Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(109)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns catal_ina10 spune:

Zumzu, vad ca vorbim amandoua, in acelsi timp, de "exotice" .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

hihi..am folosit acelasi cuvant"exotice"


da chiar...ia bagati: restaurant favorit
La mine" Four seasons"

o sa incerc si eu neaparat astea recomandate de voi, dar cand!?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

we did it again

Noapte buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maimutzica10 spune:

Loutzy, parca tu erai la Tnuva? am pus spatiu dupa www
http://www .gandul.info/financiar/globes-tnuva-se-pregateste-retragerea-din-romania-grupul-israelian-a-investit-60-de-milioane-de-euro-de-la-intrarea-pe-piata-romaneasca-9011585

Rox mami de maimutzica Marie Lorelei (18.01.2011)
think pink

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Eu sunt matoala. Am luat un vin rosu bun ca sa pun la lasagna si ce a ramas (3 sferturi de sticla) am baut-o cu sotul in timp ce pregateam lasagna. M-am ametit in ultimul hal. Sunt tare curioasa ce gust o avea lasagna. N-am mai gatit matoala.

Zumzu am citit si eu Legaturi Primejdioase. Mi-a placut. Mult mai serioasa si tragica decat filmele. Si eu trag de carti chiar daca nu imi plac. Ceva-ceva tot trebuie sa se intample acolo ca sa fi meritat sa fie editata. Ma tot gandesc care a fost cartea mea preferata dar nu ajung la nicio concluzie. Sunt mai multe ... Oricum, ma mai gandesc.
O sa caut si eu cartile recomandate de fete.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Restaurant favorit: o buna perioada a fost Vama Veche de pe langa Lahovari. Au niste inele de ceapa dementiale, dar si multe altele. Apoi, pe perioada sarcinii am iesit mult la Trattoria Pane e Vino, unde am facut si botezul. E pe Popa Nan. Preparatele italienesti sunt superbe. Preferatele mele: tagliatele cu somon si salata cu fructe de mare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maimutzica10 spune:

Eu mergeam mult la Potcoava, care e pe Giulesti, chiar langa stadionul Rapid, am stat mult timp in zona. Si dupa ce m-am mutat in Dristor mai bateam drumul pana acolo pt vita cu sos de afine L-as trimite si acum pe al meu sa-mi ia Plus un strudel cu mere, ca are muuult fruct, plus nuci
Sunteti periculoase, ma duc sa dorm si sa visez o pizza de la jerry's.

Mi-am adus aminte, Simo, nu chinui cupilu.. Sau e voluntariat din partea ei?!

Rox mami de maimutzica Marie Lorelei (18.01.2011)
think pink

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Neata!



ma duc sa fac capitol




Mergi la inceput
Mergi la inceput