Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (85)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Citat:
citat din mesajul lui catank

Citat:
citat din mesajul lui Happiness_4_us

Hai sa ne lamurim.
Catank, tu ai viermele prietenos in forma de carticica muzicala, adica asta http://idealbebe.ro/fisherprice-carticica-muzicala-in-limba-romana-p-5003.html?osCsid=0565b884ebd390ed6cca416f0e05ce3e, iar Madutza, eu si Mandreeac, am cumparat acum, Mada cred ca o avea deja, omida vorbareata, aica asta http://idealbebe.ro/fisherprice-omida-vorbareatain-limba-romana-p-4962.html.
Amandoua jucariile sunt frumoase, canta, lumineaza etc.
Strumph, tu pe care o vrei? Mai am o sapt de naveta, nu am terminat, si pe 11 plecam si ne intoarcem pe 19. Ma gandesc cu groaza. De fapt, incerc sa nu ma gandesc.

Ma duc la un episod de neveste disperate.
O seara frumoasa!




Da, ai dreptate!!! O va primi de Mos Nicolae! Masinuta inca e ambalata ptr Mos Craciun, avem jucarii pina una alta...
Tu pe care o ai, sau ambele?

Dumnezeu este autorul sufletului, El m-a binecuvintat cu ...un suflet IOANA
“Dumnezeu nu ne cere minuni. Acelea le face El.” – Arsenie Boca



Eu aveam cartiica, cumparata lui Andrei de nasi iar acum i- am luat omida Mariei ptr primul dintisor, ca eu l- am vazut prima , plus ca a implinit 9 luni in aceeasi zi. Deci 2 dintr- o lovitura.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

La multe lunitze Rares de Mandreeac.

Noi am fost o tura afara, acum la somnic.
Revin pe seara.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

fac cap nou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Somleac si eu ma gandesc la tine dimi...si dintr-un alt motiv....bunica paterna a fost nascuta langa Arad si crescuta in Arad pana s-a maritat cu bunicul....si a venit la Buc...
Mandreac, sa-ti traiasca Rares!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

cap nou

Mergi la inceput