Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (84)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

delia, SIGUR ca am vazut!! am mai spus esti o mami frumoasa si culoarea parului a iesit ff faina!!
merg sa fac si eu o poza sa vezi cum a ramas la mine culoarea...un blonduliu-"cacaniu"


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

viss mai esti?? vroiam a te rog sa imi spui ce inseamna 3 valori de la analize.


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

delia, SIGUR ca am vazut!! am mai spus esti o mami frumoasa si culoarea parului a iesit ff faina!!
merg sa fac si eu o poza sa vezi cum a ramas la mine culoarea...un blonduliu-"cacaniu"


mamica implinita cu 2 comori !!



tu ce tel ai de descarci pozele asa repede..


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

iPhone.


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Nu am timp sa stau sa va citesc, dar am intrat sa ii spui lui Miki ca daca ai analize pentru copilasi le duci, daca nu . te duci si fara nu e nicio problema. si iti tin pumnii pentru maine.

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monas spune:

Buna mamici,
Eu va citesc pe repede mai mereu, insa pt ca nu am ami scris demult ...si acum parca mi-e rusine sa scriu de cat am absentat. Strumphy insa m-a facut sa indraznesc totusi.
Sa zic ca suntem bine, doar cu terzitul noaptea la noi e tevatura mare. maninca lapte la greu nopatea (de cate 3 ori/ bucata)..numai de vreo 2 nopti incoace parca au mai rarait-o. Avem doar doi dintisori in posesia baiatului si in rest se cam urla amandoi deci asteptam dinti pest edinti la amandoi. Poze as pune dar nu mai am parola si adresa (le-am incercat strumphy insa nu au mers). E cam frumos sa-i vezi cum "vorbesc" intre ei, si mai ales cand rad unul cu celalalt imi piere toata oboseala. Mai greu cu iesitul afara ca stam la et 4/4 fara lift, asa ca iesim mai din joi in pasti de cand s-a facut frig. Eva e mai zgubilitica, se ridica singura in picioare spirjinindu-se de pereti, de-a buisilea are viteza mare. Fabi o vede si vrea si el si face un scandal...El abia acum incearca sa se ridice in patru labe. De mancat ziua mancare solida ..as zice ca ar putea mai bine, nu mi s epare ca se omoara decat dupa branza cu iaurt. Celeleate mai usor. In linii mari cam atat depsre noi.
Par egzamplu acum sunt niste tipete pe aici..se iau unul dupa altul care tipa mai tare si apoi rad .
Va pupam si sper sa apar mai des de acum inainte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

fetele voi cu ce curatati aragzul, cuptorul, hota?

mami de fete frumoase:

MARIA si ANDRA si de ingeras

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)


aragazul si hota cu Cif inox, iar cuptorul cu Ajax profesional grease&stains

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Si inca o intrebare pentru Simo tu ce paine ii dai lui Arsenie?????? Si felicitari pentru mersul in 4 labute, bravo, bravo si Rares se straduieste sa faca acest pas maret, dar inca nu reuseste, il trage inapoi fundul.

Happiness mamica si felicitari, ati intrat in vacanta nu? Voiam sa te intreb la tine omida vorbitoare canta mai mult, ca eu am impresia ca la a noastra se opreste cantecelul brusc, e asa sau e stricata a noastra???? Macar sa stiu sa o schimb daca e vreo problema cu ea.

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

hei monas, ma bucur ca ai mai trecut pe la noi. coincidenta sau nu, chiar ieri ma gandeam ca mai avem o pereche de gameasi de care nu mai stim nimic. Ma bucr mulr ca sunteti bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

alexina, intradevar a picat cum nu se putea mai rau raceala asta, off. Asculta sfatul lui Viss si nu tine finuta in brate in biserica. Chiar nu este nici o pb daca o va tine sotul. Sanatate multa !

Mergi la inceput