Delfinasi jucausi de iulie-august 2010 (26)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cris2010 spune:

Buna ziua, mamici!

Laurica, La multi, multi ani fericiti si sanatosi alaturi de cei dragi!!!

La multi ani, Razvan!!!




de Solnushka Natali - 13.07.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris2010 spune:

Referitor la Colostrum cu probiotice, am vazut ca au bacterii bifide ca si iaurturile probiotice, care n-au treaba cu tranzitul intestinal.
Mi s-a recomandat si mie first defence, dar nu i-am dat pe principiul ca trebuie mai intai sa-si faca o imunitate, dupa care o intarim daca e nevoie.


de Solnushka Natali - 13.07.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ainotna spune:

Citat:
citat din mesajul lui Cris2010

Buna ziua, mamici!

Laurica, La multi, multi ani fericiti si sanatosi alaturi de cei dragi!!!

La multi ani, Razvan!!!




de Solnushka Natali - 13.07.2010


La multi ani si de la noi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla_2008 spune:

Mateo ne www.youtube.com/watch?v=ccwnDerjFJM" target="_blank">povesteste mai pe intelesul lui :)



Denisa-cea mai fericita mamica din lume cu 2 comori:
Carla Maria si Mateo Cristian- 06 iulie 2010


Sa-l ajutam pe Vladut

produse la bazar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

A cazut copilul meu, din pozitia drepti a cazut ca sacul, pe lateral, a dat cu capul de muchi mobilei si de acolo jos. Mi s-a oprit inima de spaima. Am crezut ca mor. Are vanataie, dat cu arnica. Face cucui. Mi-a trwmurat tot sufletul :(



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Laurica, La multi ani fericiti si sanatosi! Sa ai parte de tot ce iti doresti, sa fii iubita si implinita!

Razvan de Krys, La multi ani! Sa cresti mare, cuminte, ascultator! Sa fii sanatos si sa iti bucuri mereu parintii!




Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

crispo,probabil ca ii era somn.pune-i ceva rece si urmareste-i reactiile.
strumf este colectie de vanatai. doar pe puta nu are.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ochidut spune:

Paula, bafta la doctor azi!

Alice, uauuuu, inainte de Craciun.Nici nu-mi vine sa cred ce repede a trecut. Ai emotii?

Rodyka, ma bucur ca lucrezi cu sotul impreuna, sper sa fie mai usor si bine pentru tine!

Victo, si tie demult vroiam sa iti zic felicitari pentru primele rezultate de la examene si...in general pentru cum te descurci cu toate

Am vazut si pensiunile de la Denisa, imi plac mult. Hai sa ne hotaram pentru o data...eu sincer as zice in februarie, pentru ca presimt ca in ianuarie toata lumea o sa zica ca isi trage sufletul dupa sarbatori, rev, ca nu mai sunt bani..... Na, eu as merge si in ianuarie ..ar fi w.endul 13-15

de Larisa Ioana 24.06.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

cred ca o iau razna
ieri seara Matei nu a vrut LP, azi dimineata la 6 a baut 200ml, la ora 9 nu a vrut decat 5 soldatei si apoi a varsat tot
febra 37'5 axial
se pare ca e un inceput de enteroviroza, cum naiba acum 2 saptamani am trecut printr-un episod
cica e epidemie in oras, medicul mi-a zis sa nu imi fac probleme - devin experta in asa ceva, acum am luat masuri de la prima reactie asa ca sper sa scapam usor
la amiaza a papat supa 20gr si covrigei la greu - oricum acum uscaturi poate manca nelimitat, kk moale nu a facut deocamdata
o sa ii fac un coproparazitologic pentru linistea mea...

Puiutz eu cam la 1-1,5 ore ii dau o felie de paine cu ceva, sau ou fiert moale si intotdeauna fructe

Tina viza mea e pe 10 ani, cand am luat-o aveam 27 de ani

Cristina_Serban sa iti traiasca baiatul!

Lauri_ca

Crissy incerc si eu sterilizarea...

Crispro sunt inevitabile cazaturile astea...noi avem salteaua pusa pe jos in dormitor, m-am intors sa imi iau o bluza pe mine si Matei era pe burta, incercase sa se dea jos, noroc ca inaltimea e de dor 30 de cm

Eu sunt pentru FEBRUARIE
mi-ar place sa fie zapada!!


1an + 08.07.2010

" Nu te uita cu tristete in trecut, pentru ca a trecut si nu te ingrijora pentru viitor, pentru ca e inca departe.
Traieste in prezent si fa-l atat de frumos incat sa merite sa ti-l amintesti" - Ida Scott Taylor


Noi 2
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ludmila_p85 spune:

Fetelor unde a disparut Ramo? ati vorbit cu ea cineva din voi? nu ne-a mai dat vestile de la gineco
Crispro, si eu am aceleasi stari ca si tine cind cade v pe jos,incep sa tremur si chiar presimt ca lesin de spaima,pina la urma totul se sfirseste cu bine! pupam si trece repejor.

Mergi la inceput