Strugurasi de sept-oct 2011 **09*

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Buna fetelor,ce faceti?
Si eu m-am gandit ieri si aseara la faza cu fb,pe grupul de acolo nu voi scrie deloc,doar voi intra sa vad poze,sau nu voi intra deloc. Am trimis cererea de intrare in grup ca sa nu se supere cele care au spus ca la grupul de yahoo nu se baga, ori ca e prea greu de vizionat atatea poze . Si mie imi e teama ca se va scrie acolo si aici va fi pustiu. Am vazut cum s-a intamplat la Brumarei parca,unde forumul a ramas pentru majorete si urari,iar discutiile se poarta numai in grupul de fb. Sper sa nu se supere nimeni daca pana la urma parasesc grupul de pe fb. Pozele mele oricum nu sunt puse pe privat,deci ma puteti vedea la prietenii lui Zubi,ai Matzei,ai lui Caty,si cred ca mai sunt si alte persoane de aici in lista mea de prieteni.
Maine ajungem si noi acasa.
Acum avem casa plina,sunt si nepoteii surorii mele,adica avem in casa acum 6 copii de 6 ani fara 3 luni, 5 ani, 2 ani si 6 luni,2 ani si 3 luni,1 an si 3 luni si teodora de 3 luni . E o harmalaie asa de placuta de nu stiu sa o descriu.Am ramas singura cu ei o ora si m-am descurcat ( ce mandra sunt de mine!) Acum 3 dorm,unu-i pe olita,altul se joaca in cosul de lemne si inca unul e aproape adormit.

Va pupic,revin imediat ce pot.

Fii ajutorul lui Mos Craciun
Lali mamica de Paul-Iulian ( 01.10.2009)
si Ioana Teodora (23.08.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns May3 spune:

nici eu nu o sa scriu pe grupul de pe fb si nici n-o sa pun poze sau filmulete :D
dar accept am dat.
v-am zis accdept si prietenii dar va rog nu imi trimiteti invitatii la jocuri ca fara suparare scot din lista cine face asta de doua ori.
nu de alta dar deja am primit :D

la multe lunite Tudor si Katiei!

fata mea a mancat 40 ml si a adormit dupa ce mi s-a frichinit 3 ore in brate
nici afar nu pot s-o scot ca e vant si nici n-a mancat bine si mi-e ca se trezeste urland.
nici nu stiu cat o sa doarma, daca ii mai incalzesc biba sau nu...
o sa se dea peste cap cu orele de masa azi dar asta este.
mamaie n-a dormit toata noaptea ca a avut insomnie. abia acum s-a dus sa doarma cu toate ca eu o trimit de azi dim. ia ca o aud vorbind la telefon si mai tarziu cand o sa ma termine asta mica o sa fim amandoua terminate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loredanar spune:

ce mai valva cu Facebook-ul asta. :))))) eu zic ca e supraevaluata problema. s-a facut contul cine vrea intra, cine nu,nu. eu zic ca cine s-a obisnuit aici nu o sa isi schimbe obiceiul doar pt ca s-a facut si pe FB un cont.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:

Neata

Camady, grupul in vede oricine, dar daca nu esti membru nu vezi ce se scrie, cel putin asa ar trebui sa fie. fetele care ati dat add, vedeati ce era pe Wall?

Eu am aerisit jum de ora si e 62% umiditatea

Oana, Lore mersic.

Fetelor, nu parasim grupul. Nu mai fiti suparate :P


Daca observam asta promit ca sterg eu grupul de pe FB :P

Theea, sper sa treaca repede febra.

Maria_scu, bine ai revenit

Ca si May si eu urasc invitatiile pentru jocuri :P

Camady, Te duci la Privacy settings in meniul Home si selectezi friends, astfel profilul tau o sa fie vazut doar de prieteni



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MatzaRebela spune:

Buna ziua mamici si bebici:) eu acum m-am trezit matza mica inca doarme:))

Multumim de uraris i uram si noi la multe lunite bebe tudor!:) pupici multi, multa sanatate si sa o asculti pe mami da?:)

Eu imi cer scuze ca am trimis invitatie la joc dar numai pentru ca tampenia asta de joc imi arata ca si cum ati juca:p n-o sa se mai repete:)

"Ïn rest sunetem bine azinoapte in loc sa dormim chiuiam:))) si radea tati de mine si ma facea extraterestra:)))) ca scoteam sunete ciudate:)))

Aseara iar m-am intors de pe burta pe spate de 3 ori si odata de pe-o parte pe burta:))) bineinteles mana a ramas blocata sub mine dar era mami langa mine si mi-a rezolvat problema:)))"

Scumpa mea fetita;))) asa povesti imi spune:)) si e atat de entuziasmata ca tipaaaaaaaa:)))

Va pupam:p

Cea mai fericita mamica de Kate Rina 28.08.2011

http://burchiu.ro/botez_burchiu_kate_rina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

matza multumim
si din partea noastra la multe lunite lui Kate
sa creasca mare si sanatoasa si sa va bucurati de ea toata viata

MAY multumim si tie


_


de T 3+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camady spune:

Multumesc Lena.Sper ca am rezolvat.
Mi-ati dat accept pe cont? Habar n-am daca am accept


camady's baby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NataliaS spune:

Salutare fetele!!!

AM citit aproape tot ce ati scris, de scris insa...pauza.

Ma indeletnicesc cu cumparat cadouri pentru mosi : Ana vrea pian digital...deci s-a scos Mosu' cu vreo 1800RON...mai vrea si schiuri, si bete si casca si ochelari, Stefi echipament de schi si ceva papusa, ieri le-am cumparat niste cizme frumoase...noroc cu Ilinca, care inca nu cere...daca i-as mai scrie si eu la Mosu' ca as vrea niste UGG-uri si diverse device-uri de bucatarit l-am cheli de tot de bani

Ilincuta mea e bine, cred ca face parte din planurile ei sa devina manechin...nu mananca numai cat sa-si potoleasca foamea...niciodata mai mult, doarme f bine, uneori cam cat scrie in carte ca e recomandat pentru frumusete 8 ore/noapte...are cam 5700 si nu stiu cati cm >62 oricum, (masuratorile exacte vi le comunicam miercuri cand facem 3 luni) si face mult sport - bicicleaza intr-una.

Achizitii: - in sfarsit gangurim si noi de-a binelea cu triluri
- se intoarce de pe burta pe spate si de pe spate pe o parte
- prinde paturica cu 2 maini si o ridica deasupra capului
- prinde jucariile si le misca
- isi priveste pumnisorii si degetele si isi suge mainile
- rade cu hohot cand ne jucam
cam atat!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kora_B spune:

Buna, fetelor,

Am dat si eu add la FB. Cand primiti cerere de add de la Cornelia Branea eu sunt:)

Nici mie sa nu-mi trimiteti din alea cu jocuri ca le ignor.

La multe lunite (si ani)celor care implinesc azi luna - nu dau nume sa nu omit pe careva.

Ma retrag, ca Dimitris e treaz de dim si scriu cu o mana!



mamica de Iannis 2 ani + si de bebe Dimitris (21.09.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NataliaS spune:

Avem si poze noi sau ma rog , relativ noi, la semnatura in albumul "little misses"...

Mergi la inceput