca sunt monstrii, si azi dimineata mi-a spus ca am o buba la gat (desi nu am)..i-am spus sa ma pupe ca sa-mi treaca si gata nu mai e nimic. Off sufletelul meu mic ,,,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

buna dimi

mada, delia...si noi la fel suntem..cu 2 treziri pt maraieli..daca isi gaseseste singur suzeta scap sa ma mai ridic

fetele, am in casa doar mere..ce sa ii prega la masa de fructe???

mada, cum mai papa cata??


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monas spune:

Buna dimineata mamici,
Si multam ca m-ati reprimit asa de frumos.Am pus niste pozici cu noi acum pe picasa. vazusem undeva ca ati vorbit despre jucarii pt varsta asta a lor, ca m-au zapacit. vor numai nouatati si nu mai stiu ce sa improvizez. In afara de omiduta vorbitoare ce imi mai recomandati?
Va pupam cu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

pup mada! saracul Cristi! Ce o fi in capusorul lui mic! pup sa nu se mai sperie...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

yasmy, placinta?... glumeam...mar copt cu biscuite si scortisoarapt lucas.... de maraieli stiu ce zici... m-am obisnuit, mai rau e ca s-a culcat la 12 si la 6.30 era in picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

ddaaa delia..o placinta ar fi superrr buna pt mine!! eee eu ma refeream la ceva usor...nu mai aprind acum cuptorul sa coc doar 1 mar

monas, fff frumosi copilasii!!!


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

nu stiu atunci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

neata fetele si de la noi

o astept iar pe tanti care ma ajuta sa vina
sa gatim una alta ca maine vine mamaaaaaaaaaaaaaaaaa
uraaaaaaa
abia astept
sa mai evadez si eu in plimbari scurte si dese cu sau fara cate o fata cu mine


Mergi la inceput