Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(108)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Irinukaaa spune:

Roxx l-am vazut dar n-am apucat sa-l "descos". Daca mai am nevoie, apelez cu incredere la tine mami draga!

Despre tort a gasit pentru a face si cu poza, acum sa vedem daca chiar vrem asa. I-a da-mi si mie cea mai reusita reteta de tortulet a ta, se poate? Avem o matusa care se pricepe si care vrea sa faca ea tortul, doar ca eu i-as da o reteta cu "asa vreau!"

Irina ~ mamica norocoasa de scumpel Patrick Cristian {07.12.2010}

www.dropshots.com/PatrickCristian#date" target="_blank">Albumul piticului si www.dropshots.com/patrickcristian1#date" target="_blank">Botezul

www.dropshots.com/PatrickCristian01#date" target="_blank">Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:

M-ati pierdut?

Azi a fost o zi mai ciudata... Domnii reabilitatori sunt la geamul meu, asa ca in afara de bormasini si ciocane am auzit si "serenade". Cu cele din urma Darius nu era obisnuit, asa ca am fost ocupata toata ziua cu program artistic.
Nici nu-mi mai amintesc de cate ori am cantat eu "Infloresc gradinile/Ceru-i ca oglinda", ca sa contracarez slagarul de pe schele "Sunt tzigan/Cu caciula de-astrahan?(@#!%@# - cuvinte ireproductibile)"

Macar m-am amuzat de tentativele de cantat ale lui Darius. Moama ce lalaia...

In rest... Suntem bine. Crestem! Acum, seara, am mancat toti trei mancare de cartofi. Dupa ce Darius rasese deja cu o ora mai devreme o cana de banana cu gris.

Am treminat si tratamentul (as mai avea Eubiotics vre-o trei zile, dar "uit") Pediatra a zis sa ii reintroduc mancarea ca la inceputul diversificarii (supa de morcovi, mar la cuptor, branza de casa, banana, pe rand). Daca i-am dat mancare de cartofi deara asta, va dati seama cat o ascult...

Inainte sa inchei, La multi ani sarbatoritilor (de vre-o trei zile incoace ) si La multi ani si pentru mami de Ariana

Gata, ca v-am plictisit destul!



"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"
"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."

Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)


World all details Wallpapers on view

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Neata!






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

neata si cafea cat cuprinde[afea]
am absentat din lipsa de inspiratie..pur si simplu nu aveam ce sa scriu,am vazut ca fete dragi au intrebat de minesi de aceea am intrat sa va raspund
va pup cu mult drag si sunt pe aici
Tunde...ai primit banutii?sper ca azi ajunge si coletul de la tinesar'na din suflet
aaaaa...si fiti atente..la vara bebeluseala la mare..indiferent in ce colt va aflati anunt bebeluseala cand e si Irinuka si Simo ,daca mai vin la noi daca nu oricum anunt bebeluseala la noi in curte intr-un week-end..sa nu v-aud ca nu veniti

www.facebook.com/media/set/?set=a.196760250402336.49917.100002050865534&type=1&l=02a4ec60dc br / " target="_blank"> poze Tudor 9 luni



cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Angie, venim la tine la bebeluseala




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

Neata, multam de , is cu botu in ea!

De ea..of, Doamne, imi pare rau sa aud de alte problemute. Eu as fi zis sa bagi un bucuresti, pt dr. 3, dar e al naibii de departe. Nu stiu sa zic decat sanatate multa!

Angie daca nu ai inspiratie d escrie, macar intra si fa repede o cafea la ibric. Toate ne bagam!

Mayane mai, nu s emai termina cu reabilitatea asta??? Si pe noi ne paste..la anul! Brrr...

Noi avuram o noapte bunicicca, cred ca o singura trezire (eu nu ma trezesc de-a binelea, nu ma uit la ceas etc). si somnic pufos, migrase si Robert langa Ana, au dormit lipiti toata noaptea.

La multe lunite sarbatoritilor zilei!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

cu cea mai mare placere va astept!!!pupa Eduardul dulce



Citat:
citat din mesajul lui Shines

Angie, venim la tine la bebeluseala




'Viata poate fi inteleasa doar prinvind inapoi dar trebuie traita privind inainte'


www.facebook.com/media/set/?set=a.196760250402336.49917.100002050865534&type=1&l=02a4ec60dc br / " target="_blank"> poze Tudor 9 luni



cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

Lori...am inteles..de maine pun ibricul cel mare la foc

www.facebook.com/media/set/?set=a.196760250402336.49917.100002050865534&type=1&l=02a4ec60dc br / " target="_blank"> poze Tudor 9 luni



cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

neata

aduc tuciul si facem o cafea la tuci, ca sa ne saturam
angi venim cum sa nu si cu trenul si tot venim

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

mmmmm...Mirela..abia astept motaneii deliciosio sa fiti ca in filme..cu participarea extraordinara a...MOTANEILOR!!!!
fiti atente ca ramane scris,da?

www.facebook.com/media/set/?set=a.196760250402336.49917.100002050865534&type=1&l=02a4ec60dc br / " target="_blank"> poze Tudor 9 luni



cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011


Mergi la inceput