Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (83)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

happy

off mada chifeluta mica sa se faca bine. are si scaune dese/moi?? a mai vomat de atunci?? probabil acea febra prevestea ceva.....asa este riscul inzecit la noi cu 2,3 copilasi, ca bebele mai mic sa ia de la cei mari.


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui dyadyazuza

buna mamici. am nevoi de ajutor urgenttt
cristian tusestefff tare si ii vine sa vomite si ramane si fara aer. i-am dat stodal. ce sa ii mai dau? e cazu sa ii dau si humex? le dau pe amandoua odata? dau ibalgin? fac aerosoli? cu ce?pllliisss help

mamica fericita cu de zambaret Cristian Andrei21.03.2011


http://www.milupa.ro/club-milupa/album/7329
un like si adauga la favorie un vot in plus pt cristian


stodal chiar nu cred ca poate fi amestecat cu medicamnte, nu stiu daca isi mai face efectul...dar eu in locul tau as pleca la doctor,,fuga..mai ales pt aerosoli, chiar daca stim substantele, trebuie sa-ti spuna exact cantitatea ..multa sanatate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Strumph, pupici, felicitari pt geaca!, Stiu sentimentul... e parca ti le-ai mai cumpara inca o data!
Cami, bine ca nu e scarlatina..
dya, du-te la dr....vezi si tu cati crocobauri circula
Fug , ca tb sa calc, poate o fi adormit maimutica mea... mai nou se tine de marginea patului si topaie, sare (cand o pun in pat sa )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui dyadyazuza

buna mamici. am nevoi de ajutor urgenttt
cristian tusestefff tare si ii vine sa vomite si ramane si fara aer. i-am dat stodal. ce sa ii mai dau? e cazu sa ii dau si humex? le dau pe amandoua odata? dau ibalgin? fac aerosoli? cu ce?pllliisss help

mamica fericita cu de zambaret Cristian Andrei21.03.2011


http://www.milupa.ro/club-milupa/album/7329
un like si adauga la favorie un vot in plus pt cristian

suna dr sau du-te pana acolo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Cami ma bucur ca au iesit analizele bune! Bravo !

Catank ma bucur ca te-am facut sa razi! E mortal pustiul acela "mac-mac"

Maduta cate scaune a avut Cata? A mai varsat?

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi



off mada chifeluta mica sa se faca bine. are si scaune dese/moi?? a mai vomat de atunci?? probabil acea febra prevestea ceva.....asa este riscul inzecit la noi cu 2,3 copilasi, ca bebele mai mic sa ia de la cei mari.


mamica implinita cu 2 comori !!



yasmi, dr zice ca febra nu a fost legata de ceea ce are acum..doar ca i-a slabit organismul. Nu mai vomita dar a mai avut inca 2 scaune moi...am inceput deja tratam...astept rezultatele.
Lucas cum mai e? A mai facut febra?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Regret faptul ca sunt bb bolnaviori.
Sanatate multa!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Dya ce fel de tuse are bebe? Daca e seaca Stodal e bun, daca e expectoranta Ambroxol picaturi.

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda15 spune:

Buna seara, fetelor

Iar am chiulit cateva zile, iar am de citit o biblioteca.
In weekend a venit tati acasa plus niscaiva musafiri(din pacate nefericiti ca au venit la Timisoara cu pb grave de sanatate la spitalul judetean) si am fost tare ocupata cu ei, cu facut mancare,cumparaturi, cu bebe
Saptamana asta am introdus si eu carnita de pui si papa Alex al meu, cred ca daca bag si ziare in blender tot papa strumful meu, asa mancacios e

Ma pun sa citesc din urma



fericita de Alexandru (11.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Cata doarme de 1 ora si ceva cu toate ca nu e ora ei de somn. probabil ca au inceput sa-si faca efectul medicamentele si s-a mai calmat si ea la burtica. incep si eu sa ma linistesc.

eu folosesc firefox, si nu stiu de unde a aparut o iconita frumoasa imde scrie 32 Days until Christmas

Mergi la inceput